Київським школам дозволили відмовитись від форми

У школах столиці обговорять питання доцільності використання учнями шкільної форми

Київським школам дозволили відмовитись від форми

Адміністраціям столичних шкіл доручено впродовж двох наступних місяців провести обговорення питання доцільності використання учнями шкільної форми з представниками органів самоврядування закладу освіти. Про це йдеться у наказі столичного Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

В освітньому департаменті зазначають, що рішення про вільний вибір шкільної форми учнями навчальних закладів ухвалене з метою уникнення можливої дискримінації здобувачів освіти.

Педагогічним працівникам освітніх закладів столиці доручено не допускати випадків порушення етики спілкування з учасниками освітнього процесу щодо використання шкільної форми здобувачами освіти.

Освіта.ua
09.10.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Skeleton
А вот это хорошая инициатива. Никогда не понимал смысла в школьной форме.
Олена
В нашій школі форма - білий верх, чорний низ. Честно кажучи, набридло кожен день міняти білий верх, забруднюється. Минулорічний вже не вдягнеш після багаторазового прання через день. Моя думка - повинний бути якийсь дрескод - для урочистих подій і т.п. а в інші дні акцентувати увагу на охайність вигляду, зачіски , взуття, а не на стиль.
Sergik
Шкільна форма має бути гарною, стильною і зручною, щоб учні нею пишалися. Але вона має бути - це дисциплінує.
Леся
Дитина родичів в Італії ходить в школу в будь - якому одязі, проте прийшовши до школи всі одягають поверх свого одягу одинакові легенькі халати, знаю, що така практика є і вшколах Іспанії,
Кримчанин
Дивна полеміка: то форма, то квіти вчителям, то благодійні внески.... А коли по суті: зміст, методи ,мтб, вчитель і т.і. На це ума немає!!! Грантоіди чортові!!??
учитель
Ми ж виховуємо індивідуальність. Форма - це совковий рудимент. Крім того, піджаки дуже незручні: взимку холодно, весною спекотно, зковує рухи.
Математик
Для учитель: Дитина в піджаку тримає спину значно рівніше! Ви, якщо Ви учитель, мусили б це помітити. І ще: піджак - це не білизна, можна під нього надіти одяг. І ще, пане Учителю, слово ’’сковує’’ грамотно писати з буквою ’’с’’, а не ’’з’’. Грамотний Ви наш!
Коментувати
мама
Жоден із можновладців не розуміє переваг шкільної форми для учнів, а саме: "не буде морального булінгу щодо дітей, які прийшли до школи не в брендовому одязі", наявність форми дисциплінує учнів
Маруся
Для мама: Форма дисциплинирует?))))) Тогда делать домашние задания дома - только в форме!!!
Vfvf
Для Маруся:не перебільшуйте з домашніми завданнями. Є у дітей почуття відповідальності за свій учнівський колектив
мама
Для Марусі; Даеш в халатах у школу ( домашні завдання ж в халатах та підштаниках виконують) !
Коментувати