Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дідзьо
Пані щось курить? Може сі пані дащо сі випила? Пані може щось присьнилосі?? Розбудіть пані,хай не шпить,а в бугалтерію школи загляне. То пані все гарно побачить,і зробить усім добре
Джон
Интересно это у кого такая зарплата?Что бы вы понимали, у молодого, специалиста, при ставке и проверке тетрадок, Если набегает 3700, то это еще и хорошо. Зачем тогда устраивать этот "цирк"? Зачем обманывать людей?
Вчитель у третьому поколінні
Шановні мої колеги, на жаль те що ми з вами пишем держані чини не читають!!!! Ми поплакали один одному в "жєлеточку", а вони посміються з "рабів".
unforgiven 2
Потрібно було спочатку зрівняти зарплати вчителів і народних депутатів, а вже потім кричати на всю країну про чергове підвищення. Тим більше Гройсман говорив, що чиновник не буде працювати чесно за 6 000 грн. А вчителі хіба не люди?
Дарій
Загляньте на сайт управління освіти Львівської міської ради чи іншого великого міста і побачите велику кількість вакантних місць на учительські посади. Чому? Та тому, що низька оплата праці вчителя. Багато людей виїхали на роботу закордон, близько 10 мільйонів українських громадян працюють за межами України. В нашій країні вже відчувається брак робочої сили майже в усіх сферах державного сектора. Це не реформа в освіті - це знущання над вчителем! Чому міністр отримує 50 тисяч грн. на місяць, а вчитель 5 тисяч грн.? Невже міністру потрібно більше від молодого вчителя? До речі, а чому місцеві бюджети не підняли оплату праці педагогам дошкільних і позашкільних навчальних закладів, вони (педагоги) що не ті ж ВНЗ закінчували, чи їх праця не потрібна? В усьому має бути розумний підхід, люди усе знають і бачать. Прислухайтесь до порад учителів, навіть тут у коментарях є розумні пропозиції. Не треба видумувати велосипед з квадратними колами, що робить чиновник з міністерства.
Степан
Ставка вчителя вищої категорії та стаж роботи 30 років=5100 гр
ВВС
Для Степан: Не вірно. Вища категорія 14 розряд ЄТС з 01. 01. 2018 -- 4690-40. (10,1% (і звязку з підняттям усім бюджетним)+ 10% (педагогам особисто від Гройсмана)
ВВС
Для Степан: З доплатою за стаж 30% ставки (стаж понад 20 років) 4690-40+1407-12=6097-52. Ну а далі всяке різне: Звання-10-15%, класне кер., завідування, престижність та інші види шо оплачуються
учитель
А с чего вы взяли что доплаты 30%. Нам заплатили 5%. Высшая категория. Ставка. Кл. Рук. Кабинет. Престижность. 23 года стажа 5900 грн на руки
Коментувати
Марина
Хай спитає у вчителя-спеціаліста, який щойно з інститутської лави:"Дитино!Скільки ти отримуєшь зарплатні?"І та дитина відповість, що ій, навіть, на їжу не вистачає, а якщо ще й кімнату винаймати в квартирі, то з затягнутою паскою пішки до школи ходить...Ото і вся арифметика.
сільський вчитель
Сьогодні вручили під підпис повідомлення про те, що з 01.04 надбавка за престижність буде 5 %( а до цього було 10 %). Ніякого підняття ще не відбулося, а вже зняли - в районному бюджеті не вистачає грошей на освіту і медицину . Що це за країна брехлива?!
Olga Tkachova
Для сільський вчитель: Та сама ситуація на Полтавщині! Усе як завжди: на горі брешуть, що усім добре, а народ скніє!
ВВС
І хто має право серед навчального року просто зняти? Це підсудна справа, попередження за два місяці було? Наказ і попередження під розпис про зміну істотних умов праці. Ну звісно якшо не псувати відносини з директором (престижність в його руках) то мовчіть, а ще краще, щоб було гарно, самі напишіть заяву-відмову від доплати за престижність.
Коментувати
ростиможмигей!
Зарплата рванула вперед, показавши нам хвоста і ВЕЛИКУ ДУЛЮ! А пані Міністерка разом із усім урядом-благодійником в ролі подавальників милостині, які не можуть зрозуміти:" Чого ще не вистачає цим жебракам-освітянам? Сидіть на своїй паперті і не муркайте!"
Євгеній
Ага, вирвалися. Ми відставали від середньої принаймні в 1,5 рази. За 2017 учителям підвищили на 50%, а по Україні середня підвищилася на 40 %. Хто мав 100, стало 150 - для учителів. Хто мав 150, стало 210 - для інших. Хто від кого відірвався???
Геометрія
25% "орієнтовно" -10%(мінус 10-20) до зарплатні.)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Про підвищення
Отримала на 198 грн більше. Це 25%? Не можу зрозуміти - це підвищення по тарифній сітці, престижність чи підвищення за мінімалкою? Чи все зразу? Пані Гриневич, не хочете помінятись зарплатнею? Хоча б місяців на два...
MWD
з сайту освіта.юа коментар профспілки щодо підвищення з/п згідно єтс 2018 для вчителів – на рівні 10-14 тарифних розрядів залежно від освітнього рівня та кваліфікаційної категорії. 10 розряд 3207 грн 11 розряд 3471 грн 12 розряд 3735 грн 13 розряд 4000 грн 14 розряд 4264 грн маючи ставку годин треба отримувати МАКСИМАЛЬНІ доплати за стаж, за категорію, престижність і т.д. І ТО НЕ ВИЙДЕ БО ПОСАДОВИЙ МЕНШИЙ НАВІТЬ ВІД МІНІМАЛКИ
Вчитель у третьому поколінні
Влада грає з вогнем!!!! Ми формуєм майбутнє!! Вам не соромно нас годувати постійними обіцянками????? Можна подумати наші діти не так люблять цукерки як решта???? Владо ти коли небуть виконаєш обіцянку вчителю?????? Щоб вчитель був не обслуговуючим персоналом, а дійсно інтелегентом який заробляє розумом!!!!!!!!!!!!!!! Не на комуналку і кусок хліба, а ще на гідний рівень життя, наголошую життя, а не виживання!!!!!!!!!!!!
Кафедрал
Пані міністр!! Добре, що ви зрушили школу...... ! Але Ваші помічники у вищій школі- просто некомпетентні і не фахові, та ще й не патріоти країни!!?!??
Аліна
Пані Ліліє! Уточнюйте! Зарплата не від 6 тис., а від 5 тис., бо стільки ж я отримую, а з вирахуваннями 4 тис.То в мене підвищення відбулось на 300 грн.
Тетяна
Паня Гриневич, друкуйте у виданнях нашу тарифну сітку - і все буде всім зрозуміло. А то всі думають 50%, 25%, 10% ... це звучить, як надбавка до мільйона.
Вчитель
От як там можна цинічно брехати людям в очі!? Наговорять дурниць, і люди думають, що вчителі лопатою гроші гребуть. Всім розтрубили про 25% , а на практиці навіть 10% нема. Пані міністр не хоче це пояснити вчительській спільноті?
Микола
Я взагалі здивований як можна так брехати, казали 25 % а то нема навіть 10%, правильно ми вирвались вперед, хліб подорожчав на 20 % а ми вирвались вперед. Хоча знаєте коли перевірки їдуть в школу трясуть так як би вчитель був мільйонером, а перевіряючих хочуть щоб їх привести відвезти дати обід.
Ольга
2 категорія. 19 год. Перевірка зошитів. 3835 грн на руки. Без коментарів)