Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Громадо!! Невже в уряді ніхто не знає , що вчителі=педагогам , які працюють в дитсадках, вишах, коледжах.... Чому не підвищують з/п педагогам в коледжах, вузах, ДЮСШ ???????? Де в світі з/п професора така , як в школі??!!! Це нищення украінськоі інтелігенції!!! Чому не фінансують коледжі????
Вчитель
Для Дмитро: в уряді знають, що препод у вузі без з/п може прожити квартал а то і більше)))
Alex Derkach
брехня. зарплати підвищили з нового року всім.
Коментувати
Гриневич у Чернівцях
"Встановлено, що нижня межа такої надбавки має складати не менш як 5%. Розміри максимальної надбавки педагогічним працівникам зростуть від 20% до 30%." . Отже затверджено мінімум обов’язковий 5 %,решта за підлабузництво адміністрації
Олена
Обіцяли підняти зарплату на 1 тарифний розряд!!!!То тарифний розряд вчителя вищої категорі повинен бути-15!!!А це означає,що ставка повина бути-4546грн.
Uhjqcvfy
Для Олена: А він і є 4546 грн (15-й тарифний розряд). З 1 січня 2018 року.Обіцяли - зробили.:) Що знов не так???)))
Олена
Так чому зробили тарифікацію в січні місяці вчителю вищо категорі з розрахунку 4264грн.?Це ж 14 розряд????????????
Uhjqcvfy
Для Олена: Перероблять. Офіційно рішення(про підняття на 1 тр. розряд) було прийнято СЬОГОДНі на засідання Уряду. ЦБ на якій підставі мала брати цифру 4546.? Все норм, не хвилюйтесь)
Коментувати
Оленка
Я напевно живу не в Україні...Я педагох, 15 років стажу, 1 категорія.Отримую заробітну плату по 13 тарифному розряду.
Ольга
Для Оленка: Пані «педагох» кожна категорія має свій тарифний розряд.
Вчитель
Шкода тих учнів, яких вчить такий педагог з 15-річним стажем роботи)))
1 1
Вас зі школи треба гнати, а Ви ще й платню отримуєте. Хоч не вчитель-словесник? І не кажіть, що це технічна помилка.
Коментувати
Юля
Діло не втому ,що малувато підняли, а в тому,що знову надурили вчителя. Піднявши на 25% зарплату,посадовці одночасно її зменшили на 15% зменшивши до 5% обов’язкову надбавку за престижність,яка була 20%
Uhjqcvfy
Для Юля: Останній рік, була не у всіх. А тепер буде у всіх. 20% за престижність зафіксували. 20%. А от, хто отримував і до цього 20%, то вибачайте) Розраховуйте на збільшення прожиткового мінімуму(а тарифні оклади вчителів прив’язані наразі до пр. мінімуму(ну, я так думаю)) +1 тарифний розряд вгору. Таблиць в мережі повно, можете розрахувати самі. Тому й говорить Гройман не про підняття на 25%, як анонсувалось раніше. А на 1500 грн в середньому)) А взагалі, нам скільки не дай. Все мало. Факт. Після кожного підвищення тут стоїть плач, що мало.
Олена
Обіцяли підняти зарплату на 1 тарифний розряд!!!!То тарифний розряд вчителя вищої категорі повинен бути-15!!!А це означає Що ставка повина бути-4546грн.
Володимир Мініч
Вже сьогодні бухгалтери обдзвонили школи, щоб переробили табелі. Вища кат. - 15 т.р.
Коментувати
Oksana Skoraya
Рішення де? Такі горе-рішення натравлюють педагогів один на одного через нерівномірне підняття зарплати (дитячі садки-школи-вища освіта). Це така політика уряду: ви поки перегризіть один одному глотки, а ми чергове "покращення" анонсуємо?!!!
Uhjqcvfy
Маловато будет, маловато))) Згадав мультик) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Uhjqcvfy
В аптеке:Мне, пожалуйста, таблеток от жадности. Только побольше, побольше....))) Перше, що прийшло в голову після прочитання коментарів)
Юрій
Для Uhjqcvfy: Вірно, але то до гроймана з гриневич: а) яким не можно тепер вірити, (на що було розповідати про зростання ?); б) яких не потрібно більше слухати ( та єресь ними "впихиваемую"); в) ви присутні на початку відспівування освіти (питання часу, і відповідно - не цих керовників.
Коментувати
Анонім
А ще доплату за престижність визначатиме директор. Смішно й страшно. Хто має "підхід" до директора (читай: ходить з конвертами або доносить на своїх колег), той і матиме... Так само, як і зараз, хто "бігає" до дректора, тому віддячує пані директор кількістю годин.
Владислав
Це плата за реформування школи ( скорочення шкіл і об’єднання в майбутньому шкільних предметів). Ніхто не буде платити вчителю в Україні високу зарплатню. Це перед новими виборами залицяння. Подивіться на курс долара і платіжки за ЖКХ. Все розраховано так ,щоб у людей небуло субсидій.
