Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван Дивний
"Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов’язкова" (ст. 35 Конституції). E vsyscnthcnds yt xbnfkb wmjuj? ys&
Бадя
Для Іван Дивний: Прикинь, яка тут постанова, BRO... Ти їм цитуєш витримку з Основного Закону - вони тебе банять, а якась кур-ва ще й мінусує... О бляха-муха " ОСВІТЯНИ " !!! Ахєрєть-не-встать....
Коментувати
ЛПТ
Палко підтримую!!! А радікальніше буде ввести в учбовий план дисципліну Закон Божій замість всеяких там фізик, хімій, ботанік та інших еретичних псевдонаук. Нехай вчать те, що едине вірне. І не тільки олімпіаду, треба "Знання Біблії" зробити обов’язковим предметом для ЗНО! Зі святом Різдва шановні!
Василь
Спочатку дайте дітям молоко в шкільну їдальню,а не черговий конкурс.
Бадя
Для Василь: Хобзей не доїться
Коментувати
Родион
А що тут поганого? Тільки краще було б , якби це робилось без участі МОНу. Та і назва - "олімпіада" в освітянському виконанні давно себе скомпроментувала. Діти з сімей євангелистів-баптистів дуже добре знають і тлумачать Біблію. Тільки чи захочуть вони гратись в "забавну біблію". ( В часи радянського атеїзму була така книга Лео Таксіля, правда автор відрікся від неї скоро після написання). А ще хотілось почути від пана Хобзея, яка мета цього заходу та які прогнозовані результати.
Бадя
Бадя+5-3 Яка в у міністерсттва ОСВІТИ і НАУКИ може бути СПІВПРАЦЯ з ЦЕРКВАМИ ???!!! Це все одно, шо у міністерства ВНУТРІШНІХ СПРАВ - СПІВРАЦЯ з БАНДАМИ, або у міністерства ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я - СПІВПРАЦЯ з БУБОННОЮ ЧУМОЮ... Ващє мозгами поїхали міністри-підміністри і прочая вчорашні комсомольці.. Оце ж бачте - підкидають вчительству всяку погань - ану, мовляв, схаває, чи ні.. І , на жаль, переважна більшість колєг ковтає різне фуфло, навіть не задумуючись...... Чи мо’ й думать особливо нічим...... 22.12.2017 в 19:20
Алла Мазур
Як можна проводити олімпіаду з того курсу, який у школі не викладається?
Бадя
Для Алла Мазур: Та льогко. Так само, як ото у державі панує беззаконня, а вузи пачками юристів штампують. У нас можна все, або майже все.. Хвала богам, шо і хобзеїв з МОНу та подібну потолоч можна сміливо посилати куди подалі разом з їхніми "ініціативами"....
Коментувати
Павел, Одесса
Библия великая книга, но причем здесь "Міністерство освіти і науки" ? Им больше нечем заняться? Пусть дети читают Библию дома, с верующими родителями, или в Воскресной школе. Оставьте детей в покое. Сначала добейтесь, чтобы "теории Дарвина" в школе была альтернатива - "Сотворение" и реальное право и возможность между ними выбирать. Сколько будет продолжаться это лицемерие?
Alex
Для Павел, Одесса: Попытка протянуть в школу "Сотворение" закономерно привела к появлению пастафарианства.
Бадя
Бадя ( скрізь свого п’ятака вставля...) Підтримую " Павел , Одесса" . До того ж пастафоріанство - в мільйон разів шляхетніше за усі авраамічні культи ! Пастафаріани не вчиняли релігійних війн, етнорелігійних чисток, не переслідували єресь, не катували людей, не маніпулювали їх свідомістю. І основне - пастафоріани - не брешуть ! Бадя - за пасту....
Коментувати
Бадя
Бадя до Адмінів ! Ей ви, пуголовки! БАдя не пише непристойностей, не розпалює жодної ворожнечі, всім бажає "шалом" і головне - жодним словом НЕ БРЕШЕ ! - Ви Бадю баните . Тут один чоловік написав точно те саме, шо й Бадя - ви його не займаєте. . Але ж зміст той же! Правда той чєл пише РОСІЙСЬКОЮ..... Бадя - Українською.... Може в цьому причина, ГА ? Адмін ! Ульо...!
Alex
Для Бадя:Можу перекласти, якщо це принципово.
Бадя
Для адмінів, будь ласка, для адмінів... І не лише "общепонятним язиком" а, якщо можливо і якщо така є - мовою олігофренів...
Коментувати
та ну!
