Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Хочу в Україну, де зарплати освітян від шести до восьми тисяч.
Світлана
Коментарі бухгалтерів про захмарні вчительські зарплати https://buhgalter.com.ua/news/oplata-praczi/pidvishchennya-zarplat-pedpratsivnikiv-eksperti-rozpovili-pro/
Володимр
Коли вже буде хоч якась справедливість???? Мінімальну зарплату підняли...а далі??? Викладачам коледжів які читають загальноосвітні дисципліни підняли зарплату на 300 гривень!!! Технічка вже наздогнала нас.... ЯК ТАК МОЖЕ БУТИ????
ТЕТЯНА
Для Володимр: Я вже давно підозрюю, що закони про з/ пл приймають п’ян або дурні. В січні у мене з/плата зменшилась на 200 грн. Запитала в районо чому, сказали що престижність лише 2%. Кому вони пишуть про не менше 5%? А у нас техпрацівник в січні отримала з/плату більшу від вихователя тому що техпрацівнику дали 10% за горшки, а вихователю лише 2% престижності стажових у неї ще немає а ставки однакові. Мені здається, що така дискримінація спеціалісті тому, що той хто всі ці питання любіює сам не має освіти. Інакше він цінував би освіту інших.
Коментувати
Зневірена
Пригадую 2013 рік. При навантаженні 20 годин моя зарплата складала 350 доларів чистими на руки. У 2014 році вона стала при тому ж навантаженні 120 доларів. Зараз, маючи першу категорію,класне керівництво ,перевірку зошитів, надбавку 30 відсотків за стаж і навантаження 26 годин.... 350 доларами і не пахне (зважуючи на сьогоднішній курс). Хоча роботи більше, доплати начебто збільшились. Як таке можливо? Де підвищення ? Може,скажемо правду?!. Якось з горем навпіл намагаємось хоч трохи повернутись до того, що вже було?
Товаришую зі здоровим глуздом
Коли ви отримували 350 доларів(цікаво, а де в Україні платять вителям в державних школах у іноземній валюті?),ви їх отримували за рахунок кредитів, яких понабиралися бандюковичі-азірови у часи "стабільності та пакращєння" 2010-2013 - загалом $20 млрд. (для порівняння у 2014-2017 під час найважчого періоду в історії сучасної України ми зайняли всього $5 млрд). Ваша нинішня зменшена заробітня плата у доларовому еквіваленті - це результат танучих швидкими темпами золотовалютних резервів, коли штучно утримувався курс 8 за долар, за величезну діру в бюджеті Нафтогазу у сотні млрд., коли ви недоплачували за газ і тепло, за тендерну мафію та непрозорі державні закупівлі, за конвертаційні центри імені Саші-стоматолога і багато ін. ЗАРАЗ ВИ ЗА ЦЕ ВСЕ ПЛАТИТЕ. Тому питання "Як таке можливо? Де підвищення?" слід адресувати перш за все собі (як ви планували і надалі отримувати свої 350 доларів при таких результатах економічної діяльності?), а також у місто Ростов тим, хто до цього всього призвів.
Олександр
Хватит врать про то, что доллар 8 удерживался штучно. Что бы оправдать бездарность руководства всегда говорят, что все до этого воровали. Спросите у людей - про Яныке было лучше...
Татьяна
Товаришу без здорового глузду: хватит рассказывать сказки о займах, о " штучно утриманому доларі". Да, конечно, это имеет место быть,но почему-то сейчас учитель не может свести " концы с концами", плата за коммунальные услуги непомерна,цены...и так все знают,и, оказывается, надо ещё " затянуть пояса потуже". Хотя в это же время властьимущие " жируют" непомерно. Производство и с/х умышленно развалено, люди бегут на заработки за границу..( как не бежали 5 лет назад.. И это называется " реформы" и " перемога"... Так жаль страну и людей
Коментувати
Іванна
Пані міністр не володіє ситуацією. Жодного разу не було підвищення зарплати освітянам ні на 25% ні тим більше на 50%. Приблизно обидва рази на 10%, а конкретно підвищили на 2 тарифних розряди з розрахунку не мінімальної заробітної плати, а 1600 грн. (для вчителів цей показник залишився незмінним), хоча про це жодного слова з вуст міністра. Для чого збуджувати суспільство і сіяти ненависть проти вчителів. Профспілки також мовчать, розпорядження про підвищення заробітної плати з 1 січня отримали 25.01.2018р.!!!! І о, радість, замість оголошеного (більше 4-х місяців розмов) про підвищення на 1500 грн підвищили аж ... на 500 грн. Дякуємо!