Volodymyr Parkhomenko
Для Владислав: Все правильно. Ганьба, коли працездатна людина не заробляє на свої видатки, а отримує подачки від уряду. Почесно жити на зароблене. Тому - так. Геть субсидії, віва зарплатня.
Oksana Skoraya
Згодна. Але хотілося б, щоб рівень комунальних платежів був співрозмірним до реальної (чистої) зарплати. Неприємно, коли заможні люди платять за житло мінімум і посміюються з вчительської неспроможності приховати доходи від держави...
Запитання
Шановні працівники фінансового сектору МОН, шановні юристи, а також ті, хто читає закони і добре на них знається! Поясність, як розуміти зазначену у законі норму про підвищення заробітної плати, а саме : "забезпечити до 2023 року поетапну реалізацію положення частини другої статті 61 цього Закону, передбачивши при цьому щорічне збільшення посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії до чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб пропорційно розміру збільшення доходів Державного бюджету України порівняно з попереднім роком, і затвердити відповідні схеми посадових окладів (ставок заробітної плати);". Виникає питання: цьогоріч буде збільшення у кілька етапів чи норму про ставку працівника найнижчої категорії у розміні 4 прожиткових мінімумів(а це 1762*4=7048) чи педагогів знову опускають нижче плінтуса?? Зараз згідно ЄТС ця сума майже вдвічі менша! Поясніть мені, будь ласка, у чому тут причина?А то я геть нічого не розумію!
Коментувати
Л.Д.
про дошкілля знову забули... ми, напевно, не педагоги
Юля
Откуда Гнойсман взял минимум 6500? Тарифный разряд специалиста после института №12 - 3735 грн. + за престижность 20% = 4482 грн. И всЁ!!!!!( и это грязными)
Люба Правдолюбова
Для Юля: нет, 3152 грн+ престижность от 10-20%, в зависимости от решения местного горсовета
Юля
Люба, я описала то, что будет в 2018, обещанное! А вы оперируете 2017 годом.
Коментувати
Марія
Дуже б хотілося, щоб наші чиновники спочатку рахували, а потім говорили. Оклад учителя вищої категорії був 3872. До нього добаляли 15% за звання учитель-методист. Це в сумі давало 4452.8. Від цього числа нараховували 20% за престижність праці, 30% за стаж. Всього мені нараховували 6679.2. З німали 21% податку. На руки я отримував 5276,6. Я учитель із вищою категорією, учитель методист, маю 22 роки стажу. З 1 січня оклад вищої категорії 4264. Якщо провести ці нарахування (хоча невідомо чи буде 20% за престижність) за січень отримаю 5812. На 536 грн більше. ДЕ Ж ТІ 25%???? Від 5267 що я мав у грудні 25% це 1319 грн!!!!!! Знову анонсували велике підвищення, а дають що? Нема грошей. Може до 2023 добавлять. Та до того часу треба дожити!
Игорь Соломонов
Для Марія: Методист 20%. Ст. вчитель 10%
Онлайн
Аналогічно. Моє навантаження 18 годин, вища категорія, вчитель-методист, старший вчитель. Класного керівництва немає, перевірки зошитів теж. Зарплата чистими на руки - 5300 грн. В молодшій школі всі колеги мають 7 тис-7500 грн. При цьому ні тобі олімпіад, ні МАНів, ні ЗНО. Навантаженя на ці 5300 грн страшене. Старша і середня школа, по 30 учнів в класі - на тобі 5300 грн з усіма регаліями і заткнись.
Коментувати
Nagen
Гляньте на тарифну сітку з січня 2018, показник підвищення - 10,12 %. 3435 грн. вчитель 11 розряду. 4264-14 р.
Александр
Зарплату пока только обещают повысить, а вот так называемую "доплату за престижность" уже снизили с 01.01.18 с 20% до 5%. Вот и посчитайте, сколько составит повышение на самом деле! г.Рубежное Луганской обл.
Іван
Для Александр:
Іван
Для Александр: В Одеській області в деяких районах два роки поспіль платять 5% за престижність.
ОЛЯ
А в деяких районах Одеської області і 2%.
Коментувати
Татьяна
Да а за воспитателей опять забыли сколько можно нас унижать мы педагоги не меньше учителей мы даем им основы всего учитель получает ребенка с определенными знаниями манерами поведения воспитанием .А нас почему то как всегда игнорируют.У нас нет каникул нет карантинов и всего остального ......Вообщем капец
Юля
Для Татьяна: У нас ещё нет отпуска в 56 дней( а есть 42), у нас нет нагрузки 18 часов (а есть 30 часов). Хоть всё бросай и переходи в школу работать!
Вчитель
Для Юля: так хто Вас тримає в садочку? Будь ласка, йдіть у школу, спробуйте солодке життя вчителя.
