Osvita.ua Середня освіта Уряд підвищив зарплати учителям
Уряд підвищив зарплати учителям

Показник зарплат українських вчителів відтепер становитиме від 6,5 до 8,5 тисяч грн

Уряд підвищив зарплати учителям

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про зростання заробітних плат учителів. В уряді повідомляють, що рішення ухвалено в рамках політики підвищення соціальних стандартів.

«З січня ми підвищимо заробітну плату українському вчителю», - сказав прем’єр-міністр під час засідання уряду.

Він повідомив, що в абсолютних цифрах показник заробітних плат українських вчителів відтепер становитиме від 6,5 до 8,5 тисяч грн на місяць в залежності від категорії.

Разом з тим, прем'єр звернув увагу на необхідності роботи з місцевою владою щодо підвищення зарплат викладачам, чия робота фінансується по лінії місцевих бюджетів.

«Це питання дуже важливе. Просив би опрацювати необхідні рішення, аби ситуація на місцях була врегульована», - сказав Гройсман.

Освіта.ua
11.01.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир Захлюпаний
Жодного офіційного документу про підвищення ще немає! Перенесення по тарифній сітці на один розряд мабуть небуде! ??? Просто збільшені ставки тарифних розрядів всім не тільки вчителям!
Наталія
Цікаво.... Коли буде йти мова про підвищення посадових окладів та заробітних плат науково-педагогічним українським працівникам. Цікава ситуація є зараз учитель у школі отримує більшу заробітню платню, ніж доцент та кандидат наук у виші....
Сергей Лимонов
Для Наталія: Высоцкий: "Товарищи учёные, доценты с кандидатами.." https://www.youtube.com/watch?v=iaHrvhoE_P8
Коментувати
учень
Інфляція 300%. Скорочення, зміна, ліквідація, приєднання, закриття ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. Хоча ще гірше для медиків, яких хочуть приватизувати і зробити ФОП професіії. Лікарні лише у містах мільйониках... школи у районах і містах...
Анатольевна
Ну что, уважаемые коллеги, повозмущались тут себе в "гневных постах"?А теперь идите на работу .Кто-то очень умный придумал " социальные сети". Побухтели тут в буквах - и все.Вот так нас и имеют, простите за грубость. А конкретный выход кто- то предложит? Где "профбоги "( профсоюз , в смысле)?А налоги сдерут по полной.Протестовать кто выйдет на улицу?Не выйдем. "Настоящих буйных мало, вот и нету вожаков".Поэтому, вымираем.
Іра
Молодий фахівець має тарифну ставку таку як техпрацівник. Проте в неї немає ніякої відповідальності. Їй непотрібно купувати папір для конспектів. КРАЇНО, схаменись!!!
Евгений
После того, как нам начислили наперед 2-х месячную зарплату, у меня отняли субсидию, сказали, что я много зарабатываю. Теперь я оплачиваю налоги 2000 + остальное забирает коммуналка, в итоге я остаюсь с бубном в руке. Хорошо это - не думаю!
cos
Для Евгений: Нужно было майдановцам меньше скакать —возможно тогда лучше жили. Виноваты—американц (Сорос, Байден)—который проплатили майдан, Яценюков, Порошенков—они ведь на его грантах живут. Во—вторых— обманули Януковича Меркель, Олланд, с которыми был подписан договор, что выборы проводятся не в марте 15 года, а в сентябре 14. Но Яценюки и Порошенки настолько хотели власти, что решили устроить беспорядки с помощью майдана—запугивали и били полицейских, жгли шины. А теперь пожинаем плоды власти—урезаются стипендии, урезается зар. плата, цены растут на продукты, комуналка в 5-10 раз, вместо газа топим опилками, и в городе дышать нечем, сельские школы и больницы закрываются, безвиз открыли (из—за этого пол.страны сбежало)— вместо того, чтобы тут работали и развивали экономику—едут пахать в Польшу.Поляки нас считают халопами, и относятся паскудно к нам.Им выгодно—чтобы украинцы батрачили на них. А теперь Коса Владимировна хочет дорватся к власти—еще бед наделает. Не голосуйте за нее.
