Київські освітяни протестували проти скорочення зарплат

Чиновники МОН запевняють, що заробітна плата освітян Києва у 2018 році не зменшиться

Київські освітяни протестували проти скорочення зарплат

01 листопада під час акції протесту освітян столиці біля будівлі Кабінету Міністрів відбулась зустріч представників освітян Києва з першим заступником міністра освіти Володимиром Ковтунцем та заступником міністра Павлом Хобзеєм.

За інформацією столичної освітньої профспілки, активісти поінформували чиновників про вимоги освітян столиці, зокрема, щодо врахування у формулі розрахунку освітньої субвенції на 2018 рік для м. Києва коригуючого коефіцієнту приведення контингенту учнів, коригуючого коефіцієнту приведення кількості педагогічних ставок у зв’язку з поділом класів на групи при вивченні окремих предметів у ЗНЗ, коефіцієнту розміру підвищення посадових окладів за спеціалізацію навчальних закладів та видатків на підвищення заробітної плати працівників освіти у 2018 році.

У профспілці повідомляють, що обсяги освітньої субвенції з державного бюджету на 2018 рік для Києва передбачено в сумі 2,7 млрд грн при необхідній потребі в 3,9 млрд грн.

«Кабінет Міністрів «урізав» фінансування оплати праці столичних освітян на 1,2 млрд грн. За таких обставин існує ризик зменшення розміру заробітної плати шляхом невиплати надбавок за престижність педагогічної праці та складність і напруженість у роботі», - наголошують у профспілці.

У свою чергу, перший заступник міністра освіти Володимир Ковтунць запевнив, що заробітна плата освітян Києва у 2018 році не буде меншою, ніж у 2017 році.

Водночас, представники Міністерства фінансів України у переговорах зустрічі не брали. Жодних офіційних документів з інформацією щодо джерел фінансування видатків на заробітну плату освітян Києва в повному обсязі надано не було.

