Прем’єр анонсував збільшення зарплат учителів на 25%

Кабінет Міністрів закладає в державний бюджет кошти для збільшення заробітних плат учителів

Прем’єр анонсував збільшення зарплат учителів на 25%

Кабінет Міністрів закладає в бюджет 2018 року кошти для 25-відсоткового збільшення зарплат вчителів. Про це, під час засідання уряду, повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Також, за словами прем’єра, уряд виділить кошти на модернізацію навчального процесу в початковій школі.

Освіта.ua
23.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Ви б шановний міністре краще б на дієту сіли бо мо... не влазе в екран!!! Ви ж теж українець ,як сказав ваш колега міністр інфраструктури багато їмо не те , що європейці. Хоча ми ж і йдем у ЄВРОПУ!!!!!!!!
Василь
Я працюю у селі 10 років, а зарплата неймовірна 4000!!! ніби гроші, а витрати за місяць: харчування 300грн, доїзд до роботи своїм ходом бо не ходять автобуси ну і держава не компенсує бо грошей нема (1400 в місяць), податки світло 100грн- газ 150 грн коли в отпуску і мінімум (600грн) в отоплювальний період. Одяг ві 800 грн і вище, взутя кросівки 450-500грн., а на зимово-осінній період якісь черевики 1200-1400грн. от і підщитайте яка ЗДОРОВЕННА ЗАРПЛАТА І ЯК ПРОЖИТИ, а це лише на одного , а в мене донька і дружина!!! Дякую вам за ціни вище неба і за зарплати, які по вашим словам ростуть, як гриби після дождю!!!
спочатку мама
Тільки учителі початкових класів отримають це 25-відсоткове збільшення...
Тетяна
Для спочатку мама: Чому Ви так вирішили?
Коментувати
PatrioT
Розмова йде про 25% збільшення мінімальної зарплати, чи 25% до мінімальної тільки учителям? Ще. А ціни на скільки % підскочуть вверх?
111
Маю запитання. 25%, починаючи з січня, чи у грудні? Щоб і підвищення було, і для бюджету не важко?
трохи правди
Розумію 250%. І при тих цінах які тепер. Тоді можна хвалитися реформами.
Lev
Для трохи правди: При условии проведения жесткого отсева 50% учителей это было бы весьма неплохо.
Для Lev:
Зачем отсева? А кто учить будет. Надо довести экономику до такого уровня, чтоб минималка стала 6400. Только есть одно но! Цены вырастут в такое самое количество раз. Особенно товары часных предприятий.
Коментувати
народний вчитель
Дурень думкою багатіє. Приєднуюсь, що поки то підвищення прийде, то інфляція все зїсть. Так само і в 2017 році піднімали зарплати так ставка вчителя спеціаліста аж 3158 грн. на 42 грн. менше від 1 тарифного розряду.
Голосzнарода
Збільшуйте-збільшуйте пенсіонерам зарплати, у них пенсії і зарплати, по 10 тис. в місяць мають - вони ж провідні фахівці, от тільки працювати від цього вони краще не стали. Якось так молодого фахівця і підвищення зарплати і години стороною обходять, а пенсіонери вже не здатні на якісний стрибок і на стахановські зрушення. Все, що відбувається, лише фінансування загнившого неофеодального ладу в освіті, який все одно скоро сам розвалиться.
Мирослава
Для Голосzнарода: НЕ потрібно говорити про всіх пенсіонерів!! Як пенсіонери так і молоді _ різні!!!! Хоча зарплата молодого фахівця (щоб молодь прийшла в школу) повінна бути не менше 10 тис. А зараз вона принизлива!!
мила
Я пенсионерка, пенсия за 37 лет пед. стажа аж 1500 гр. Дают 8-9 часов. Посчитайте, сколько всего. Ы вы позавидовали? Работаю наравне со всеми.
Василь
Як ви так мало отримуэте то дайте дорогу молодим ваш час минув діти давно не ті!!! Молодь виїжає за кордон і там підвищує освіту і науку замісь того щоб навчати наших дітей!!!
Коментувати
Омелянчук Богдана
Навколо зарплат ВЧИТЕЛІВ стільки галасу, а НАСПРАВДІ значно підвищилися заробітки ШКІЛЬНИХ вчителів. Всім решта (викладачі училищ, коледжів, інститутів, університетів, академій і т.ін.) пообіцяли з ВЕРЕСНЯ 2017р. Такий поділ (працюю педагогом 43роки) стався вперше. Життя дорожчає з кожним днем. Бюджетник знову обділений і ображений...
українка
Шановний пане Гройсмане! Спочатку зробіть це збільшення, а потім-хваліться! Сьогодні це ще гроші, а через рік, то хтознає яка їх цінність буде! Це по-перше! А по-друге, враховуючи ріст цін є велика потреба повернути всім(а не вибірково по районах) вчителям 20% надбавку за престижність та індексацію (так як вже у вересні прогнозується нове здорожчення американського долара, що призведе до ще більшого зубожіння укр.народу). Ну і наостанок! Дуже дивують захмарні зарплати чиновників, а ще Бісмарк говорив про те, що зарплата чиновника має залежати від якості його роботи щодо поліпшення життя людей! Тобто: Є поліпшення-є зарплата в чиновника, а якщо рівень життя людей падає, то яка в нього може бути зарплата??? Його судити з конфіскацією!
Максим Суворов
З січня місяця 2017 року зарплату підвищили тільки ВЧИТЕЛЯМ загально-освітніх предметів. Педагоги дошкільних навчальних закладів, училищ, технікумів, ВУЗів про підвищення тільки мріють і сидять на бобах. Педпрацівники поділені на сорти.
111
«У 2017 році ми також визначили пріоритетом збільшення на 50% зарплат вчителям. Ми будемо підтримувати цей напрямок, і в бюджеті 2018 року він знайде своє відображення», - зазначив прем’єр.