cos
Для Евгений: Коса (Тимошенко) Юлия Владимировна хочет просто дорваться к власти, чтобы наворовать денег. Ее люди не интересуют. А прикрывается темами тарифов и землей. Зато сама во время контракта на газ на тарифах наворотила очень много деньжат в себе в карман. Еще странно—что прекратили расследовать дело Евгения Щербаня— где Тимошенко фигурировала как заказчик убийства. И еще—Порошенко никогда не остановит войну. На этой войне он и сидит у власти, списывая на нее все экономические проблемы страны. Порошенко скупит за копейки землю, а потом перепродаст в Европу в 100 раз дороже и сбежит в Эмираты. Войну нужно прекращать. Европе выгодно—чтобы Украина была слабой страной. Все делается этой властью—чтобы Украину уничтожить как страну.
вчитель
Що за бред!!!
Коментувати
БІОЛОГ
Ви знаєте, я читаю це все, а на душі справжня кака ( вибачте, не можу підібрати іншого слова). Після всіх заяв нашого уряду про "шалене" підняття заробітної плати вчителям, мені страшно вже з дому вийти, бо бабки на лавці мені в спину плюють за мої 3200 чистими ( 9 років педстажу, без зошитів, кабінету і класного керівництва). Сьогодні подруга, з якою спілкувалися багато років ( працює медсестрою в реанімації), заявила, що ми не рятуємо людські життя і не заслуговуємо на таку ВЕЛИЧЕЗНУ зарплату. Люди, схаменіться!!!! Невже ви не розумієте, що це все чистої води демагогія.... Вчитель з повним тижневим навантаженням ( 12 розряд) має ту саму зарплату, що і некваліфікований працівник.
Alex Derkach
Для БІОЛОГ: у вчителів минулого року був 14 тарифний розряд, а зараз уже 15-й. 3200 чистими заробляє тільки той, у кого неповне навантаження. вчитель вищої категорії з повним навантаженням отрумує в районі 7000.
Антон
Але ж 15-й розряд — це 4546 грн.! І то до вирахування податків.
Антон
Навіть 20-й розряд — професор ВНЗ — має зараз оклад 6414 грн., і лише з надбавками за ступінь і звання може вийти >7000 грн. чистими. А ви про вчителів шкіл кажете.
Коментувати
Дарій
Потрібно розмір усіх розрядів у Єдиній тарифній сітці збільшити у два рази. Тоді уряд може сказати, що підвищив зарплату вчителеві. Ці заяви уряду стосуються тільки вчителів загальноосвітніх шкіл. Чому не підвищують зарплати працівникам училищ, дитячих садочків, позашкільних навчальних закладів? Знову буде як минулого року, міста піднімуть зазначеним категоріям дещо пізніше, ніж загальноосвітнім закладам. Чому роблять різницю в освіті, невже так важко приймати справедливі рішення для усіх вчителів? А щодо зарплати Гриневич і Хобзея, то відомо, що у 2017 році добре заробили, тільки декларації подивитись, і порівняти з зарплатами директоратів.
Alex Derkach
Для Дарій: брехня. підвищили всім - і садочкам. і школам, і вищим навчальним закладам.
Коментувати
Віта
Знов підвищення зарплати вчителям... В викладачі вищої школи??? Вони нічого не роблять?? Чи як? Чому не відбувається пропорційне підняття зп? При цьому ви наголошуєте на публікаціях в міжнародних базах особливо молодих вчених. Де молодому вченому брати кошти, враховуючи витрати на проживання та комуналку??? Дайте пояснення будь-ласка
