МОН шукає фахівців з дерегуляції

Міністерство освіти продовжило прийом заявок до офісу дерегуляції в освіті до 29 вересня 2017 року

МОН шукає фахівців з дерегуляції

Міністерство освіти продовжує шукати фахівців, які допоможуть зменшити бюрократичний тиск на школи. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Прийом заявок до офісу дерегуляції в освіті продовжено до 29 вересня 2017 року.

У МОН повідомляють, що наразі відкриті такі вакансії:

Резюме необхідно надсилати на адресу: prsm@fsr.org.ua

Офіс дерегуляції в освіті започатковано Міністерством освіти і науки та проектом «Експертна підтримка врядування та економічного росту» (EDGE). У ньому проводитимуть аудит документообігу в системі загальної середньої освіти, нормативної бази, що регулює функціонування шкіл та документації, а також визначає організацію навчального простору у школах.

Метою проекту є зменшення бюрократичного тиску на школи, педагогічних працівників та формування сприятливого для дитини середовища навчальних закладів.

Освіта.ua
26.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
василь
навіщо людині яка все життя прожила в україні , працює в українській школі підтверджувати володіння українською мовою?
Английский язык уведомления
о вакансиях полностью ПОЗВОЛЯЕТ странам-соседям Венгрии и Румынии высказывать НЕГОДОВАНИЕ по поводу того,что Украина посмела в законе про освиту указать государственный язык обучения в государственных школах. Попробую пояснить более понятно. Когда государственная структура выдаёт информацию на языке ДРУГОГО государства, это говорит о том,что это полностью НЕсамостоятельное образование.Именно поэтому ВСЕ желающие имеют ПОВОД ТРЕБОВАТЬ от структуры исполнения ИХ указаний.Поскольку - там,где позволено одному публично, позволено ВСЕМ.
1
Мені знову дуже цікаво, чому це українське міністерство не вперше виставляє вакансії не державною, а англійською мовою. Чи міністерство освіти так показує, що воно давно вже не українське і працює на іншу країну.
Хабзон
Візьмуть всіх полуграмотних навіжених грантоідів . До б’ють освіту!!