#ЩедрийЛистопад - організуй благодійну ярмарку

Благодійний Фонд «Таблеточки» запрошує навчальні заклади взяти участь у акції #ЩедрийЛистопад

#ЩедрийЛистопад - організуй благодійну ярмарку

У листопаді у всьому світі проходить міжнародний день благодійності #GivingTuesday, або #ЩедрийВівторок — день, коли люди діляться добрими справами один з одним.

Благодійний фонд «Таблеточки» запрошує навчальні заклади України також не залишатися осторонь добрих справ та провести акцію #ЩедрийЛистопад, що допоможе фонду зібрати кошти на придбання ліків для онкохворих дітей.

Основне завдання акції — сформувати новий погляд учнів на благодійність і спробувати відчути на практиці, що це доступна, зрозуміла, захоплива та прозора діяльність з надання допомоги тим, хто її потребує, яка можлива без значних особистих затрат часу та коштів.

Підтримати акцію #ЩедрийЛистопад і дух добра у своєму навчальному закладі може кожен. Для цього потрібно організувати благодійну ярмарку смаколиків у школі, а зібрані кошти передати #наТаблеточки.

Щомісяця БФ «Таблеточки» закуповує для своїх підопічних онкохворих дітей медикаменти на суму понад 1 500 000 гривень. Дуже необхідно, щоб і в грудні у фонду була можливість забезпечити ліками онковідділення і дати можливість батькам подбати напередодні свят про подарунки для дітей, а не ліки. В цій справі кожен внесок має величезну силу і значення.

Щоб ваша ярмарка вдалася, «Таблеточки» підготували покрокову інструкцію з рекомендаціями та порадами про те, як провести благодійний захід для допомоги онкохворим дітям, і ще кілька крутих штук. Тож, планувати свої заходи можна вже зараз.

Корисні матеріали для ярмарки

Із запитаннями щодо підготовки заходу, пишіть на a.gutman@tabletochki.org

Обов’язково діліться у соціальних мережах своїми фотографіями, відмічайте БФ «Таблеточки» на сторінках ваших соціальних мереж з хештегом #ЩедрийЛистопад та #наТаблеточки і нехай листопад буде щедрим на добрі справи і по-справжньому теплим і сердечним!

Освіта.ua
07.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Antonina Zaytseva
Якось до учителів- випускників американської програми завітала відома особа з міністерства також з помилкою у презентації на видному місці. Це , перш за все, неповага , з якої і йдуть усі наслідки, і можна зробити відповідні висновки.
Ne Ок
Українською мовою: ярмарок - слово чоловічого роду, як слово: базар! А ярмарка - це у них, там де слово рьінок
Відвідувач
Опануйте нарешті, що українською не ярмарка, а ярмарок
1
Опять лезут в школу. Ну не зарабатывают ученики деньги! Из чего им готовить товары на ярмарку? Идите сразу на работу к родителям и там организуйте ярмарки и другие сборы денег. Не лезьте в школу! Уже задолбали настолько разными акциями, что дети потеряли всякое желание помогать кому-либо.
Олена
Для 1: Згодна! От тільки на роботі батьки можуть і послати, а вчитель у школі буде організовувати, бо якщо не організує збір коштів, то його пошлють. Відчуй різницю!
Коментувати