Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Міністр обіцяла, що надбавка 20% буде фіксована, а тепер вже говорить, що від 5 до 30. Країна чудес!!
Оксана
Дайте посилання на постанову Кабміну, будь ласка!
Владимир Белый
Прохання до головних редакторів видань та програм - зобов’яжіть підлеглих журналістів розібратися з такими двома поняття як "зарплата" та "посадовий оклад" з тим, щоб вони щораз в інтерв’ю з посадовцями щодо підвищення та доплат УТОЧНЮВАЛИ - про що йде мова. Треба розуміти, що будь-який % це не просто 20% чи 25%, а є сотою частиною від КОНКРЕТНОГО значення/показника/розміру/тощо.
Ура
Для Владимир Белый: +100!! Вверхах одно словоблудство, чтобы никто ничего не понял. Зато сегодня вся страна гудит:" Учителям подняли зарплату!!!" МОН, ваша цель достигнута! Спасибо за оригинальное " поднятие социального статуса"! Шоб вы там жили на такие зарплаты, бедненькие вы наши.
Коментувати
катерина
Престижність праці і надбавка це теж саме? З якого бюджету будуть виплачувати? Селищний голова нам встановив 10%. Чи мав на це право? І де можна в цій країні знайти правду?????
Учитель
Як цей закон буде стосуватися приватних шкіл? Якщо з кваліфікаційною вищою категорією платять як за ІІ категорією починаючи з 1 січня 2017.
за кордон
"Ловкость рук и никакого мошенничества" )))...
Марія
39 988,4 грн. - така матеріальна допомога міністра освіти у грудні на вирішення соціально-побутових питань Може таку матеріальну допомогу хоча б один раз на рік кожному вчителю.
Леня
Для Марія: А не заслужили! Они не понимают, что это не наша зарплата. Это есть способ привлечения талантливых 8-9-классников идти в учителя.
Оксана
А може зразу в міністри!
Коментувати
ляшко
Як ви задовбали своєю брехнею, ”скотиняки”!
Наталія
Надбавка - це не обов‘язкова виплата, її можна зменшувати або скасовувати за бажанням місцевої влади, якщо це слово замінити на «доплата», то тоді інша справа. Міністри мали б про це знати.
Василь  Шминдрук
А міністр здатна пояснити і перерахувати, за які заслуги «становлено мінімальний та максимальний розміри надбавок для вчителів» в розмірі від 5 до 20 %??????? Бо мови про доплату за престижність професії вона не веде.
Інна
Зате пані Гриневич у грудні отримала 76 тисяч зарплати, як прости вчитель за рік. Ось вам реформа освіти у дії. https://ukranews.com/news/539542-mynystr-obrazovanyya-grynevych-v-dekabre-poluchyla-pochty-40-tys-materyalnoy-pomoshhy
Світлана
Шановні колеги, недарма вчителі року України покидають роботу і їдуть за кордон доглядати людей похилого віку, як це зробила вчиель англійської мови. А в результаті нас засуджують. Підвищень заробітної плати невідчувається з нинішніми цінами....Аж плакати хочеться????????????????????
Юрій
В у МОН для себе встановіть надбавки в 5%, або вже й 25. Корону собі трохи поправте, бо злетить.
Игорь Соломонов
Для Юрій: Пора вже поправляти ту корону ЛОПАТОЮ
Коментувати
Зацікавлена особа
Я перепрошую, а коли згадають про викладачів вищої школи? Я д.пед.н., доцент, завідувач кафедри отримую заробітну плату вже менше за вчителя. Але повинна друкувати статті, брати участь у конференціях , стажуватися за кордоном тощо. Люди добрі, що робиться?
Юрій
Для Зацікавлена особа: Для Вас є багато цікавих програм та грантів. Подавайтесь, тільки не через МОН.
Коментувати
думка
Профсоюзы подайте в суд на МОН за враньё!!!Разошлите письма в СМИ
Юрій
Для думка: На жаль, профспілка існує більш для вирішення своїх питань.
Коментувати
ОЛЕНА
Підвищення зарплати педагогів на 2018 рік передбачатиме просування оплати праці на 1 тарифний розряд єдиною тарифною сіткою та фіксування надбавки за престижність на рівні 20 % для всіх вчителів. Про це сказала Міністр освіти Лілія Гриневич, – повідомляє Освіта.ua. "Якщо зараз обсяг надбавки за престижність – рішення місцевої влади, то з 2018-го ми робимо її обов’язковою. Очевидно, що ці гроші передбачені в межах освітньої субвенції, яку ми даємо на зарплати вчителів з держбюджету. Кращі педагоги – наприклад, ті, що візьмуть перший клас в межах реформи НУШ, вчителі в інклюзивних класах та інші мають отримати надбавку на рівні 30% ", – сказала міністр.
Юрій
Для ОЛЕНА: Читайте текст статті, вказано що розмір надбавки від 5% до 30 %. Не пишуть про обовязкові 20 % !. Так що: Не відразу, не для всіх, не 25, не гарантовано, не правда.
Л.Д.
А що означає "вчителі в інклюзивних класах... мають отримати надбавку на рівні 30%"? Про яких саме вчителів мовиться? Якщо дитина, що перебуває на інклюзії, навчається в початковій школі, то зрозуміло, що надбавку отримає вчитель-початківець. Чи й асистент учителя? А коли дитя перейде до середньої ланки школи, у 5 клас, хто тоді отримуватиме надбавку? Лише асистент? Чи усі вчителі, що працюватимуть у інклюзивному класі?
Коментувати
ЯваCUCU
Теперь начнут стравливать учителей укр их мовы и остальных. А вообще, это банальное вытравливание русского языка и принуждение школ переходить на укр.язык полностью. ДОСТАЛИ!!!
1
Для ЯваCUCU: в радянському союзі надбавку отримували вчителі російської мови!
пенсинер
В каком году?Где?КТО получал? Я лично не получал 7 Я
Сергей Лимонов
склероз і маразм у пенсіонера
Коментувати
Таня
Дуже сумно, як і раніше вчителів просто зрадили.
Нік
Кому надбавку 20, а кому 30?Хто це визначає? У міністерстві чи на місцевому рівні?
Олекса Позняк
Для Нік: у кого гладший язик тому быльше
Коментувати
Володимир Мініч
Пані міністр не виконала обіцянки про фіксовану надбавку у 20%. Сумно. І образливо. Не можна посадовим особам такого рівня розкидатися обіцянками. Ви хочете довіри? Але звідки вона візьметься???
ОЛЕНА
Для Володимир Мініч: Підвищення зарплати педагогів на 2018 рік передбачатиме просування оплати праці на 1 тарифний розряд єдиною тарифною сіткою та фіксування надбавки за престижність на рівні 20 % для всіх вчителів. Про це сказала Міністр освіти Лілія Гриневич, – повідомляє Освіта.ua. "Якщо зараз обсяг надбавки за престижність – рішення місцевої влади, то з 2018-го ми робимо її обов’язковою. Очевидно, що ці гроші передбачені в межах освітньої субвенції, яку ми даємо на зарплати вчителів з держбюджету. Кращі педагоги – наприклад, ті, що візьмуть перший клас в межах реформи НУШ, вчителі в інклюзивних класах та інші мають отримати надбавку на рівні 30% ", – сказала міністр.
Читач
Для Олена: А кому ж тоді 5%?
Володимир Мініч
Саме про цю обіцянку я і згадав у своєму коментарі.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!