Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
На кипіло
При Януковичу ,який ходив по нужді на золотий унітаз і жрав золотий батон зарплата в учителя була більше 400 ₴. При шоколадному президенті зарплата ледве 200₴ ,щоб случайно від солодкого покращення не злиплось.
молодий спеціаліст
Після університету , 2 школи по 10 годин. зп чистими 3000 грн з копійками ))) А за їхніми словами я вже отримую мінімум 4800 ) а тут щей підвищення, ото заживу
Сергей Лимонов
Для молодий спеціаліст: не клей дурня , а біжи з довбаної освіти мерщій (доки молодий і це багно не засмоктало тебе остаточно )!
Коментувати
ІГор
Для Олена: у моїй школі найбільша заробітна плата у директора - до 8 тисяч на руки, це при стажі 30 років, званню старший вчитель, вищій категорії, і коли ведеш 0,5 год. у вчителя який прийшов на роботу на ставку трохи більше 3000 тисяч
Володимир Захлюпаний
Для ІГор: У директора не найбільша зарплата в школі. Ставка 18 розряд - 5656 у 2018
Тетяна
Чому у завідувача філії знизився розряд із 16 на 15(4128 грн. при стажі 30 років , із пройденою атестіцією?).Посада поміняла назву, обов’язки ті самі залишились, а зар.плата менша ніж у заступника із господарської роботи (4320 грн)в опорному закладі. Скажіть навіщо вчитися ?
Цікавий
Для Тетяна: Цікаво,чому обов’язки залишилися тими ж. В нашій філії половина обов’язків завідуючого філією перейшла до працівників опорного закладу. Наша завідувач зараз-королює) Тому, мабуть, і розряд знизився.
Коментувати
Світлана
Скажіть будь-ласка чи стосується підвищення педагогічним працівникам охорони здоров’я ( вихователям санаторіїв) ?
Василь  Шминдрук
На сайті «Цензор» Гриневич уже анонсує підвищення зарплати вчителям на 25 % і в наступному році. Ще ягнятко в животику у мами-вівці, а вона з нього уже шашлики смажить. До наступного року ще дожити потрібно. І невідомо, яким буде курс долара, ціни в супермаркетах і цифри в комунальних платіжках. Якщо при бандюковичах я отримував $ 400-450 зарплати на місяць, то зараз, протягом 4-х річного правління нинішньої «суперової» влади, я ледь дотягую до $ 220.
Український вчитель
Для Василь Шминдрук: Повністю вас підтримую! У доларовому еквіваленті виходить вдвічі менше, ніж ВЖЕ було! То, яке ж це підвищення? Це індексація, за ріст цін, за нестійкість вітчизняної гривні, чи я чогось не розумію, "просто Вася" і "Uhjqcvfy"?
Коментувати
Lillard
Будь ласка, наші лжереформатори в уряді, не підвищуйте вчителям зарплати, а зробіть долар хоча б по 8 гривень. Оце буде конкретне рішення!
Боже, яка я тупа
Для Lillard: а чому не по 4? Або 1:1. Оце буде конкретне рішення.Це ж так просто. :D
Коментувати
Інна
"Він повідомив, що в абсолютних цифрах показник заробітних плат українських вчителів відтепер становитиме від 6,5 до 8,5 тисяч грн на місяць в залежності від категорії." Зате пані Гриневич у грудні отримала 76 тисяч зарплати, як простий вчитель за рік. Ось вам реформа освіти у дії. https://ukranews.com/news/539542-mynystr-obrazovanyya-grynevych-v-dekabre-poluchyla-pochty-40-tys-materyalnoy-pomoshhy
Володимир Захлюпаний
Для Інна: щоб отримати 8 тис вчителю потрібно працювати за двох
Олег Домбровський
... і при цьому мати стажу не менше 20 років, а також категорію не менше вищої.
Коментувати
Василь  Шминдрук
Таке враження, що в МОН працюють безтолкові працівники, які не здатні навіть правильно пояснити педагогам, що реально підвищили в зарплаті. Одна вода на кисілі і я лише можу уявити їх «професійність» біля класної дошки. За премʼєр-міністра я помовчу, бо злі язики говорять, що у нього не має вищої освіти. А реальність така. Зафіксована надбавка за престижність на рівні 20 % для всіх вчителів. І просування оплати праці на 1 тарифний розряд єдиною тарифною сіткою. Для прикладу: вища категорія – було 3872 грн., тепер стало - 4546 грн. І якщо вам раніше платили 20 % за престижність, то підвищення складає тільки 674 грн. Вс-е-е-е-е!!! Апофеоз.
