Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія Лисенко
Звіт 77-РВК без цих списків нормально не зробиш, його ж ніхто не відміняв.. так що, хочеш не хочеш...
Валентина
Навіщо нам було давати надію?
Коментувати
Не вірю... (Станіславський)
У нашому районі звіт за мікрорайоном приймають в УОА 18.09. у різнокольорових папках нашим коштом. Можна не нести?
Олександр
Мабуть Василь все таки правий...
василь
Станіслав не будьте наївним, є таке поняття як за згодою працівника.уявіть що голова отг ,чи адміністрації попросить директора, а той в свою чергу вас, ну куди ви дінетесь? завжди в постановах , законодавчих актах наших урядовців є шпаринка, щоб можна було їх нарушить.
Станіслав
Хоч малюсінький-кий-кий, але ковточок чистого чистого повітря. А решта Де???
аліна
Весною самі вчителі ходили складати Акти умов проживання учнів..., вчора директор заявила, що дає строк зробити це знову до кінця місяця негайно, бо з неї вимагають. А що зробить вчмтель: дах вілремонтує, чи буде вчити маму хату підмітати, чи сам світло оплате, бо с/голова не може,бо нехоче, адже лакеї є- вчителі, у них сім’ї ж не може бути, то нехай ходять до 6 вечора. Голова 500м не хоче пройти та й вчителів не зустрів, а премії начальство отримає хороші, вчителям знову скажуть , бюджет пустий і вам немає. Адміністрація на машинах їздить, а вчителі зморені після 6 уроків 6 км. мусять протоптать!!!
Наталія
Сьогодні отримали з управління освіти. Без коментарів... "Шановні директори! Постанова Кабміну №646 стосовно обліку дітей шкільного віку скасована 13.09.2017 року, але державну статистичну звітність форми 77-РВК ніхто не відміняв (поки що). Тому прошу до кінця дня 25 вересня подати дану форму звітності разом із списками дітей шкільного віку по мікрорайонах".
Коментувати