Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Брехня,брехня і ще раз брехня!!!!! Де обіцяні 1500грн. Підняли від 200 до 500грн максимум, та й ту не дали. Тільки 65 % виплатили - грошей немає кажуть. От вам і обіцянки!!!! Налаштовують народ оди проти одного.
Інна
Стільки говорили про це підвищення,що інші громадяни думають вчителі мільйони отримують! А насправді зарплата зросла на копійки! Навіть з рахунком усіх налогів до 6000 грн не дотягує! А на руки отримуєш і того менше!
Надія
Вже надоїла та брехня,може перевести пані міністра на посаду вчителя чи ще краще вихователя і тоді побачимо якими вона тисячами буде співати.
Олена
Однією рукою підняли на 10 відсотеів,а забрали 15 за престиє і де підняття? Тож закрийтесь вже...
ПТУ
Платіть однаково, хватить ділить на учителя, вихователя, викладача .... Ми робимо одну справу. Так досить з нас знущаться.
ПТУ
Як ви вже набридли НАМ всім брехать про так зване підвищення зарплат! Які шість тисяч, ти що куриш? Корміть людей брехнею .....
Моя правда
Доброго дня! Навантаження 21 год. + перевірка зошитів + інші надбавки = зарплата (на руки) 4568 грн. Чекаю на підвищення, але не вірю, що воно буде. І ще згадаю про інфляцію - долар = 28 грн., а євро=35 грн.
ПЕДАГОГ
І як довго ще будуть тривати розмежування вчитель-вихователь-керівник гуртка, адже всі ми педагоги і робимо одну справу? Але напевно пані міністерка так не вважає.
Правда
Зарплата Лілії Гриневич вирвалась вперед! Пані міністртр отримала за 2016 рік 28488 грн згідно її декларації .Зараз за 2017р приблизно 300 тис з надбавками і матеріальними допомогами!!! 25--30 тис в місяць. Перша в касі за зарплатою! Перша попереду паровоза!
ВЧИТЕЛЬ
"Зарплата вчителів вирвалась вперед" - І як її тепер наздогнати та схопити? :)
Местный
И это, простите, лицо представляет всех педагогических работников. Как же эффектно втаптывают их в грязь и смешивают с де... сами поняли.
Наболіло
Популізм та брехня! І вам не соромно, пані Гриневич? Коли одна особа отримує 2000 тис. грн., а інша - 8 000 тис. грн., то зрозуміло, що середня зарплата буде хороша!
Богдана
Я так розумію фразу "вчитель отримує" : готівкою. Можливо, нараховують 8-10 тисяч (разом з класним керівництвом, перевіркою зошитів, завідуванням кабінетами). А рядовий викладач коледжу отримує,в середньому 4-5 тисяч ("голий" оклад ). Чому нас (педагогів) РОЗМЕЖОВУЮТЬ? Вся увага на ШКІЛЬНЕ навчання...
Максим
Для Богдана: то підіть в школу працювати, якщо думаете що там шоколад. престижність забрали, за кабінет забрали. в хімії та біології на думку єкспертів перевірки зошитів не має. ставка молодого спеца зараз, бо тіх додаткових підвищень ще не має, бо держава не дала кошти. а тепер порахуйте податок та скільки попадає в руки
Наталія
А викладачам підняли на 10% у січні. І це завдяки тільки підвищенню мінімалки. І де справедливість?
Коментувати