Osvita.ua Середня освіта Гройсман пообіцяв підвищити зарплату вчителям
Гройсман пообіцяв підвищити зарплату вчителям

За словами прем’єра, підвищення зарплати знайде своє відображення у бюджеті 2018 року

Гройсман пообіцяв підвищити зарплату вчителям

Уряд визначив одним із своїх пріоритетів підвищення заробітних плат українським учителям. Про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час наради, що була присвячена питанням підготовки до нового навчального року.

«У 2017 році ми також визначили пріоритетом збільшення на 50% зарплат вчителям. Ми будемо підтримувати цей напрямок, і в бюджеті 2018 року він знайде своє відображення», - зазначив прем’єр.

Він також наголосив на необхідності повернення в школи вчителів, які через брак коштів свого часу пішли шукати кращої долі.

Освіта.ua
15.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шиншилла
Многие не поняли и обижаются на школьных учителей. Речь идет о преподавателях колледжей и работников детсадов, именно им повышают оклады с 1 сентября. Школьным педагогам уже повысили, точка, в ближайшие 10-20 лет повышение будет лишь тем, кто добровольно сдаст ЗНО. Денег нет! А что касается техперсонала, не хочу обижать, труд неуважаемый, грязный, но уборщицы цену себе знают. В школе они будут убирать только там и только то, что положено в пределах их зарплаты. Хочешь чище - плати бабки из классных денег или из своего кармана. Уборка в час одного кабинета в 4 раза дороже, чем оплата урока учителя 1 категории. Плюс, учитель не позволит себе работать в грязи и часто сам(а) метет, моет, красит, подтирает, ремонтирует. И учителю никто за это не доплачивает.
Volobymyr Sill
..... канцлера Німеччини. Ми знаємо що така ситуація склалася не тільки тому що ви ідіоти , а й тому що ви моральні виродки .
Volobymyr Sill
Як ви вже дістали, всіляки Гройсмани ,Яценюки , Кравчуки , Кучми , Ющенки і інша владна мерзота. Що ви стільки років несете маячню ? Щоб навести лад в зарплаті , а тоді і в пенсіях, достатньо тижня роботи. Введіть , виродки , нормальну тарифну сітку, визначивши зарплату від мінімальної ( техпрацівники ) і до максимальної - Президент України . Чи ви справі ідіоти , чи з нас робите ідіотів, Чи ви кінчені моральні виродки !!!. Не потрібно нічого придумувати , - все вже придумано і працює в інших країнах. В США , наприклад , зарплата президента в 30 разів перевищує мінімальну. Але то США!! Там населення чи вже не в десять разів більше ніж в Україні . Про економіку і говорити нічого. Для України відношення мінімальної зарплати до максимальної 1 до 10 більш ніж достатньо . І просто дикість і дебільність наших владних ідіотів дозволяє виникнути ситуації коли зарплата якогось заступника міністра в рази більша зарплати Президента. Зарплата якогось заступника голови банку більша зарплати не тільки нашого Президента , але й...
unforgiven
Неужели зарплата учителя сравняется из зарплатой народного депутата?
nice
Для unforgiven: Зрівняється. За царя Опенька, як буде Земля тоненька.
Коментувати
Юля
В повышении зарплаты учителям есть политический интерес Ведь чаще всего именно они сидят в избирательных комиссиях... Почему не врачам? Потому, что учителя сидят в основном в комиссиях при подсчете голосов, куда будут приходить пенсионеры, которым пенсию уже повышают с октября. Типа, чтобы помнили ручку благодетеля.
Svitlana_B
Почему поднимают зарплату только учителям? Почему никто не вспоминает о том, что в школах (техникумах, колледжах, ВУЗах) есть ещё и другие работники? Почему никто не поднимет зарплату тем же техничкам/уборщицам в школе? Знания - это прекрасно, но давать их в грязных классах приятного мало. Или та же бухгалтерия в ВУЗах. Если учитель не дочитал урок - он дочитает его на следующий раз или даст материал на самостоятельное изучение. А у бухгалтеров сроки и строгие отчёты. Со слов нашего правительства выходит, что учебные заведения состоят только из одних учителей. Однобокий взгляд на структуры учебных заведений.
yashbon