Просто Вася
Для Василь Шминдрук: Вася не лукавте. 4546 це голий оклад + 20% за престижність, також всередньому +20 % за стаж (учитель вищ. категорії думаю пропрацював 10 років). Звідси починаються всі підрахунки (за кер.25%, за перевірку зошитів 10-20% (правда не у всіх )) тоді виходить трішки по іншому (для вчт. вищ. кат.): 4546*1.4=6364.4, це гола ставка (без податків), якщо є класне керівництво і перевірка зошитів це ще в середньому +40%, :6364.4*1.4=8910гр. мінус 20.5% податків (виходить 7395гр.) Це середня ставка в школі. Звичайно більшість має навантаження 20-25 год. хоч не у всіх є перевірка зошитів. 7400гр.( Це сума з нового року) Багато це чи мало не мені судити , але є прості цифри які легко перевірити кожному.
Володимир Мініч
Надбавка не зафіксована, а в тому то й справа, що коливається від 5% до 30%.
Василь  Шминдрук
Ви явно працюєте офісним планктоном у міністерстві. Доплата за класне керівництво, перевірку зошитів, стаж роботи, за кабінет існувала і в минулому році, у тих же відсотках. І якщо порівнювати РЕАЛЬНЕ підвищення в 2018 року з цифрами 2017, то воно складає тільки ПРОСУВАННЯ НА 1 РОЗРЯД ПО ТАРИФНІЙ СІТЦІ. Крапка. Для вищої категорії підвищення складає 674 грн, якщо я отримував 20 % за престижність раніше. Про що я і вів мову.
Коментувати
Дмитро
Громадо!! Невже в уряді ніхто не знає , що вчителі=педагогам , які працюють в дитсадках, вишах, коледжах.... Чому не підвищують з/п педагогам в коледжах, вузах, ДЮСШ ???????? Де в світі з/п професора така , як в школі??!!! Це нищення украінськоі інтелігенції!!! Чому не фінансують коледжі????
Вчитель
Для Дмитро: в уряді знають, що препод у вузі без з/п може прожити квартал а то і більше)))
Alex Derkach
брехня. зарплати підвищили з нового року всім.
Коментувати
Гриневич у Чернівцях
"Встановлено, що нижня межа такої надбавки має складати не менш як 5%. Розміри максимальної надбавки педагогічним працівникам зростуть від 20% до 30%." . Отже затверджено мінімум обов’язковий 5 %,решта за підлабузництво адміністрації
Олена
Обіцяли підняти зарплату на 1 тарифний розряд!!!!То тарифний розряд вчителя вищої категорі повинен бути-15!!!А це означає,що ставка повина бути-4546грн.
Uhjqcvfy
Для Олена: А він і є 4546 грн (15-й тарифний розряд). З 1 січня 2018 року.Обіцяли - зробили.:) Що знов не так???)))
Олена
Так чому зробили тарифікацію в січні місяці вчителю вищо категорі з розрахунку 4264грн.?Це ж 14 розряд????????????
Uhjqcvfy
Для Олена: Перероблять. Офіційно рішення(про підняття на 1 тр. розряд) було прийнято СЬОГОДНі на засідання Уряду. ЦБ на якій підставі мала брати цифру 4546.? Все норм, не хвилюйтесь)
Коментувати
Оленка
Я напевно живу не в Україні...Я педагох, 15 років стажу, 1 категорія.Отримую заробітну плату по 13 тарифному розряду.
Ольга
Для Оленка: Пані «педагох» кожна категорія має свій тарифний розряд.
Вчитель
Шкода тих учнів, яких вчить такий педагог з 15-річним стажем роботи)))
1 1
Вас зі школи треба гнати, а Ви ще й платню отримуєте. Хоч не вчитель-словесник? І не кажіть, що це технічна помилка.
