Osvita.ua Середня освіта Вимоги до документів психологічної служби змінять
Вимоги до документів психологічної служби змінять

Планується, що документ має бути поданий на затвердження міністерства не пізніше 1 серпня

Вимоги до документів психологічної служби змінять

В Інституті модернізації змісту освіти створено робочу групу, яка має зайнятись  удосконаленням науково-методичного супроводу професійної діяльності фахівців психологічної служби. Відповідний наказ підписаний в.о. директора інституту Юрієм Завалевським.

Зокрема, робочій групі до 1 червня доручено розробити єдині вимоги щодо планування та ведення професійної документації фахівців психологічної служби.

Планується, що розроблений документ має бути поданий на затвердження Міністерства освіти не пізніше 1 серпня 2018 року.

Освіта.ua
17.01.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Документації, дійсно, дуже багато. Особливо,коли 0,5 ставки. В деяких журналах дублюється одна і та сама робота ( а це час). Ми ведемо документацію,як практичні психологи, так і соціальні педагоги не залежно від чисельності дітей в школі міста, що на 1 ставку,що на 0.5 ставки, однаково. Ми любимо свою роботу, дітей, але папери - це жах. За 8 годин можна написати більше, ніж за 4 години,але, все одно документації дуже багато.
Ірина
У психолога і соціального педагога дійсно дуже багато документації, а статистичний звіт взагалі нікому не потрібний. Практичну роботу часто підміняємо писаниною. Я уже не говорю про нормативи чисельності. Будемо сподіватися, що ситуація покращиться.
Небайдужа
За будь-яких вимог до документації у психологів з цим ніяких проблем, за 7 годин робочого часу можна написати.... А от з практикою: за робочий день школярі можуть і не побачити свого "розрадника"
Руслана
Для Небайдужа: в тім і проблема, що психологу потрібно настільки багато писати, що на учнів часу зовсім не залишається, а якщо працюєш з учнями, то не має часу щоб оформити документацію, от і потрібно вибирати, або допомога і підтримка ,але проблеми з керівництвом , або прекрасно оформленна документація, і гарні стосунки з керівництвом, але в цьому варіанті за робочий день школярі можуть і не побачити свого "розрадника" А що б вибрали ви?
Софія
Для Руслана: Ой,зараз розплачусь . Які ж ви нещасні. Так змінюйте роботу. Прийде людина, яка буде виконувати свої ПОСАДОВІ ОБОВЯЗКИ і не буде нічого вибирати. А такі "розрадники", яких учні не бачать дарма отримують заробітну платню від держави. Адже своєї роботи не виконують.
надія
Документацію потрібно зменшити і вона повина бути чіткою і конкретною. Працівнику психологічної служби дійсно потрібно багато часу на спілкування з учнями, батьками, а не думати проте що і як написати.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!