Товаришую зі здоровим глуздом
Для Іванна: А тепер давайте разом вчити матчастину (ви ж вчитель, я так розумію) - уважненько дивимося на тарифну сіточку - ставка 12-го тарифного розряду (вчитель вищої кваліфікації) станом на листопад 2016-го - 2512 грн., а тепер дивимося станом на січень 2017 після підвищення на два тарифних розряди - ставка 14-го розряду склала 3872 грн. Зростання заробітної плати 54%.
Олександр
В 2016 ГОДУ 14 Р. - 2867 ГРН. иНФЛЯЦИЯ В 2017 - 113 %. эТО НЕ ПОВЫШЕНИЕ ЗАРПЛАТЫ - ЭТО ВЫРАВНИВАНИЕ ЕЁ С ИНФЛЯЦИОННЫМ КУРСОМ, В СТОРОНУ УМЕНЬШЕНИЯ РЕАЛЬНОГО ДОХОДА, УМНИК ИЗ МИНИСТЕРСТВА ОСВИТЫ. кАК И СО СТИПЕНДИЯМИ - У 55 % СТУДЕНТОВ ЕЁ ОТОБРАЛИ, А ДОБАВИЛИ ТЕМ, КТО СО СТИПЕНДИЕЙ ТОЛЬКО 50 % ОТОБРАННОЙ. бЫЛО - ВСЕ ПОЛУЧАЛИ ПО 650., А СЕЙЧАС - ПОЛУЧАЮТ 45% СТУДЕНТОВ ОКОЛО 1000 ГРН. Я НЕ ПРАВ, УМНИК ИЗ МИНИСТЕРСТВА ОСВИТЫ??? а ГДЕ 50 % ОТОБРАННОЙ СТИПЕНДИИ, УМНИК ИЗ МИНИСТЕРСТВА оСВИТЫ??? иЛИ НАС МИНИСТЕРСТВО ОСВИТЫ ЗА ДУРАКОВ СЧИТАЕТ, УМНИК ИЗ МИНИСТЕРСТВА ОСВИТЫ???
Коментувати
Олег Омельченко
Сьогодні вчителі стали кісткою в горлі для всього суспільства. Зарплату нам піднімають чи не щомісяця. Гроші ми в батьків вимагаємо тисячами. І дітей б’ємо й принижуємо. Ще, за словами міністра, й реформи не приймаємо, бо не хочем працювати по-новому. Про все це можна почути в новинах, принаймні 2-3 рази на тиждень на центральних телеканалах. Складається враження, що це ціленаправлена інформаційна атака. Суцільний негатив. І суспільство відповідно реагує. Почитайте скільки злоби в аресу вчителя в коментарях. Висновок у мене такий: нашій країні вчителі не потрібні і створюється підгрунтя для знищення освіти. Бо розумна нація для наших керманичів не потрібна. Їм потрібна сіра неграмотна маса електорату, який не думає і не задає зайвих запитань.
Олександр
Для Олег Омельченко: Супер! Так воно і є! А переведення вищих навчальних закладів до комунальної власності - це гаплик. Через 3 роки закриють все, що можна. Комунальні ВНЗ - це жах. Шо хотять облради - те і ро блять.
Коментувати
Виктория
А я преподаватель муз. школы со стажем 32 года имею зарплату аж 3735 грн.-минимальную- это 12 разряд.
Василь
Брехня!!! Початкова ставка молодого спеціаліста складає 3471грн, а педагога який пропрацював 10 років 5000 тисяч грн, а на цей час і з цієї суми місцева влада (м.Чернігів) хоче зняти 20 відсотків посилаючись на те що не достатньо субвенцій які надійшли з Київа, а про надбавки які обіцяли з 1 січня зовсім мовчать!
ВВС
Для Василь: Ще 10% від Гройсмана дорахують і доплатятьу лютому за січень, крім 10,1% з 1 січня 2018. ставка буде 3818-10
Коментувати
Олег Посохов
Для Єви. А ви бачили, що вчителі витрачають кошти ,які сдають на потреби школи та класу, на свої потреби. Якщо не бачили , то це брехня, за свої слова треба відповідати...