Коментувати
Юля
Діло не втому ,що малувато підняли, а в тому,що знову надурили вчителя. Піднявши на 25% зарплату,посадовці одночасно її зменшили на 15% зменшивши до 5% обов’язкову надбавку за престижність,яка була 20%
Uhjqcvfy
Для Юля: Останній рік, була не у всіх. А тепер буде у всіх. 20% за престижність зафіксували. 20%. А от, хто отримував і до цього 20%, то вибачайте) Розраховуйте на збільшення прожиткового мінімуму(а тарифні оклади вчителів прив’язані наразі до пр. мінімуму(ну, я так думаю)) +1 тарифний розряд вгору. Таблиць в мережі повно, можете розрахувати самі. Тому й говорить Гройман не про підняття на 25%, як анонсувалось раніше. А на 1500 грн в середньому)) А взагалі, нам скільки не дай. Все мало. Факт. Після кожного підвищення тут стоїть плач, що мало.
Олена
Обіцяли підняти зарплату на 1 тарифний розряд!!!!То тарифний розряд вчителя вищої категорі повинен бути-15!!!А це означає Що ставка повина бути-4546грн.
Володимир Мініч
Вже сьогодні бухгалтери обдзвонили школи, щоб переробили табелі. Вища кат. - 15 т.р.
Коментувати
Oksana Skoraya
Рішення де? Такі горе-рішення натравлюють педагогів один на одного через нерівномірне підняття зарплати (дитячі садки-школи-вища освіта). Це така політика уряду: ви поки перегризіть один одному глотки, а ми чергове "покращення" анонсуємо?!!!
Uhjqcvfy
Маловато будет, маловато))) Згадав мультик) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Uhjqcvfy
В аптеке:Мне, пожалуйста, таблеток от жадности. Только побольше, побольше....))) Перше, що прийшло в голову після прочитання коментарів)
Юрій
Для Uhjqcvfy: Вірно, але то до гроймана з гриневич: а) яким не можно тепер вірити, (на що було розповідати про зростання ?); б) яких не потрібно більше слухати ( та єресь ними "впихиваемую"); в) ви присутні на початку відспівування освіти (питання часу, і відповідно - не цих керовників.
Коментувати
Анонім
А ще доплату за престижність визначатиме директор. Смішно й страшно. Хто має "підхід" до директора (читай: ходить з конвертами або доносить на своїх колег), той і матиме... Так само, як і зараз, хто "бігає" до дректора, тому віддячує пані директор кількістю годин.
Владислав
Це плата за реформування школи ( скорочення шкіл і об’єднання в майбутньому шкільних предметів). Ніхто не буде платити вчителю в Україні високу зарплатню. Це перед новими виборами залицяння. Подивіться на курс долара і платіжки за ЖКХ. Все розраховано так ,щоб у людей небуло субсидій.
Volodymyr Parkhomenko
Для Владислав: Все правильно. Ганьба, коли працездатна людина не заробляє на свої видатки, а отримує подачки від уряду. Почесно жити на зароблене. Тому - так. Геть субсидії, віва зарплатня.
Oksana Skoraya
Згодна. Але хотілося б, щоб рівень комунальних платежів був співрозмірним до реальної (чистої) зарплати. Неприємно, коли заможні люди платять за житло мінімум і посміюються з вчительської неспроможності приховати доходи від держави...
Запитання
Шановні працівники фінансового сектору МОН, шановні юристи, а також ті, хто читає закони і добре на них знається! Поясність, як розуміти зазначену у законі норму про підвищення заробітної плати, а саме : "забезпечити до 2023 року поетапну реалізацію положення частини другої статті 61 цього Закону, передбачивши при цьому щорічне збільшення посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії до чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб пропорційно розміру збільшення доходів Державного бюджету України порівняно з попереднім роком, і затвердити відповідні схеми посадових окладів (ставок заробітної плати);". Виникає питання: цьогоріч буде збільшення у кілька етапів чи норму про ставку працівника найнижчої категорії у розміні 4 прожиткових мінімумів(а це 1762*4=7048) чи педагогів знову опускають нижче плінтуса?? Зараз згідно ЄТС ця сума майже вдвічі менша! Поясніть мені, будь ласка, у чому тут причина?А то я геть нічого не розумію!
Коментувати
Л.Д.
про дошкілля знову забули... ми, напевно, не педагоги
Юля
Откуда Гнойсман взял минимум 6500? Тарифный разряд специалиста после института №12 - 3735 грн. + за престижность 20% = 4482 грн. И всЁ!!!!!( и это грязными)
Люба Правдолюбова
Для Юля: нет, 3152 грн+ престижность от 10-20%, в зависимости от решения местного горсовета
Юля
Люба, я описала то, что будет в 2018, обещанное! А вы оперируете 2017 годом.
Коментувати