Гройсман пообіцяв підвищити зарплату вчителям

За словами прем’єра, підвищення зарплати знайде своє відображення у бюджеті 2018 року

Гройсман пообіцяв підвищити зарплату вчителям

Уряд визначив одним із своїх пріоритетів підвищення заробітних плат українським учителям. Про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час наради, що була присвячена питанням підготовки до нового навчального року.

«У 2017 році ми також визначили пріоритетом збільшення на 50% зарплат вчителям. Ми будемо підтримувати цей напрямок, і в бюджеті 2018 року він знайде своє відображення», - зазначив прем’єр.

Він також наголосив на необхідності повернення в школи вчителів, які через брак коштів свого часу пішли шукати кращої долі.

Освіта.ua
15.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шиншилла
Многие не поняли и обижаются на школьных учителей. Речь идет о преподавателях колледжей и работников детсадов, именно им повышают оклады с 1 сентября. Школьным педагогам уже повысили, точка, в ближайшие 10-20 лет повышение будет лишь тем, кто добровольно сдаст ЗНО. Денег нет! А что касается техперсонала, не хочу обижать, труд неуважаемый, грязный, но уборщицы цену себе знают. В школе они будут убирать только там и только то, что положено в пределах их зарплаты. Хочешь чище - плати бабки из классных денег или из своего кармана. Уборка в час одного кабинета в 4 раза дороже, чем оплата урока учителя 1 категории. Плюс, учитель не позволит себе работать в грязи и часто сам(а) метет, моет, красит, подтирает, ремонтирует. И учителю никто за это не доплачивает.
Volobymyr Sill
..... канцлера Німеччини. Ми знаємо що така ситуація склалася не тільки тому що ви ідіоти , а й тому що ви моральні виродки .
Volobymyr Sill
Як ви вже дістали, всіляки Гройсмани ,Яценюки , Кравчуки , Кучми , Ющенки і інша владна мерзота. Що ви стільки років несете маячню ? Щоб навести лад в зарплаті , а тоді і в пенсіях, достатньо тижня роботи. Введіть , виродки , нормальну тарифну сітку, визначивши зарплату від мінімальної ( техпрацівники ) і до максимальної - Президент України . Чи ви справі ідіоти , чи з нас робите ідіотів, Чи ви кінчені моральні виродки !!!. Не потрібно нічого придумувати , - все вже придумано і працює в інших країнах. В США , наприклад , зарплата президента в 30 разів перевищує мінімальну. Але то США!! Там населення чи вже не в десять разів більше ніж в Україні . Про економіку і говорити нічого. Для України відношення мінімальної зарплати до максимальної 1 до 10 більш ніж достатньо . І просто дикість і дебільність наших владних ідіотів дозволяє виникнути ситуації коли зарплата якогось заступника міністра в рази більша зарплати Президента. Зарплата якогось заступника голови банку більша зарплати не тільки нашого Президента , але й...
unforgiven
Неужели зарплата учителя сравняется из зарплатой народного депутата?
nice
Для unforgiven: Зрівняється. За царя Опенька, як буде Земля тоненька.
Коментувати
Юля
В повышении зарплаты учителям есть политический интерес Ведь чаще всего именно они сидят в избирательных комиссиях... Почему не врачам? Потому, что учителя сидят в основном в комиссиях при подсчете голосов, куда будут приходить пенсионеры, которым пенсию уже повышают с октября. Типа, чтобы помнили ручку благодетеля.
Svitlana_B
Почему поднимают зарплату только учителям? Почему никто не вспоминает о том, что в школах (техникумах, колледжах, ВУЗах) есть ещё и другие работники? Почему никто не поднимет зарплату тем же техничкам/уборщицам в школе? Знания - это прекрасно, но давать их в грязных классах приятного мало. Или та же бухгалтерия в ВУЗах. Если учитель не дочитал урок - он дочитает его на следующий раз или даст материал на самостоятельное изучение. А у бухгалтеров сроки и строгие отчёты. Со слов нашего правительства выходит, что учебные заведения состоят только из одних учителей. Однобокий взгляд на структуры учебных заведений.
yashbon