Освіта.ua
01.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Літописець
Дорогі педагоги!! Колеги! Ми нікому не потрібні . Наше рідне міністерство заангажоване на псевдореформи, на Ґвалт, мішуру різну... Всі Мінфіни мають деформований світогляд- для них діти, вчителі-дармоїди! Замість слугувати людям - обрали курс на безвіз , драг нах west .... . Вже зрозуміли , що Раша нам не тра.А потрібно дбати за себе , за свою школу, країну ....
Омелько Терен
Діалектика виходить, чи як? І в Зімбабве був? Якби пожив там, то не галасував би, а тихо радів би, що ти тут. Бач, "летим вниз со страшно высокой скоростью". Подивіться ВВП на душу населення в Швейцарії чи Люксембурзі - тому і вчительські зарплати там такі. А тут хто вам таке ВВП виробить? Порахуй, скільки податків ваша сім’’я платить. Звісно, хочеться, щоб хтось нам, бюджетникам, заробив побільше... .
тогда не рыдай,
Омелько, что наши, сдающие ЗНО детки сдают его на такие баллы. При том, что задания всё легче и легче. Скоро вообще умение читать и писать проверять станут. А наша семья налоги платит ого-го. А вот откуда ТАКИЕ дворцы у чиновников, депутатов..., получающих деньги ИЗ бюджета? ТАк что, милый мой, ври, да не завирайся
Омелько Терен
Якщо платиш податків ого-го,то й отриманих грошей повинна бути прірва - чого тоді скавчати. І щодо палаців. Власників оцих палаців усі ненавидять, але це не додасть добробуту. Уяви, що 10 тис. палаців по 20 млн. вартий кожний , то помнож і розділи на 46 млн. населення - буде лише дещо більше 4 000 грн. Забагатій на ці гроші. Потрібна реальна потужна економіка. Поки її немає - не буде й грошей учительству
Коментувати
иногда действие тоже вопрос
к сказанному. Идти работать следует в чиновники высшего эшелона. Если воспитание позволяет
?
https://24tv.ua/zarplata_ministra_osviti_nazvano_sumu_yaku_grinevich_zarobila_u_zhovtni_n884602 Можна сколько угодно разговаривать. Можна сколько угодно писать (бАмага всё стерпит, а нет тем более), но факт остаётся фактом - мы в стране кривых зеркал. Или - мы в стране а-ля Нигерия или Зимбабве и летим вниз со страшно высокой скоростью. Да, мы там, откуда постучали и опускаемся всё ниже и ниже. И вот что любопытненько. Учителя царской России, да, той самой царской России, которая так мешала Германии на международной арене, получали примерно такие же мизерные средства, поскольку массово болели туберкулёзом, а хорошо питаться и отдыхать не имели вариантов.И чем это всё закончилось? Мне думается, что параллель вырисовывается чёткая и явная. А учитывая мысль товарища Ульянова, всё вернулось по спирали в ту же точку, но этажём выше.
ВЧИТЕЛЬ
В Харкові вже відбулося суттєве зменшення зарплат за жовтень, зменшився посадовий оклад! Це реальність!!!!
Алеся
В школу и так не с очень большим рвением идут работать, а то вообще останутся одни пенсионеры. Короче говоря, шило на мыло.
Ірина
Не розумію чому говорять до підняття зарплати до 4 прожиткових мінімумів? В законі чітко написано, що має бути 3 мінімальні зарплат, а це значно вище.
ВЧИТЕЛЬ
Для Ірина: Уважно почитайте закон!!!
Ірина
С.61,п.2. Посадовий оклад педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії встановлюється в розмірі трьох мінімальних заробітних плат.
Коментувати
Ollesia
Яке пониження? Лілія Михайлівна анонсувала підвищення заробітних плат на 50%- вона виконала свою обіцянку. В цьому переговорному процесі зіграло також міністерство фінансів, яке збільшило фінансування для підвищення заробітної плати вчителям. Кожний рік підвищують заробітну плату вчителям. Не розумію, чому саме викладачі не задоволені. А в 2023 році міністерство освіти та міністерство фінансів (Данилюк Олександр Олександрович) планує збільшити заробітну плату до чотирьох прожиткових мінімумів. Хіба це мало?
Вчитель
Для Ollesia: Ти що, дурень? Які чотири прожиткових мінімуми в 2023? Тут сьогодні їсти нічого! Вчора принесли попередження за відключення газопостачання! Мені їх прислати до шанованої Лілії Михайлівни, щоб вона їм "заговорила зуби", як робить це всій Україні????????????????
Вчитель Олександр
Вчитель- ну треба ж розуміти, що таке сарказм
Коментувати
gry
А віз і нині там... Що говорити освітянам з провінції, де не має ні стажу, ні поділу, ні "добавок" з місцевого бюджету...
Учитель
Для gry: Шановна! Що Ви рівняєте? У провінційному містечку квартиру можна зняти від 1500 грн /міс.+комунальні. Вам навести інформацію про київські розцінки???, Де за ці ж кошти навіть кімнату не знімеш!!! Таким чином, однією рукою дають на публіку, іншою забирають!!!Не забувайте про часи,коли отримували зарплату у мільйони... А які ціни будуть через декілька років??? І чому освітяни мають зараз жити жевріючою надією про примарне майбутнє??? Чому наші "слуги народу" саме зараз виписують собі космічні премії, а не чекають 5років??? Для чого було обіцяти перед всією країною і зняти надбавки? Від перестановки доданків сума не змінюється. Взагалі з вчителів дурнів роблять, бо думають, що інтелігенція мовчатиме...Забули кількість вакансій по київським школам???і де ви бачили,що вакансії висять місяцями у провінційних школах (саме через неможливість влаштуватися в рідному містечку і змушена знімати житло в Києві, де вакансії - не проблема).
извините за грубость
Для Учитель: Вы дурак или прикидываетесь? Условия Киева и условия провинции. Возможности Киева и возможности провинции. Не нравится зарплата, и дополнительные деньги, которые платят родители едьте в провинцию. Там ведь легче. Но не войте о том, что киевлянам худо. В столице хуо быть не может. Они киевлянам кость с остатками мяса бросили, поскольку елс Киев поднимется, понимется вся Украина. А Киев молчит, жрёт и молчит. А остальные загнуться. ТАк что в ситуации в стране в целом ВИНОВНЫ киевские учителя.Грубо? Ну никуда не денешься.Ещё раз прошу прощения.
Психолог
Дуже шкода, що в головах окремих недолугих є поділ між "провінцією" і "містом"...Адже вчителю платять не за місце роботи чи проживання, а за кваліфікацію...тобто за вміння виконувати свої обов"язки-вчити дітей. Не подобається в місті-спробуйте у селі! Згоден, квартплати низькі в порівнянні...але...заготов дров і щодня натопи дім, оброби город, нагодуй тварин...і так щодня....Дуже хочеться, щоб ми не кусали один одного, а жили по людські...цього ніколи не відбудеться, допоки живемо по сктські, адже у вовчій зграї...так і реформуємося....Довідка: селище, 20 років стажу, зав кабінетом, вища категорія...4500 на руки..прицеп дров (треба на зиму два) - 2500
Коментувати