Юля
Министр образования Гриневич за год получила полмиллиона гривен зарплаты! Вот это я понимаю - повышение!
Юля
В общей суммы зарплаты главы ведомства: оклад составлял 136 тысяч 505 гривен; премия – 9 тысяч гривен; надбавка за выслугу лет – 29 тысяч 748 гривен; надбавка за работу в условиях режимных ограничений – 20 тысяч 475 гривен; надбавка за интенсивность труда – 134 тысячи 105 гривен; командировки – 93 тысячи 629 гривен; отпускные – 20 тысяч 553 гривны; помощь в связи с временной потерей трудоспособности – 9 тысяч 321 гривна; материальная помощь на оздоровление – 39 тысяч 80 гривен; материальная помощь на решение социально-бытовых вопросов – 39 тысяч 988 гривен; индексация – 1204 гривны
Перемога!!!
Даже дар речи пропал... Помню, как когда-то первыйпрезидент Л. Кравчук рассказывал, что у него зарплата как у партработника была по отношению к зарплате хорошего рабочего 1:2( то есть у рабочего-300 рублей, у Кравчука- 600). А теперь посчитать соотношение зарплаты нынешнего министра к зарплате учителю... И кто-то там ещё говорит о какой-то морали...
Перемога!!!
Учителя*
Коментувати
Федя
Подняли на 1 тарифный разряд. Это где-то 250 грн. Откуда взялась цифра 1500? А кроме учителей есть ещё воспитатели, преподаватели и др. С ними как?
Учитель
Як цей закон буде стосуватися приватних шкіл? Якщо з кваліфікаційною вищою категорією платять як за ІІ категорією починаючи з 1 січня 2017.
На кипіло
При Януковичу ,який ходив по нужді на золотий унітаз і жрав золотий батон зарплата в учителя була більше 400 ₴. При шоколадному президенті зарплата ледве 200₴ ,щоб случайно від солодкого покращення не злиплось.
молодий спеціаліст
Після університету , 2 школи по 10 годин. зп чистими 3000 грн з копійками ))) А за їхніми словами я вже отримую мінімум 4800 ) а тут щей підвищення, ото заживу
Сергей Лимонов
Для молодий спеціаліст: не клей дурня , а біжи з довбаної освіти мерщій (доки молодий і це багно не засмоктало тебе остаточно )!
Коментувати
ІГор
Для Олена: у моїй школі найбільша заробітна плата у директора - до 8 тисяч на руки, це при стажі 30 років, званню старший вчитель, вищій категорії, і коли ведеш 0,5 год. у вчителя який прийшов на роботу на ставку трохи більше 3000 тисяч
Володимир Захлюпаний
Для ІГор: У директора не найбільша зарплата в школі. Ставка 18 розряд - 5656 у 2018
Тетяна
Чому у завідувача філії знизився розряд із 16 на 15(4128 грн. при стажі 30 років , із пройденою атестіцією?).Посада поміняла назву, обов’язки ті самі залишились, а зар.плата менша ніж у заступника із господарської роботи (4320 грн)в опорному закладі. Скажіть навіщо вчитися ?
Цікавий
Для Тетяна: Цікаво,чому обов’язки залишилися тими ж. В нашій філії половина обов’язків завідуючого філією перейшла до працівників опорного закладу. Наша завідувач зараз-королює) Тому, мабуть, і розряд знизився.
Коментувати
Світлана
Скажіть будь-ласка чи стосується підвищення педагогічним працівникам охорони здоров’я ( вихователям санаторіїв) ?
Василь  Шминдрук
На сайті «Цензор» Гриневич уже анонсує підвищення зарплати вчителям на 25 % і в наступному році. Ще ягнятко в животику у мами-вівці, а вона з нього уже шашлики смажить. До наступного року ще дожити потрібно. І невідомо, яким буде курс долара, ціни в супермаркетах і цифри в комунальних платіжках. Якщо при бандюковичах я отримував $ 400-450 зарплати на місяць, то зараз, протягом 4-х річного правління нинішньої «суперової» влади, я ледь дотягую до $ 220.
