Конкурс "Найкраще застосування документ-камери в освіті"
PR

«Інтер Системс» запрошує взяти участь у конкурсі на найкраще застосування документ-камери у освіті

Конкурс "Найкраще застосування документ-камери в освіті"

Компанія «Інтер Системс», що активно впроваджує інтерактивне обладнання у навчальний процес, запрошує взяти участь у конкурсі на найкраще застосування документ-камери у освіті.

Документ-камера стала незамінним помічником на уроках хімії, біології, образотворчого мистецтва, геометрії, трудового навчання та інших дисциплін. Під об’єктив документ-камери можна покласти будь-який предмет, навчальний матеріал, задачу, малюнок або дослід і за допомогою проектора показати все на великому екрані.

«Нам цікаво побачити саме ваш досвід активного застосування документ-камер. Для участі у конкурсі вам потрібно заповнити анкету, прикріпити фото документ-камери з описом вашого досвіду використання або невелике відео із практичним застосуванням документ-камери та відправити на електронну адресу: [email protected]», - наголошують організатори конкурсу.

Акція триватиме з 1 до 28 лютого. Переможець буде обраний шляхом оцінок компетентного журі і оголошений 15 березня.

Переможці конкурсу отримають цінні призи. Всі учасники конкурсу отримають -10% на документ-камери Eloam.

Дізнатись більше

Освіта.ua
05.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Знов на osvita.ua сюр. Це як «Сам Себе Режисер», тільки гірше — треба мати камеру, щоб отримати камеру (тільки там давали задарма, а тут 10% знижки). Розробники не знають як дорожче продати звичайну веб-камеру+підставка від настільної лампи за страшні гроші, от заліпили конкурс, щоб знайти цікавих ідей.