Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ніна
А за рахунок чого "просувають" на 1 тарифний розряд? За рахунок зменшення тижневого навантаження. В навчальних планах варіативна складова взагалі не використовується, а тому ніяких курсів за вибором, факультативів не запроваджується! Страждають діти, зменшується навантаження!
Марина
Лошкільні, позашкільні заклади -то не люди, не педагоги((( Зарплати як у прибиральниць...
Анна
Що таке на один тарифний розряд? Зараз вища категорія - це 14 розряд - 3872. 15 розряд - це 4128. Немає слів щось коментувати. Єдине бажання: що даєте людям, щоб те Бог дав вам і вашим дітям.
NadiaDurbalo
Да взагалі дошкільні заклади входять в систему освіти? Уже сьогодні фахівців практично немає. Хто ж буде працювати з дошкільнятами? Чому такий неправомірний розподіл?
Cправедливая
А библиотекарям повысят зарплату? Учебники, которые привозят в город, мы разгружаем сами. 20% за особенные условия работы у нас забрали. Где справедливость?
Геннадий
А когда вы уже воспитателей детских садов начнёте "просувати"?????????????Или они не педагоги? Люди уже криком кричат!!!!!!
Геннадий
И какая гнида минусует??????????????
людмила
Само министерство и минусует
Igor
З 1 вересня підвищення зарплати для викладачів і зняття 20 відсотків за престижність! ))))...смішно і плачевно...одне говорять інше роблять!
Коментувати