Невже "юні" здатні осягнути всі тонкощі Біблії, щоб на олімпіаді значна частина їх не перекрутила її аж до богохульства ( іноді перевіряєш олімпіадні завдання з предмету-очі квадратні робляться від "знань" учасників, тут гріха немає. Але ж це БІБЛІЯ!)
Геннадий
А я не против. Внимательное изучение библии - хороший способ стать атеистом.
teacherlili
Для Геннадий: Супер!!! +100
Коментувати
Небайдужа
Є недільні школи при церквах - ось там хай і займаються цим! Замість того, щоб скорочувати всякі конкурси, за останні 2 місяці їх уже добавилося 3 (Всеукраїнських!)
Иван
Можно много обсуждать тематику, но лучше подумать что мы хотим получить в результате реального укрепления позиций религии в школах (я лично за религию только в плане изучения для общего образования, как части всемирной истории). Согласно статистике можно сделать выводы: 1. Религиозные люди в 20-50 раз более склонны к преступности (статистика по всем странам мира). 2. Религиозные люди менее образованны (статистика сотен исследований). 3. Религиозные люди склонны мотивировать себя внешними факторами (ад и рай), что уменьшает в процессе воспитания ребенка уровень морального самоконтроля. (Не я должен так сделать потому что это верно, а я должен так сделать потому что я не хочу в ад).
Witalina
Мене цікавить, ЧОМУ МОН підтримує Конкурси ГО ???? Хочуть , нехай прводять !!! АЛЕ БЕЗ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ !!!! А ми тут до чого??? При тій кількості конкурсів,що є - це другий конкурс за останній місяць ,підписаний хобзеєм! Боремось з конкурсоманією! УРА-А !!!
читайте уважно
МОНУ рекомендує, а ви вирішуйте самі. Бажаю такого підходу щодо всіх олімпіад. Силоміць освіта не будується.
Бадя
Для читайте уважно: То все так, питань нема. Кожен вирішує проводити / не проводити... Справа в іншому - що, виявляється при міністерстві Освіти і Науки діє орган - Громадська рада з питань( тільки вдумайтесь! ) співпраці з осередками маразму, неуцтва і мракобісся! І орган цей фінансується , вочевидь, державою, від якої церква відділена. І вся ця гидота - на повному серйозі, ще й заступником міністра освячується....! ..
Тет-а-тет
Для Бадя. Невже Ви справді вірите, що людина визріла з мавпи? І чому 2,5 млрд. людей вірять у Будду, інші міліарди в Магомета та Христа? Усіх їх вважають тілесним втіленням Бога. Один з комп*ютером придумав атомну бомбу, а як би тримав Тору зробив би таке? Може не варто путати Віру у Всевишнього з ненавистю до служителів культів?
Бадя
Братуха ! Ти шо з дуба впав? Атомну бомбу придумав чувак, у якого компа точно не було ( їх тоді взагалі ще не було) І до речі - атомна , воднева, вакуумна, нейтронна та інші модні бомби, укупі із компами, двигунами, математичними системами та іншими корисними речами, включаючи біологічну, хіімічну, тектонічну та інші модні зброї, придумують в основному якраз ті люди, як ти ка’еш, шо "ТОРУ ТРИМАЮТЬ". А знаєш чого вони такі розумні ? Бо вони загальну освіту не перемішують з релігійною.
Коментувати
Роман
Вивчати можна все.Що поганого щоб вивчати щось нове?А щодо Тори і інших книг то представники цих релігій можуть також вивчати - що в цьому поганого? Більшість українців називають себе християнами і мають право знати Біблію. У Фінляндії вивчають предмет релігіієзнавство і ніхто з бойових атеїстів не кричить не своїми голосами, що це погано. Право на свободу совісті ніхто не відміняв.
Бадя
Для Роман: НЕ плутай " релігієзнавство" і вивчення Біблії".. Вивчати "щось нове" - святе діло, а вивчати релігійну маячню тоталітарної секти, ще й змушувати до цього дітей, (тільки того, що "більшість українців, бачте, називають себе...") - це злочин.проти свободи совісті. Більшість українців, між іншим, вважають, шо " не вкрадьош - не проживьош". Так шо - тепер злодійства дітей навчати, чи шо?
Роман
То що це значить при вивченні предмету релігієзнавство в Фінляндії не вивчають Біблію? Молодь гине від всяких синіх китів, наркоманії, алкоголізму і саме християнство допомагає лікувати це зло. Фіни це зрозуміли і вивчають Біблію. А деяким недолугим українцям і не треба знати, бо якби "опіум для народу" - віра в Бога, виконання заповідей, в тому числі не вкради, не навчив дітей красти. Що за збочене мислення. Може хватить зло називати добром. Українська Церква це банда? Поїдь в москву там путін тобі медаль начепить за шкідництво і антиукраїнську пропаганду.
