У столичних школах заборонили політичну агітацію

Міська рада ухвалила рішення щодо недопущення політичної діяльності в школах

У столичних школах заборонили політичну агітацію

Київська міська рада ухвалила рішення щодо недопущення політичної діяльності та політичної агітації в загальноосвітніх навчальних закладах столиці. Про це йдеться у повідомленні міськради.

Відповідно до ухваленого рішення, у столичних школах відтепер не допускається розповсюдження реклами політичного характеру. Також заборонена політична агітація серед учнів та просування політичного брендингу.

«Відповідно до чинного законодавства, одним з принципів освіти в Україні є її незалежність від політичних партій, громадських і релігійних організацій. Залучення учнів і студентів до участі в політичних акціях під час навчально-виховного процесу не допускається. Проте в останні роки ці норми часто порушують», - наголошують у міській раді столиці.

Також згідно з рішенням, матеріально-технічна база навчальних закладів столиці не повинна використовуватись для розміщення громадських приймалень і політичної агітації.

Освіта.ua
15.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Родион
Вчора дивився по ТБ як на Вінничині районні високопосадовці і депутати урочисто відкривали туалет в сільській школі. На стінах кульки, перерізання стрічки, огляд унітазів і пісуарів, добре що не випробовували сантехніку в дії перед телекамерами. І... рабська вдячність вчителів, батьків, учнів. За що? Кошти виділили. Свої, чи що? Так бюджетні. Так це їх робота і прямий обов’язок. Так чому робота чиновників зводиться до власного піару за рахунок держави, за рахунок експлуатації підлеглих і дітей.