Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
А когда у преподаватель ВУЗов будут хоть какие то надбавки?4
Вася
Для Татьяна: вам взагалі зарплати платити не потрібно, вистачить хабарів за сесії
Катя
Вася, власний досвід?
оля
Для Вася: Мій син навчається у ВНТУ на ФІТКІ. Ніколи ніяких хабарів ніхто не вимагав і не давав. Все дуже чесно. Просто викладачі ще працюють на інших роботах. І все!!! Досить їх брудом поливати. (І це - не реклама закладу, в разі чого...)
Коментувати
Андрей Трощий
Добрый вечер! Я -преподаватель Рубежанского индустриально-педагогического техникума. Получал надбавку за престижность 1,4%. С октября этого года она составила 0,4%. Чувствую, что директор "мылит" мою (и не только мою, а всех преподавателей) надбавку "налево". Разобраться пока не могу. Не пойму, как из выделенных из госбюджета 20% моей надбавки на мою карту приходит 0,5%. А где остальные? Как выяснить? Буду благодарен.
Віктор
Для Андрей Трощий: Господи є все ж Нормальні люди в освіті, які щось розуміють і РОБЛЯТЬ! Ви - МОЛОДЕЦЬ! Всі хто не вміють вимагати від керівництва, ГЕТЬ З ОСВІТИ- виховувати учнів, показуючи своє РАБСТВО - НЕ ТРЕБА!Лохів освіта не потребує!
Коментувати
Справедливая
Про библиотекарей забыли? Им добавить зарплату не хотите?
педагог
Для Справедливая: Дійсно. Шкільні бібліотекарі працюють у школі, а прирівнені (оплата праці, атестація і т.і.) до працівників закладів культури і отримують заробітну плату 8-9 тарифного розряду. А педагог найнижчої кваліфікації 11 тар.розряд. Дійсно не справедливо!
Вчитель
Думаю, що роботу вчителя не порівняти з роботою бібліотека. Коли вони мали 50% надбавки, а вчителі 20%, то не казали, щоб їх рівнями з вчителями
таня
а об остальных работниках образовния как всегда забыли?? чем бухгалтер не человек, что на 3200 работать? даже надбавки за выслугу нет...
Коментувати