Бадя
Для Біблії місце - між міфами Давньої Греції і українськими календарно-обрядовими піснями. іце - в курсі народної творчості. Пов’язувати християнство і духовність може лише людина темна і малограмотна.. Курс релігієзнавства - не вивчає Біблію, чи якесь інше Святе письмо. Це курс, який дає поняття про апологію, принципи кодифікації, структуру, та системні особливості релігійних культів. , Якшо ти, ОЛЄНЬ, зрозумів зараз, що Бадя написав. Розумію твою прив’язаність до Фінляндії, але запевняю _ Стерлінг - набагато крутіша горілка, хоча й дорожча. А церква українська, які би вихиляси зараз( під страхом вселенської шмандюліни ) вона не робила - та сама банда у клоунських рясах і сопливих бородах, шо й московська церква. Це одного поля ягода Податків не платять, торгують китайським шарпотребом, і грають на контрабасі. І цю , з дозволу сказати, п,,,доту - до дітей пускати ?.....
Коментувати
Бадя
Яка в у міністерсттва ОСВІТИ і НАУКИ може бути СПІВПРАЦЯ з ЦЕРКВАМИ ???!!! Це все одно, шо у міністерства ВНУТРІШНІХ СПРАВ - СПІВРАЦЯ з БАНДАМИ, або у міністерства ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я - СПІВПРАЦЯ з БУБОННОЮ ЧУМОЮ... Ващє мозгами поїхали міністри-підміністри і прочая вчорашні комсомольці.. Оце ж бачте - підкидають вчительству всяку погань - ану, мовляв, схаває, чи ні.. І , на жаль, переважна більшість колєг ковтає різне фуфло, навіть не задумуючись...... Чи мо’ й думать особливо нічим......
Alex
Для Бадя: Зам.міністра раніше був проректором в УКУ (католицький університет, акредитований у 2006, за Ющенка) Що казати, коли є академії, університети, які акредитовані мінистерством НАУКИ. Чайник Рассела кипить від збурення.
Бадя
Прийнято до уваги. Дякую з а інфу.
Коментувати
Оксана Безносюк
Звернулись з ПРОХАННЯМ!!!! Адже це не обов"язково до виконання! Навчіться говорити "НІ", коли так вважаєте! І майте волю відстоювати свою думку!
Степан
Для Оксана Безносюк: А школа вже не відділена від церкви? Чи планується олімпіада знавців Корану і Тори?
Оксана Безносюк
А яка різниця? Не робіть те, що вважаєте неправильним.Крапка!
Бадя
Бадя підтримує на 100 відсотків
Коментувати
Tetiana Shilo
А олімпіада знавців Тори, Корану, Ведів і т.д. і т.п., теж буде підтримуватися МОН? таке враження, що в міністерстві забули для чого призначена школа і що вона відокремлена від церкви Основним Законом України.
Роман
Для Tetiana Shilo: Вивчати можна все.Що поганого щоб вивчати щось нове?А щодо Тори і інших книг то представники цих релігій можуть також вивчати - що в цьому поганого? Більшість українців називають себе християнами і мають право знати Біблію. У Фінляндії вивчають предмет релігіієзнавство і ніхто з бойових атеїстів не кричить не своїми голосами, що це погано. Право на свободу совісті ніхто не відміняв.
Alex
Для Романа. З якого віку людина може сама вирішувати питання своди совісті? Не треба пхати тексти з релігійною тематикою в початкові класи. Статистика каже, що в країнах третього світу віруючих 99,95%, а в розвинутих країнах кількість віруючих постійно знижується. Ви куди агітуєте? (риторичне). Ні в якому разі не пропоную антиінквізіцію, але авторитетом вчителя, школи, підручника не треба насаджати релігійні погляди.
Коментувати
Володимир Лихо
А розгрібати потім учителям природничих наук.
Yulia Polonskaya
Для Володимир Лихо: Та ні, скоріше за все вчителям української мови та літератури, ще, можливо, зарубіжки. Це ж вони вивчають Біблію як твір на уроках.
фізмат
Для Володимир Лихо: природничникам розгрібати приходиться своє за кілька годин, яких на весь обсяг матеріалу не вистачає катастрофічно, а з варіативної частини 1 годину виділяють на вивчення християнської етики без згоди учнів і батьків.
Володимир Лихо
Для Yulia Polonskaya: я мав на увазі насамперед матеріалістичний світогляд.
Коментувати