Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
CFRHT
Сука і нахера вводити всіх в оману? Яке збільшення на 50%. Підняли зарплату вчителів на два тарифних розряди і в той же час зняли надбавку за престижність, що в сумі призвело до ЗМЕНШЕННЯ зарплати! А вона, блять, буде тут розказувати!
горпина
Для CFRHT: МОН не знімало надбавки за престижність. вона й надалі передбачена, і в нашій області виплачується усім вчителям! претензії - до ваших місцевих органів управління освітою!
CFRHT
Для горпина:А місцеві органи управління - не взаємодіють з МОН і існують окремо від держави? Що за дебільне посилання до органів місцевої влади від Вас?
Олекса Позняк
Для CFRHT: Подеревянський, ти що теж учителем підпрацьовуєш? Радий тебе тут бачити матюгальник!
Коментувати
Vlad
Про які зміни іде мова? Зараз у школах проходить перший етап предметних олімпіад. Три тижні кожного дня учні масово повинні виконувати завдання. Кожен день! В класі 6 - 8 учнів, а олімпіади з 16 предметів. Вибору у учня нема. Бери участь у всіх олімпіадах. І це йде зверху, Потім буде ІІ етап - районний. І знову участь учнів з примусу, а не добровільий вибір в якій олімпіаді брати участь. Плюс ще турніри "Юних..." Плюс МАН. Далі платні конкурси "Кенгуру", "Левеня" та інші звіри, птахи, рослини.
Олекса Позняк
Для Vlad:звіри, птахи, рослини і скотини що заставляють у них брати участь...
Коментувати
Капец
... вимагаємо, від вчителів, що вони мають бути відкритими до змін. І ми мусимо такі кроки назустріч надалі робити..НО ЭТО УЖЕ ПРОСТО УГРОЗА ИЛИ ШАНТАЖ.А казалось интеллигентная женщина - даже добрая.Лиля -плохо закончишь!!!Посмотрие что народ пишет.Рефор по сути нет Только один пиар.Зарплата- 150 дол.Забери их себе и заройся.
Вчителька
Мені не зміни треба , а необхідна база, зарплата , інфа, зміст ,програми толкові- і я дам результат!! Понти , які кидає міністр - це пусте !! Ейфорія в голові шахи ні- просто дивує!!!?
karasik
Буде велика біда з Вашимим змінами. Гляньте на новітніх батьків, з їх думки, школа повинна навчити навіть на унітаз ходити. Їх обовязок одягти і нагодувати. А все повинна розгрібати школа. А в самих спілкування з дітьми на рівні: "Ты задолбала. Закройся.". А ми хочемо людяності. А де вона візметься, коли батьки з дітьми говорять на рівні мата.
Наболело!
А как ведут себя сотрудники управлений (департаментов) образования по отношению к учителям. Только попробуйте что-то не сдать или пропустить, в чем-то не принять участие, сразу угрозы, объяснительные.Можно сколько угодно повышать зарплату, но свободнее учитель от этого не станет. Хотите изменений - меняйте подход сверху,дайте людям жить свободно, да ещё и в оборудованной школе, а не покупать мел и прочее за свои деньги.
Віктор Берещанський
Переведіть всі зарплати у доларовий еквівалент, а тоді тикайте тим підвищенням. Те, що надрукували не добре для держави. А зарплата у 130 у.о. - це дуже достойно. І досить тикати зарплатою. Вже дістали.
штірліц
Що за таємниця, вкрита мороком "ЗМІНИ"?. А можна конкретно, за пунктами: зміна1, зміна2, зміна 3? Те, про що постійно турчать, видаючи за "зміни", дуже далеке від реальності і 100%-во з нього буде великий "ПШИК"!
unforgiven
Суддям і прокурорам підняли зарплати в 20 разів... На школи виділяються копійки... Так кого цінує держава?
альбіна
вчителі будуть готові до змін, якщо влада та міністерство освіти буде готово до цього. Спустіться на землю до людей. Про що ви говорите про які зміни , коли у деяких школах у селі навіть ПК немає. А ви вимагаєте навчання за електронними підручниками. Забеспечте всім необхідним у клас для навчання і створення сучасних умов навчання, тоді і відбудуться зміни.