Український вчитель
Для Василь Шминдрук: Повністю вас підтримую! У доларовому еквіваленті виходить вдвічі менше, ніж ВЖЕ було! То, яке ж це підвищення? Це індексація, за ріст цін, за нестійкість вітчизняної гривні, чи я чогось не розумію, "просто Вася" і "Uhjqcvfy"?
Коментувати
Lillard
Будь ласка, наші лжереформатори в уряді, не підвищуйте вчителям зарплати, а зробіть долар хоча б по 8 гривень. Оце буде конкретне рішення!
Боже, яка я тупа
Для Lillard: а чому не по 4? Або 1:1. Оце буде конкретне рішення.Це ж так просто. :D
Коментувати
Інна
"Він повідомив, що в абсолютних цифрах показник заробітних плат українських вчителів відтепер становитиме від 6,5 до 8,5 тисяч грн на місяць в залежності від категорії." Зате пані Гриневич у грудні отримала 76 тисяч зарплати, як простий вчитель за рік. Ось вам реформа освіти у дії. https://ukranews.com/news/539542-mynystr-obrazovanyya-grynevych-v-dekabre-poluchyla-pochty-40-tys-materyalnoy-pomoshhy
Володимир Захлюпаний
Для Інна: щоб отримати 8 тис вчителю потрібно працювати за двох
Олег Домбровський
... і при цьому мати стажу не менше 20 років, а також категорію не менше вищої.
Коментувати
Василь  Шминдрук
Таке враження, що в МОН працюють безтолкові працівники, які не здатні навіть правильно пояснити педагогам, що реально підвищили в зарплаті. Одна вода на кисілі і я лише можу уявити їх «професійність» біля класної дошки. За премʼєр-міністра я помовчу, бо злі язики говорять, що у нього не має вищої освіти. А реальність така. Зафіксована надбавка за престижність на рівні 20 % для всіх вчителів. І просування оплати праці на 1 тарифний розряд єдиною тарифною сіткою. Для прикладу: вища категорія – було 3872 грн., тепер стало - 4546 грн. І якщо вам раніше платили 20 % за престижність, то підвищення складає тільки 674 грн. Вс-е-е-е-е!!! Апофеоз.
Просто Вася
Для Василь Шминдрук: Вася не лукавте. 4546 це голий оклад + 20% за престижність, також всередньому +20 % за стаж (учитель вищ. категорії думаю пропрацював 10 років). Звідси починаються всі підрахунки (за кер.25%, за перевірку зошитів 10-20% (правда не у всіх )) тоді виходить трішки по іншому (для вчт. вищ. кат.): 4546*1.4=6364.4, це гола ставка (без податків), якщо є класне керівництво і перевірка зошитів це ще в середньому +40%, :6364.4*1.4=8910гр. мінус 20.5% податків (виходить 7395гр.) Це середня ставка в школі. Звичайно більшість має навантаження 20-25 год. хоч не у всіх є перевірка зошитів. 7400гр.( Це сума з нового року) Багато це чи мало не мені судити , але є прості цифри які легко перевірити кожному.
Володимир Мініч
Надбавка не зафіксована, а в тому то й справа, що коливається від 5% до 30%.
Василь  Шминдрук
Ви явно працюєте офісним планктоном у міністерстві. Доплата за класне керівництво, перевірку зошитів, стаж роботи, за кабінет існувала і в минулому році, у тих же відсотках. І якщо порівнювати РЕАЛЬНЕ підвищення в 2018 року з цифрами 2017, то воно складає тільки ПРОСУВАННЯ НА 1 РОЗРЯД ПО ТАРИФНІЙ СІТЦІ. Крапка. Для вищої категорії підвищення складає 674 грн, якщо я отримував 20 % за престижність раніше. Про що я і вів мову.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!