Гриневич сподівається на розширення допомоги від США

Міністр освіти розповіла про можливі напрями розширення допомоги для української освіти

Гриневич сподівається на розширення допомоги від США

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, перебуваючи у США, розповіла про можливі напрями розширення допомоги від Сполучених штатів для розвитку української освіти.

«Потенційні сфери для розширення допомоги – створення програми обміну вчителями, малі програми на підтримку Нової української школи, збільшення квоти FLEX і стипендій Фулбрайта. Україна також звернулася до Управління ім. Фулбрайта за сприянням у створенні незалежної рейтингової системи наших університетів та тестування з української мови», – повідомила Лілія Гриневич під час зустрічі з очільницею Бюро з питань освіти і культури Держдепу США Дженніфер Зімдал Гальт.

Під час зустрічі сторони також обговорили невеликі та середні гранти на освіту, якими управляє посольство США в Україні.

«Вони дуже важливі для нас, особливо для вирішення та роботи зі специфічними проблемами системи освіти в Україні. Наприклад, зараз ми маємо проект «Зміцнення академічної доброчесності в Україні», метою якого є зростання культури академічної доброчесності в наших університетах. Уряд України також вдячний за підтримку програми ім. Фулбрайта. МОН має плідне партнерство з цією програмою і відзначає, що її ініціативи є вкрай потужними», – відзначила Гриневич.

Освіта.ua
09.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
бывшая училка
Наше образование может реанимировать только полная перезагрузка всего МОН, а особенно ИМЗО. Редкостные люди его населяют...
траляля
На Україні кажуть: "Обіцянка цяцянка, а дурненькому радість". Уже "запад" нам поміг, що з другої за промисловим потенціалом держави в Європі, ми стали країною навіть не третього світу. Ще й війну організували, бо на їх думку люди в Україні вимирали не так швидко, як їм хотілося. І реформа медицини звідси. Те що не зробив Гітлер під час Вітчизняної війни, зараз роблять реформатори. Населення в Україні має бути 5 млн., причому воно має бути малограмотне і тупе, з рабськима інстинтами. Ось ми з вами, колеги, і маєро розвивати лише компетенції, а логічне мислення і уяву зась.
Училка
Запад нам поможет!! Вот медицину реформировали, теперь возьмутся за школу!
Обалдеть
Для Училка: Нареформировали " правильно"!,Пришла платежа за тепло-за обыкновенную 40кв.м.двушку-2200! Субсидии нет. Ставка-3400. Интересно, что они курят там в верхах, реформаторы эдакие. Посадить их на такие зарплаты и цены!!!
Коментувати