Osvita.ua Середня освіта МОН хоче викладати в школах медіаосвіту
МОН хоче викладати в школах медіаосвіту

Медіаосвіта покликана допомогти школярам орієнтуватись у сучасному інформаційному полі

МОН хоче викладати в школах медіаосвіту

Медіаосвіта покликана допомогти школярам орієнтуватись у інформаційному полі. Про це під час навчально-методичного семінару «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення» сказав директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко.

За його словами, наразі спостерігається стрімкий розвиток інформаційно-комунікаційних технологій та системи мас-медіа.

«На жаль, діти не завжди вміють безпечно користуватись інформацією, зокрема, в мережі Інтернет. Саме тому медіаосвіта покликана змінити цю ситуацію і допомогти школярам орієнтуватись у інформаційному полі, визначати, що є корисно а що – ні», - наголосив Кононенко.

Під час заходу також було обговорено діяльність департаменту кіберполіції Національної поліції з питань профілактики залучення дітей до небезпечних квестів, проект «Шкільний офіцер поліції як інструмент безпеки дітей», соціально-педагогічну підтримку дітей тощо.

Освіта.ua
20.10.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шапокляк
Такий курс вже впроваджено в багатьох школах. Викладаю років 5. Марна трата грошей і часу, тому що це дублювання уроків інформатики і художньої культури.
Sergej Ivanov
5 років намагаюсь довести як вчити дітей жити у світі, де всі брешуть. Йдеть про формування медіа-інформаційної компетентності. Марно. Не читають, або не розуміють. Навіть не хочу й час втрачати на чергове пояснення. Скажу лише так: або людина згодна бути об’єктом для маніпуляції, користуючись "образом світу", створеного іншими з певною метою, або людина сама формує, конструює "образ світу" і несе за нього власну відповідальність. Як це робити - у статтях.
Світлана
Роботу в цьому напрямі слід починати від першого знайомства дитини з медіа: перша книга, перший мультфільм, перша медіагра. Слід з дошкільного віку виховувати смак до якісного медіапродукту. А ще вкрай необхідно запровадити медіаосвіту для батьків.
serj
Для Світлана: перед там, як виховувати смак до ЯКІСНОГО, потрібно прибрати з ТВ матюки та лядство. А без цього - лише гроші на вітер
Недоумевающий
Да никто не слышит!!! Шорох от подсчета прибылей забивает и уши и здравый смысл! Нет ни умных решений, ни умных поступков! Очередная блажь, умноженная на пустые средства! Лучше бы задались вопросом - как обновить компьютерную технику в школах, за какие средства должны выполняться ремонты этой технике (которой уже 10 лет), почему Интернет в школе оплачивают родители? Этот перечень вопросов можно продолжить...
Коментувати
Кузьміч
Бажано ввести такий собі невеличкий новий предмет і розробити методичні вказівки для його викладання.
serj
Для Кузьміч: І ОБОВ’ЯЗКОВО тричі на тиждень звітуватися про проведення (за формою, що додається на електронних та пеперових носіях) у двох екземплярах у три інстанції
Петро
serj+4 Для Кузьміч: І ОБОВ’ЯЗКОВО тричі на тиждень звітуватися про проведення (за формою, що додається на електронних та пеперових носіях) у двох екземплярах у три інстанціїу Серий! У примірниках!!! (двох екземплярах) - підагоги.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!