Фізик із Чернівців став найкращим учителем України

Пауль Пшенічка став переможцем у національній премії Global Teacher Prize Ukraine

Фізик із Чернівців став найкращим учителем України

Пауль Пшенічка переміг у національній премії Global Teacher Prize Ukraine, яку знають у світі як «Нобелівську» премію для вчителів. Фізик-новатор отримав 100 тисяч гривень, а також - разом із п’ятіркою фіналістів - рік безкоштовного підвищення кваліфікації та поїздку на Global Education and Skills Forum 2018 у Дубай, де назвуть ім’я найкращого вчителя у світі.

Найстарший учасник премії Пауль Пшенічка став найкращим учителем країни, виборовши перемогу у 630 вчителів, які подавалися на нагороду.

Вже 47 років Пауль Пшенічка викладає фізику та астрономію, загалом він вивчив понад 4000 дітей. У 1991 році Пшенічка створив для обдарованих дітей наукове товариство «Квазар», середовище для командної роботи, вільне від класів, оцінок та іспитів. 55 членів «Квазару» взяли участь у 115 конференціях, турнірах, олімпіадах та конкурсах і реалізували понад 150 дослідницьких проектів. У вільний час Пауль ходить у гори, пише підручники, виступає на TEDx та міжнародних конференціях.

Переможцем народного голосування на сайті ТСН, у якому взяли участь понад 700 тисяч людей з усіх регіонів України, став також Пауль Пшенічка! Тож окрім головного призу, він отримує поїздку в Естонію для вивчення провідних педагогічних методик та знайомства з системою освіти країни.

«Вчителі, які взяли участь у Global Teacher Prize Ukraine, надзвичайні, — говорить Зоя Литвин, голова громадської спілки «Освіторія», організатор та голова журі національної премії. — Вони доводять, що вчитель-новатор, вчитель, який готує своїх дітей до глобальних викликів світу, не залежить від розміру міста, в якому він живе, від фінансування, від суспільної думки. Немає значення, якої він статі, віку, який предмет викладає. Адже єдине, що об’єднує усіх наших учителів, – це любов до професії, постійне самовдосконалення та істинне бажання розділити свої знання з тими, хто вже завтра буде творити Україну».

Поїздку на двох до Європи — спеціальний приз від куратора премії, телеведучої «1+1» Наталії Мосейчук — отримала вчителька хімії Оксана Бицина, яка не увійшла до топ-20, але яку Наталія «обирала серцем».

Компанія Microsoft нагородила вчительку хімії Оксану Окулову за новаторський підхід у навчанні. Вона представлятиме Україну на міжнародному форумі Microsoft Education Exchange 2017. Кожен із п’ятірки фіналістів також отримав планшет і сертифікат на користування навчальною платформою Minecraft.

Переможців та гостей святкової церемонії привітали виступами співачки Христина Соловій, Ніна Матвієнко, гурт «Один в каное», комп’ютерно-хореографічний проект Light Balance та дитячий хор «Щедрик» із піаністом Євгеном Хмарою.

Освіта.ua
09.10.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Шановний Пауль! Вітаю Вас з перемогою. Жалкую, що у мої шкільні роки у мене не було такого вчителя фізики. Бажаю нових перемог Вам і Вашим учням!
Тет-а-тет
Ким би Ви п.Пшенічка не були по національності Ви молодець Більше грошей це звання Вам не додасть, а от задоволення від своєї праці безумовно отримаєте. Визнання - це потужний стимул для педагога, бажаю Вам здорв*я і не вигарати професійно якнайдовше.
А теперь
подумать о ВНЕШКОЛЬНОМ обучении. Ведь то, что описано,это из области ВНЕШКОЛЬНОЙ работы. ВНЕШКОЛЬНОЙ, Кому что неясно? Когда дети приходят по желанию к человеку, который ВСЕГДА их ждёт. О чём мы говорим? Школьная физика, равно как и математика, в такой яме, из котрой этой стране с подобным подходом к образованию НИКОГДА НЕ выбраться. Пан Пауль МОЛОДЕЦ. А вот что делать остальным детям? Ведь физика это математика - природа - география - астрономия - химия - ... всё в одном... И если дети отдельно каждый предмет НЕ знают, физики они знать НЕ будут... А единицы внешкльных учителей погоды в стране НЕ сделают... НЕ по силам им это
Львів'янка
Вітаю Пауль! Як мені бракувало хорошого вчителя фізики! Хоч деяким дітям повезло в житті з учителем! Найкращі побажання і вдячних, допитливих учнів! Здоров’я і гарного настрою!
п
А хто цей Пауль по націальності? Знову переможцем України став якийсь поляк. Соромно.
Матиола
Для п: какой-то поляк... Ну вот она наша знаменитая корпоративная этика и поддержка!Зачем нам победители? Давайте все будем в говне, так лучше и спокойнее для жабы... Пауль, поздравляю Вас, респект Вам огромный, здоровья и дальнейших побед. Иметь такого учителя в своей жизни - это большое счастье для каждого человека!
Коментувати