Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
VV
Тоді слід прийняти Закон "Про вигризання...". Бо Закон України "Про освіту" не вирішує питання оплати праці на законодавчому рівні бо чекає вигризання...
serj
Для VV: +++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++
Коментувати
Аліна1505
Ви, шановна пані Ліліє, спочатку виплатіть заборгованість. Особисто мені і моїм колегам ще недоплатили 20 % за жовтень і аванс за листопад. Перебиваємось з копійки на копійку. Чернівецька область.
який парадокс!
Зарплату вигризайте. Але краще зробіть щоб Європа визнавала наші дипломи. І ще потрібно домогтися безвізового перетину кордону не на 3 місяці, а повністю безвізовий режим з можливістю працевлаштовуватися. А вже тоді варто заснувати організації, які будуть постійно оновлювати оголошення про роботу в Європі. Після цього почнемо вчити англійську. І на кінець повиїджаємо в Європу. Скільки часу потрібно щоб втілити мрії людей в життя?
Юля
Для який парадокс!: оказывается, мечта патриота - поскорее выехать из ненавистной Украины? Очень интересно.... Сначала всё развалили, а теперь смываемся? А мы, непатриоты, должны, разваленную вами страну, приводить в порядок? Вот это настоящий парадокс!!!!!
Для Юля:
Знайте Юля в чому парадокс? Що ті хто країну розвалював, мають тепер можливість відпочивати на Гаваях, Морях, кращих курортах світу. А от інші, ті котрі здобували шматок хліба своєю працею змушені закордоном принижувати себе тільки тому, що там платять в доларах.
Капец
Юля ты прямь в глаз. Именно так и есть!!!
Коментувати
Звичайна вчителька
Хочеться щиро побажати пані міністру міцних зубів, щоб від суми, що вдасться (можливо) "вигризти", якісь крихти перепали звичайним вчителям (а не лише заучам, директорам, методистам та працівникам райвідділів освіти)!
Завуч
Для Звичайна вчителька: Від завуча: зарплата завуча менша від зарплати учителя, бо учитель має доплати за класне керівництво, за кабінет,за зошити, методичний день, який "вигризають" вчителі з навантаженням 24 год,а завуч купу звітів, заходів,нарад, ненормований робочий день і т.д., хто працює завучем, той знає. У всіх учителів, завучів, директорів зарплата різна, бо залежить від категорій, стажу, навантаження, кількості учнів, і т.д.,ви це прекрасно знаєте, але вона мізерна у всіх перерахованих категорій педпрацівників.За керівництво школою - 3921 грн. грязними, 3200 грн.- мінімальна зарплата грязними. Відчуваємо велику різницю ???????
Віталій
За кабінети доплати зняли.
Звичайна вчителька
Для Завуч: Я з вами не згодна! За час моєї роботи в школі (а це 25 років і змінила три школи, в останній вже 20 років працюю), то жоден завуч не був бідніший середньостатистичного вчителя по школі. У нього є свої важелі- розклад (без вікон), "ходіння" по уроках (попередньо повідомивши, або за 5 хв.), ведення записів у журналі (можна по-людськи, а можна "дотошно" до кожної крапочки) і т.д. Тому давайте оцінювати ситуацію логічно! У школі головним має бути вчитель, що працює з дітьми, а потім вже завучі, директори, методисти, бугалтера і т.д. А в житті, на жаль, все навпаки!
Коментувати
unforgiven
Поки-що вдалося вигризти 54 млн. грн. на нікому не потрібний сервер...
єнеобхідність
Скинемось пані Міністерці на зуби-вигризати потрібно буде крепко й довго!
Василь  Шминдрук
Користі буде набагато більше, якщо очільниця міністерства буде "вигризати" цифри на цінниках супермаркетів та в комунальних квитанціях для оплати.
SERG
Хоча б зароблене платили вчасно! Більше місяця нічого не платять! (((
serj
Для SERG: А ви (вас) не в комуну (громаду) загнали?
Юлия
ОТГ( громади)- такой же мыльный пузырь,как и реформы. Обещали громадам кучу всего- - суперкабинеты в опорную школу,школьные автобусы,дороги,утепление окон в школе...миллионы прибыли от их создания. Не знаю,у кого как,но в нашей ОТГ-этого ничего нет! Ничего,подчёркиваю,-ничего простой человек не ощутил из улучшений!Вопрос только один стоит-о закрытии маленьких школ. Хотя нет ни подвоза,ни дорог!!! И опять слышим-экономить надо! Зато в поссовете-появилось много новых должностей,которые заняты родственниками и друзьями председателя.
Коментувати
Шевчук
Слабенька міністерша , як і всі львів’яни!! Про свою особу тільки дбають!! А Хабзей - откатчик головна особа! Вчителі і нахрен потрібні!!!
Олена
Підвищили... на 100 грн? Де ж обіцяні три мінімалки? До 2023 року ? А їсти хочеться сьогодні... І комунальні послуги треба сплачувати сьогодні... Чи вони теж почекають до 2023? Хоча... Можна й нічого не казати, бо хто ж нас читає? Хіба такі освітяни, як і ми. А пані Гриневич... Що їй з її заробітною платою до нас! От якбі вона отримувала таку зарплатню, як і ми, тоді б послухали її теревені...
serj
Для Олена: Та ви що? Вони у МОН роблять дуже багато - причому важливих справ (наприклад таблички на дверях кабінетів міняють). Їм і зарплату. А ми що робимо? Та фігню непотрібну - дітей учимо. Це ж в освіті найостанніша справа. Причому патріотами має виконуватися за спа.. (ой, не наш випадок), за ’ви ж ні.. не робите’!
Профтех
Пані Гриневич, а що пообіцяєте викладачам профтехосвіти, адже зарплату ще отримували у вересні.
Alina
От цікаво як зарплату своїм недоумкуватим , навченим нашвидкоруч поліцейським вигризав Аваков ? І бюджету вистачило !!!! Нонсенс !!!
Коментувати