Для Svitlana_B: Ото ж бо, у "грязных классах"! Так за що їм підвищувати зарплати? За те, що вони 1 раз в день розітруть грязь на підлозі? У них і так 1-годинний робочий день. Бухгалтерам теж непогано живеться - два робочих дні на місяць (нарахування авансу і зарплати), а отримуюють по 1,5 ставки. Ось вам "однобокий взгляд на структуру учебных заведений".
просто вчитель
Для Svitlana_B: Так якраз техпрацівникам і підняли заробітну плату. У нас працював молодий математик після університету,так у нього заробітна плата чистими була 2800,точно так,як отримують прибиральниці.Він пропрацював два роки і розрахувався,бо як утримувати сім’ю на таку зарплату?.Зважте,що всі приладдя і наочність теж треба придбати за власні кошти.Тепер вакансія математика.Якщо пані Svitlana_B учительский хліб такий легкий,будь ласка запрошуємо на посаду вчителя математики і бухгалтерів.
Svitlana_B
Для просто вчитель: Кто говорит, что труд педагога или бухгалтера лёгкий? И это не два дня в месяц работы (yashbon). Я говорю о том, что этот труд подравняли под один "ценник". Согласно Приказа МОН от 20.01.2017 № 81 подняли тарифный разряд для оплати труда (ТОЛЬКО!!!) педагогических работников, оставив на прежнем месте тарифные разряды других служб. Возникает вопрос: те кто не являются пед работниками не имеют семей или питаются как-то иначе?
Коментувати
Гость
Розставляйте пане прем’єр акценти. Ми ведемо розмову про підняття мінімальної зарплати, чи певний відсоток до мінімалки.
Софія Соня
в третьому поколінні вчитель. Син поступив до медвузу. На питання: "Чому не пішов у вчителі?" дитина відповіла: "Бо мама сказала, що ноги поперебиває, якщо піду в пед". Аплодую стоячи нашим керманичам, у вчителів ентузіазм закінчується, оформляємо закордонні паспорти, гострим лижі на заробітки в Європу. Про зарплату "співайте" й далі, дуже вже файно та солодко у вас виходить.
Юля
Для Софія Соня: В нашей семье точно такая же ситуация. ))))))))))))))
cos
Для Софія Соня: На вчителів мають йти ті, в кого сердце лежить до цієї професії. Не тому що мама сказала чи зарплата низька чи висока, а тому, що тобі ця професія до душі, тобі подобається працювати з дітьми, ти отримуєш задоволення від цієї роботи. Можна отримувати 10 тисяч, але тобі ця професія не подобається, а можна отримувати три-чотири зар. плати, але тобі зато цікаво працювати. Тому сину потрібно було поступати в пед і не слухати маму. На крайняк подати копії в медичний, якщо б не пройшов до педагогічного на бюджет.
а своё мнение
Для cos: наивность зашкаливает. ЗАрплата 3200 в Киеве, при том, что за комнату отдать минимум..., при том, тчо молодому учителю и кушать надо, при том, тчо и одеться не помешает. ДА любой нормальный родитель-учитель (нормальный, не тот, кто тНет с родителей учеников своих) отговорит ребёнка идти работать в школу, пусть и душа лежит, и сердце рвётся. НО человек такое создание, особенно СЕГОДНЯ, когда у него есть варианты выбора направлений деятельности. В особенности после демонстрации министерсиких своих достижений в плане финансов. Лишь идиот отправится работать в школу в этой стране. А маму слушать или неслушать... Но ведь это дикость.Дети взрослые. Они и соображать способны. и САМОСТОЯТЕЛЬНО решать о своей профессии. Кстати, а работать с детьми не обязательно в школе))). ТАк что - и удовольствие получить есть вариант, и не привязываться к ученикам, да ещё и руководство бестолковое, и подзаработать время есть, и зарплата не привязана к часам, и НЕ манипулировать сознанием родетилей
Коментувати
Світлана
Що б там не говорили про нашу владу, але поки що це єдиний уряд, який відчутно, а не на 50-100 грн, підняв зарплату вчителям. Звичайно, цього ще недостатньо, щоб жити достойно, та сподіваюсь, прем’єр-міністр виконає свої обіцянки.
Софія Соня
Для Світлана: ви серйозно?
Ігор Дєдов
Світлана до яценюковського бандитизму в мене була зарплата 400 доларів. Зараз після "підвищення" 200. То де ж відчутність??????????????
cos
Для Світлана: Звичайно виконає- тільки спочатку підвищить ціни на продукти харчування в два рази, а потім зарплати на 100 гривень. Після цього буде пів-року кричати, що покращив життя вчителям і вони добре живуть.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!