Для Svitlana_B: Ото ж бо, у "грязных классах"! Так за що їм підвищувати зарплати? За те, що вони 1 раз в день розітруть грязь на підлозі? У них і так 1-годинний робочий день. Бухгалтерам теж непогано живеться - два робочих дні на місяць (нарахування авансу і зарплати), а отримуюють по 1,5 ставки. Ось вам "однобокий взгляд на структуру учебных заведений".
просто вчитель
Для Svitlana_B: Так якраз техпрацівникам і підняли заробітну плату. У нас працював молодий математик після університету,так у нього заробітна плата чистими була 2800,точно так,як отримують прибиральниці.Він пропрацював два роки і розрахувався,бо як утримувати сім’ю на таку зарплату?.Зважте,що всі приладдя і наочність теж треба придбати за власні кошти.Тепер вакансія математика.Якщо пані Svitlana_B учительский хліб такий легкий,будь ласка запрошуємо на посаду вчителя математики і бухгалтерів.
Svitlana_B
Для просто вчитель: Кто говорит, что труд педагога или бухгалтера лёгкий? И это не два дня в месяц работы (yashbon). Я говорю о том, что этот труд подравняли под один "ценник". Согласно Приказа МОН от 20.01.2017 № 81 подняли тарифный разряд для оплати труда (ТОЛЬКО!!!) педагогических работников, оставив на прежнем месте тарифные разряды других служб. Возникает вопрос: те кто не являются пед работниками не имеют семей или питаются как-то иначе?
Коментувати
Гость
Розставляйте пане прем’єр акценти. Ми ведемо розмову про підняття мінімальної зарплати, чи певний відсоток до мінімалки.
Софія Соня
в третьому поколінні вчитель. Син поступив до медвузу. На питання: "Чому не пішов у вчителі?" дитина відповіла: "Бо мама сказала, що ноги поперебиває, якщо піду в пед". Аплодую стоячи нашим керманичам, у вчителів ентузіазм закінчується, оформляємо закордонні паспорти, гострим лижі на заробітки в Європу. Про зарплату "співайте" й далі, дуже вже файно та солодко у вас виходить.
Юля
Для Софія Соня: В нашей семье точно такая же ситуация. ))))))))))))))
cos
Для Софія Соня: На вчителів мають йти ті, в кого сердце лежить до цієї професії. Не тому що мама сказала чи зарплата низька чи висока, а тому, що тобі ця професія до душі, тобі подобається працювати з дітьми, ти отримуєш задоволення від цієї роботи. Можна отримувати 10 тисяч, але тобі ця професія не подобається, а можна отримувати три-чотири зар. плати, але тобі зато цікаво працювати. Тому сину потрібно було поступати в пед і не слухати маму. На крайняк подати копії в медичний, якщо б не пройшов до педагогічного на бюджет.
а своё мнение
Для cos: наивность зашкаливает. ЗАрплата 3200 в Киеве, при том, что за комнату отдать минимум..., при том, тчо молодому учителю и кушать надо, при том, тчо и одеться не помешает. ДА любой нормальный родитель-учитель (нормальный, не тот, кто тНет с родителей учеников своих) отговорит ребёнка идти работать в школу, пусть и душа лежит, и сердце рвётся. НО человек такое создание, особенно СЕГОДНЯ, когда у него есть варианты выбора направлений деятельности. В особенности после демонстрации министерсиких своих достижений в плане финансов. Лишь идиот отправится работать в школу в этой стране. А маму слушать или неслушать... Но ведь это дикость.Дети взрослые. Они и соображать способны. и САМОСТОЯТЕЛЬНО решать о своей профессии. Кстати, а работать с детьми не обязательно в школе))). ТАк что - и удовольствие получить есть вариант, и не привязываться к ученикам, да ещё и руководство бестолковое, и подзаработать время есть, и зарплата не привязана к часам, и НЕ манипулировать сознанием родетилей
Коментувати
Світлана
Що б там не говорили про нашу владу, але поки що це єдиний уряд, який відчутно, а не на 50-100 грн, підняв зарплату вчителям. Звичайно, цього ще недостатньо, щоб жити достойно, та сподіваюсь, прем’єр-міністр виконає свої обіцянки.
Софія Соня
Для Світлана: ви серйозно?
Ігор Дєдов
Світлана до яценюковського бандитизму в мене була зарплата 400 доларів. Зараз після "підвищення" 200. То де ж відчутність??????????????
cos
Для Світлана: Звичайно виконає- тільки спочатку підвищить ціни на продукти харчування в два рази, а потім зарплати на 100 гривень. Після цього буде пів-року кричати, що покращив життя вчителям і вони добре живуть.
Коментувати