Єва
Для Олег Посохов: Олег,якщо напротязі року,для потреб класу нічого придбано не було,то де по-вашому ділись,гроші?Доречі,після того як класи випускаються,такі класні керівники знімають із вікон штори,жалюзі,навіть лінолеум з полу(уявіть собі таку дикість!),а новоприбулий клас знову здає у фонд,щоб поновити застаріле,і те,чого не вистачає.Олег,це факти,які я бачила на свої очі.Можливо, у Вас такого немає,проте в моєму містечку це непоодинокі випадки.
Олег Омельченко
Для Олег Посохов. Не потрібно узагальнювати окрему ситуацію на всі школи. Я працюю в сільській школі вчиетелем фізики та інформатики більше 20 років. Так, погоджуюсь, що батьки збирають кошти для школи. У нас це близько 150 гривень на рік. За ці кошти ми, працівникі школи, в тому числі і вчителі, робимо ремонт кабінетів, коридорів, актового залу, спортзалу. В школі близько 100 учнів. Загальна сума 12-14 тисяч. Кожен вчитель у своєму кабінеті самостійно в червні робить ремонт: фарбує стіни, підлогу, парти, стільці. Загальний ремонт у школі теж роблять працівники. Цього літа, для прикладу, робили три дні ремонт крильця біля парадного входу. Мішали бетон, рівняли поверхню, робили дах над крильцем. Тому не потрібно лити бруд на усіх вчителів.
Valentina Ignatova
Для Єви дуже дивно, адже все у кабінеті взяте на баланс, тому винести із школи нічого не можна, то для чого знімати-обдирати? Щось дивне ви пишете.
Коментувати
ЛЕСЯ
А ще не забувайте що кожен учитель як іде на урок готується і якщо потрібно десь дид.матеріал за свій кошт купляж-а це приблизно 200 гр. що місяця.
Єва
Для ЛЕСЯ: А кошти,які батьки учнів щомісячно здають у фонд класу і фонд школи куди йдуть?Саме за ці кошти і купують вчителі дидактичний матеріал і все необхідне для класу.Повірте,вчителі не зі своєї кишені витрачаються.І це знають всі.Доречі,ці кошти не завжди йдуть на потреби учнів,деколи й на особисті "обновки" для вчителя.
Олекса Позняк
Для Єва: До учителя кошти точно не доходять. А у директора батьки питать бояться.Я купую за свої гроші і друкую дітям своїм принтером на своєму папері своєю заправкою
Єва
Олекса,я погоджуюсь з Вами,що не всі вчителі мають доступ до коштів із фондів.Вам,напевно,не пощастило.Але саме ті вчителі,які є класними керівниками, точно розпоряджаються коштами,які здані у ФОНД КЛАСУ.
Коментувати
Учитель
З "новою" отриманою зарплатою в магазин з "новими" цінами (не кажучи вже про компослуги)...--то на що тої зарплати знову вистачає, якщо зарплата виросла рівно на стільки, на скільки виросли ціни? А на компослуги взагалі не вистачає, навіть якщо за місяць зовсім нічого не їсти.
Марина
Очень обидно, что брехня звучит от таких высоких лиц! Позор! Ганьба! Вопрос: почему молчат профсоюзы? Где они? Нужны ли нам такие профсоюзы? Ведь, действительно, вся Украина думает, что зарплата учителя 10000 грн. А на деле? Увеличение 100 грн. Сколько можно издеваться! Газ дорожает на 65%! А зарплата на 10%. Как жить??????????????????????!????¿??????????????????¿??????!!!!¡!!!!¡!!!!!!!!¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?¿????????????????¿?????????????????????
Мироненко Геннадій Миколайович
Виконайте статтю 61 ЗУ Про освіту в форматі прикінцевих положень : мінімум чотири прожиткових у 2018 році. І не забивайте баки різними подачками-забирачками.
Мироненко Геннадій Миколайович
Шановна пані міністре. Як Вам така арифметика : педпрацівники ЗОШ Чернігова мали надбавку за престижність 20‰ у 2017 році. З січня стало (стиха) 5%. Маємо мінус 15%. Добавляємо 10% за ЄТС та 10% за ПКМУ 22. Всього збільшення на 5%. Тобто, нижче, ніж для всіх бюджетників. Те ж і в багатьох районах і громадах. Перевіряйте разом з Прем’єром ту інформацію і обіцянки, які оприлюднюєте.