катерина
Ви говорите про зміни. про які зміни? На школу у 2015 - 2016 н.р. виділили 1 млн. гр на ремонт, але нічого школа не отримала, де поділись гроші? кабінет фізики не працює близько 10 років і що? компьютерів на всіх учнів 5 штук, і що? ЗМІНИ???? У вчителя за те, що він зміг зберегти та забезпечити за власні кошти учнів необхідним для проведення лабораторних робіт знімають оплату за кабінет, тому що двері не в той бік відкриваються? це що зміни?? На атестації кожні 5 років вчитель повинен доказувати що не дарма отримує доплату за звання, а скажіть мені " Герой праці" теж кожен рік відстоює своє звання перед бюрократами? Це, пані міністр ЗНИЩЕННЯ освіти в Україні. Як що на все місто одну школу пілотну будують ( до речі 2 роки) це не зміни, НІ! Це замилювання очей та створення міражу про роботу!!!! І дуже погано, що ви цього не враховуєте!
Щастя
Моє бачення цієї (нічим принаймні не відмінної від "нещодавно" Азарівської - оволодіти всім вчителям ПК, бо зарплату "підняли") - це (як і тоді доречі - оці 50% ) банальна КОРЕЛЯЦІЯ на ІНФЛЯЦІЮ і все. Жити стало щоправда ще ДОРОЖЧЕ (вже й субсидія не допомагає).
Мирослава
"тепер просимо і вимагаємо, від вчителів, що вони мають бути відкритими до змін."!!?????щОБ ВИМАГАТИ,потрібно спочатку забезпечити школи, вчителя ТЗН (комп,проектор, і-нет, .дошку,щоб вчитель МІГ (ключове слово) провести сучасний уроК.використовувати ВЕБ-сервіси .інноваційні технології . НЕ МАЄ нічого!Більшість шкіл не може виконувати програму з інформатики(не прац.комп,"2000 р.)
Володимир Лихо
відпускають дітей у обійми гаджетів, замість живого спілкування, читання книг (у тому числі і електронних), творчості і загальнго розвитку. З кожним роком все більше наростає відрив рівня вимог програм і підручників від здібностей і можливостей дітей. Ви питаєте, чи готові вчителі до змін? А учні?
Володимир Лихо
І ні слова про головних дійових осіб - учнів. Чому суспільство не б’є тривогу про комп’ютерну дебілізацію (так!) підростаючого покоління, яке в основній своїй масі йде до школи як у клуб по інтересах, мало цікавиться навчанням і створює проблему, невідому нам, бувшим учням старшого покоління - з ким сидіти поруч на уроках? Виникає парадоксальне явище: комп’ютери та інтернет з їх можливостями використовуються в основному не для підвищення свого освітнього рівня, а для іграшок і спілкування у соцмережах. Уявіть дику картину - учитель на уроці залучає для роботи інтернет, інтерактивну дошку, сучасні новітні педтехнології, а учень маніакально тягнеться під столом до гаджету, щоб продовжити гру, розпочату на перерві. Так, можна забороняти, вилучати, долучати, залучати, направляти в потрібне русло і т.п. - але я зараз про загальну тенденцію. Ви там пишете про співпрацю з батьками? Це зло учні несуть з дому, де батьки в кращому випадку спитають, чи зроблені уроки і в разі ствердної відповіді полегшено...
Вчитель
Для Володимир Лихо: цілковита правда. Учні не зацікавлені в навчанні, тому що не бачать перспективи. Шановні урядовці, ви спочатку покращіть економічну ситуацію, створіть гідно оплачувані робочі місця, щоб учні та батьки бачили перспективу в навчанні, а тоді вже за вчителів беріться, гнобити іх за те, що не навчили. Почніть з реальних змін в державі, тому що таке враження, що вся біда в нашому суспільстві, на вашу думку, від одних лише вчителів. Тонни паперу, море конкурсів, олімпіад і т.д. а вчитель теж жива людина. А вашоі підвищеноі зарплати якраз на оформлення кабінету та на наочність вистачає......
Коментувати
Хочу зарплату, як у суддів
А мені здається, що судячи із зарплат, держава цінує суддів та депутатів, а з отим підвищенням зарплат з учителів тільки насміхається. А навіщо нам управління освіти? методкабінети? А батьки знають про те, що їм треба співпрацюввати з вчителями? Чи знову цап відбувайло - вчитель?
міліонер-вчитель
Засуньте пані ці 50% собі в дупу П.с. Отримав аванс поїхав на Мальдіви
Кузьміч
Для міліонер-вчитель: Ставлю 10 "плюсів"
Коментувати
?
Опять спекуляция на " зарплаті вчителів"! Уважаемая министр не знает,что зарплата учителя после ВУЗа такая же,как у уборщицы? Стыда нет...
Vlad
А чиновники місцевих управлінь і відділів освіти та методисти мметодкабінетів готові до змін???

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!