Юля
Для Вчитель: А вы на моё место не хотите, хлебануть? И кстати, я работаю и в школе тоже, на 0,5 ставки, есть с чем сравнить! Поверьте, вы не перетрудились!
Коментувати
Иван Соколов
кто может объяснить а как в этом постановлении отражено продвижение по тарифной сетке на один разряд ВСЕХ педагогических и научно-педагогических работников??? где есть разъяснения по этому вопросу??
Павлович
Для Иван Соколов: А ДЕ ця постанова?
Коментувати
Ірина
Цілком підтримую підвищення заробітних плат для вчителів. Але спочатку нехай пройдуть атестацію у формі ЗНО на знання свого предмету, а потім вже можна говорити про оплату праці. Я впевнена, що у звичайних школах, особливо у сільських, і половина вчителів навіть шкільні ЗНО не здадуть на високий рівень. Про яке підвищення можно говорити ?!..
Татьяна
Для Ірина:На зарплату в размере ставки уборщицы,ещё и " слишком" работают!
Учитель
От-от! Ато як гроші порахувати, то всі швидко, а як подивитися на рівень виконаної роботи.. то і голови в пісок ховають..
Дядько Сем
Дура, мабуть, міська.
Коментувати
$$$
Настоящий популизм! Как не стыдно! Ставка учителя с высшей категорией будет 4264грн. На ставку. Сейчас есть люди, работающие даже на 1,5 ставки,так вот минус налоги,минус коммуналка( тут уже много раз писали, что многим учителям субсидии не начислены), и "на руки "- 3500. Это много??? Сейчас выгодно получать зарплату " в конвертах," не платить налоги и пользоваться 100% оплатой субсидии!! Кто честно и официально работает-тот страдает! Многие не против,чтобы не повышали зарплату, а вернули в эквиваленте 200$, который был до 2014 года. Кто завидует,не разобравшись с калькулятором,- тот профан!
ГЛ.Бух
Шановний у вас совість є вчителя які працюють на 1,5 ставки нарахованої зарплати мають 11800 грн. На руки мають чистими 9440,00 Мені тільки не перечте я бухгалтер нараховую їм і бачу що і як
$$$
Для гол.бух. : есть разные полторы ставки)) Если Вы бухгалтер считайте: ставка18 часов( 9 часов по высшей категории, 9 часов по " специалисту",0,5 стпсихолога). Посчитайте, и расскажите( только укажите сумму налогов и минус коммуналка 3000, ), сумма остатка будет 3500))
Oksana Skoraya
Это где такой финансовый рай? Чистыми - 9440!!!??? Какие надбавки входят в эту сумму?Давайте Вы будете главным бухгалтером в образовании и всем такую зарплату насчитаете. И, вообще, никого не смущает, что ВЫНУЖДЕНЫ работать на 1,5 ставки педагоги не от хорошей жизни, при этом, действительно, теряют субсидию. Официально работать не выгодно-больше зарабатываешь-больше снимают.
Коментувати
Witalina
Я НІКОЛИ НЕ НИЮ !!! Але мене дратують повідомлення про підвищення з,п! Краще б мовчали ,НЕ хвалилися,не публікували розрахунків. А працює більшість педагогів краще,ніж їм платить держава,І обов’язки свої виконує краще ,ніж влада,держава !Мене ніхто не питає чи є в мене кошти поїхати на курси,семінар...А чому держава оправдується відсутністю коштів ????- ТРЕБА МЕНШЕ КРАСТИ!!!!!
Учитель
1. Якщо вас інформують з певних питань, то це значить, що вони хваляться? 2. Якщо ж більшість педагогів так гарно працюють, то чому ж рівень освіти такий низький у державі? На жаль, більшість вчителів ще досі з комп’ютером на ВИ. 3. Якщо вам говорять, що немає коштів, то розберіться спочатку хто вам це сказав, адже всі ми знаємо, що кошти зараз знаходяться у місцевих бюджетах і розподіл відбувається на місцях, тому якщо вам дійсно щось не подобається, розберіться в своєму питанні глибше, а не робіть винних в цьому всіх підряд. і на останок: 4. Чому ж Вам так важливий "Чужий карман"? слідкуйте за своїм і перш за все за собою.
Witalina
Для Учитель: Ніколи не цікавлюся хто скільки отримує,Тому про "чужий карман"-не до мене, І я не говорила,що вчителі гарно працюють ,а тільки краще ніж їм платить держава .А чого рівень освіти низький????- МАСА причин !!! Низький престиж освіти взагалі, Недолугі програми,підручники,відсутність мотивації,... А вірніше - це результат освітньої політики держави,результат професійності МОН ,НАПН,ІМЗО,їх реформ,держстандартів!!!!
мама
пані, всі винні, що низький рівень освіти, лише не вчитель, який навчає? бо все залежить від МОН,НАПН ? а вчитель в школі за щось бере відповідальність? всі винні. одні вчителі за всіх працюють в державі? тільки діти ЗНО здати не можуть.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!