Просто вчителька
Для Мироненко Геннадій Миколайович: У нас схожа ситуація. Щось додали, ще більше відняли. Позабирали факультативи, класи обєднали. Щоб уроків було менше. Дирекція хвилювалася, щоб люди не одержали менше, ніж було до "пакрщення".
Пані Вчителька
Для Мироненко Геннадій Миколайович: А як Вам таке: за престижність - 1%, саме стільки заплатили вчителям Торецька за січень, а ще, щоб веселіше було працювати, "попросили" написати заяву на 2 дні безкоштовної відпустки, заднім числом, за дати, на які наказом міськово було призначені міські методоб’єднання, де були присутні всі вчителі. Тож, після підвищення заробітна плата знизилася на 9% (без урахування вимушеної відпустки).
Коментувати
Цьось Тетяна Степанівна
Незнаю хто правий, бо нам за січень підняли розряд а з лютого забрали назад. І знову перерахунок. Можливо почнемо казати і робити одне й теж.
Яна
Я в шоке. А детские сады? Это приблизительно выглядит так: терапевтам повышают зарплату, а педиатрам нет. Вы там в своём уме?
соціальне, страхування!!!
Тепер по складам для простого населення. На скільки збільшилася зарплата молодого учителя, який щойно прийшов до роботи.
ВВС
Для соціальне, страхування!!!: 11 тарифний розряд, спеціаліст, 18 годин. без стажу (молодий), безінших фокусів (доплат) гола ставка з 01. 01 2018 - 3818-10 (грязні). Чистими ще відкинь десь 22% (грубо це пята частина налоги) Європа, блін! Ще важливо щоб не було жодного методичного дня, всі пять днів шоб був на роботі, по три чотири уроки і з вікнами та дверима в розкладі. І тоді точно всі хто не в темі з зависті лопнуть.
Коментувати
Калашніков
Міністр хоч щось для нас робить. А оці директори директоратів по 70 тис грн отримують!! Є таке нещастя як Шаров по вишам , так він нізащо 80 тис грн отримує, вполовину більше міністра!! За що!?? Повна дисридитація і профанація!!!!
Олександр
Для Калашніков: о! ШАРОВА ЗНАЮТЬ!!! ЯК НІЗАЩО - ЗА ЩО! ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ПЕД КОЛЕДЖ ВЖЕ ДРУГИЙ РІК ХОЧУТЬ ІЗ ЗА ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА РОЗІГНАТИ - ТАКІ НАКАЗИ НАДАЛИ, А КОЛИ ПОЧАЛИ ПИСАТИ ДО НЬОГО - ВІН ЯК НІЧОГО НЕ ЗНАЄ - ВСЕ НОРМАЛЬНО, ВСЕ ПО ЗАКОНУ. ГНАТИ ТАКИХ ТРЕБА!!!
Коментувати
Людмила Колєсніченко
22 роки стажу , 24 години у двох сільських школах ( у які потрібно добиратись за власний рахунок), а на руки за січень отримала трохи більше 5000 . Підняли аж на 100 грн??? Батьки , обмануті пенсіонери шиплять за спинами вчителів: "Скільки їм можна піднімати зарплату???" і не вірять, що ми такі ж обматуті. Заявками про підвищення зарплат наше керівництво лише налаштовує народ один проти одного. Напевно вони бояться, що ми об`єднаємось проти них. Але ж "спільний ворог" об`єдує. Тож тримайтесь! Саме вчителі очолювали революційні виступи в усі часи!
ВВС
Для Людмила Колєсніченко: Пдняли на 10,1%, ще доплатять за січень 10% уже від того шо підняли. Але не факт, що з вас не зрізали за престижність
Коментувати
Factor O
Сюрреалізм від "новаторів! у владі. Тепер вчитель отримує більшу зарплату ніж викладач! Таке новаторство може бути тільки в банановій республіці!
світлана
Для Factor O:Стаж роботи 33роки.Вища категорія.Класне керівництво. Зарплата за січень 2018р. 5700,це вже з підвищенням.Приходьте працювати в школу і буде вам таке щастя.
Коментувати