Вивчаємо з дитиною дні тижня та місяці року

Найкращі практичні завдання, що допоможуть дитині запам’ятати дні тижня, місяці та пори року

Вивчаємо з дитиною дні тижня та місяці року

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам та вихователям дитячих садочків завдання, що допоможуть у невимушеній формі познайомити дитину із календарними одиницями (пори року, місяці, дні тижня) та закріпити отримані знання на практиці.

Виконання завдань також сприятиме розвитку пам’яті, мислення, уваги та спостережливості, що є важливою запорукою успішного подальшого розвитку дитини.

Вивчаємо місяці й пори року. Це завдання допоможе дитині вивчити правильну послідовність місяців року та запам’ятати, які з них належать до календарних весни, літа, осені й зими, а також запам’ятати, за яким порядком змінюють одна одну різні пори року.

Місяці й пори року: малюємо асоціації. Це завдання допоможе дитині в цікавій формі задіяти асоціативне мислення та пам’ять для вивчення правильної послідовності місяців року, закріплення знань про те, які місяці відносяться до календарних весни, літа, осені та зими, а також про правильний порядок, за яким різні пори року змінюють одна одну.

Кросворд із підказками «Місяці року». Це завдання-кросворд трохи відрізняється від класичної форми, адже в ньому відсутні запитання, – дитині треба пригадати назви дванадцяти місяців року, які в ньому зашифровано, та самій здогадатися про розташування кожного слова.

Розмальовка «12 місяців». Цей комплект завдань-розмальовок не тільки допоможе потренувати дрібну моторику, увагу, покращити вміння підбирати різні кольори й навіть покращити навички читання, а й познайомить дитину з характерними особливостями місяців, відповідними народними прислів’ями та приказками, а також зі щорічними святами, що припадають на цей місяць.

Створюємо календар. Цей комплект завдань надасть можливість вивчити одиниці вимірювання часу, дізнатись про цікаві події у кожному місяці та проявити себе. Завдяки виконанню цього завдання дитина розширить кругозір, розвиватиме навички рахунку та дрібної моторики.

Анаграма «Місяці року». Працюючи над цим завданням ваша дитина дізнається, що таке анаграми та навчиться їх розшифровувати, а також закріпить знання про всі місяці року та попрактикується у написанні слів.

Вивчаємо дні тижня. Це завдання навчить дитину розрізняти дні тижня та пов’язувати їх із такими поняттями, як «вчора», «сьогодні», «завтра». Під час виконання завдання дитина вчитиметься орієнтуватись у часі, розвиватиме увагу, пам’ять та творче мислення.

Розв’язуємо кросворд «Дні тижня». Це завдання-кросворд сприятиме розвитку логічного мислення, уваги й пам’яті дитини, а також дозволить покращити такі важливі поведінкові навички, як цілеспрямованість і посидючість. Дитині треба пригадати назви семи днів тижня, зашифровані в кросворді, та самій здогадатися про розташування кожного слова, скориставшись підказками.

«Дні тижня»: розташовуємо за порядком. Це завдання дасть змогу дитині в цікавій і ненав’язливій формі повторити назви днів тижня та їх порядок. Виконуючи завдання, дитина зможе запам’ятати правопис відповідних слів і порядкові номери днів тижня.

Вивчаємо скорочення назв днів тижня. Це завдання в нескладній формі допоможе дитині запам’ятати загальноприйняті скорочення назв днів тижня, а також дозволить порозмовляти про доцільність використання скорочень при складанні різних документів, друкуванні книжок тощо.

«Days of the week»: учимо дні тижня англійською. Якщо ваша дитина вже вивчає англійську, це завдання допоможе дитині запам’ятати назви днів тижня англійською мовою, полегшить сприйняття правопису слів і правильної послідовності.

Анаграма «The months of the year». Це завдання допоможе повторити назви дванадцяти місяців року англійською мовою. Завдання складається із двох частин: у першій частині дитині пропонується розшифрувати слова, а у другій за допомогою нумерації певних літер написати речення - англійське прислів’я - і спробувати знайти подібне йому в українській мові.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Освіта.ua
08.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів