Держава витратить на ремонти шкіл понад 700 млн

За рік в Україні було побудовано 13 нових шкіл та 8 додаткових корпусів для уже діючих шкіл

Держава витратить на ремонти шкіл понад 700 млн

127 освітніх проектів загальною вартістю 557 млн грн уже подано на фінансування Державним фондом регіонального розвитку, ще 160 млн грн з бюджету ДФРР прогнозовано буде спрямовано на освітні проекти до кінця року. Про це під час виступу у парламенті на годині запитань до уряду  сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

«Ми не ремонтували навчальні заклади впродовж попередніх десятиліть. Ми маємо зношену мережу навчальних закладів. У зв’язку з цим фонд регіонального розвитку спрямований в значній частині саме на капітальні ремонти і добудови навчальних закладів. Цього року понад 20% коштів Державного фонду регіонального розвитку спрямовано саме на капітальні ремонти та покращення стану мережі шкіл», – зазначила Лілія Гриневич.

Міністр також нагадала про пілотний проект Міносвіти та Мінрегіонбуду, в межах якого для 200 українських шкіл буде створено нове освітнє середовище. Передбачається, що у половині з цих шкіл пілотуватиметься новий стандарт початкової школи, розроблений в межах реформи «Нова українська школа».

У 2016 році на розвиток мережі шкіл з Державного фонду регіонального розвитку будо витрачено понад 607 млн грн, що також склало близько 20% загального бюджету фонду. За період з 1 червня 2016 року до 1 червня 2017 року було побудовано 13 нових шкіл та 8 додаткових корпусів для уже діючих шкіл загальною потужністю 4,6 тисяч учнів.

Освіта.ua
09.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель
Да,без родителей мы никак. Но это классы, коридоры (покраска), а вот окна вне классов,а крыша уже у нас сложилась течет лет семь. Комиссия приедет, посчитает и на этом все одни обещания! Что делать в этом случае? Куда обращаться???????
Ola
І в школа і садочках ремонт роблять тільки БАТЬКИ
мнение
Если школа много лет выглядит как ободранный сарай, а РОНо принимала школу все годы, то контроль должна взять МОН. Заставить выложить фото школ не только с фасада школы, а во всех ракурсах. Поручите это ттем, кому доверяете.
директорка
назвіть конкретні школи, які було відремонтовано на державні кошти. противно слухати...
Евгений Илюстраторов
Всё как всегда - родители делают за свой счёт ремонт, сумма озвучивается в районо и выше, власти отчитываются на эту сумму, деньги из бюджета себе в карман - усё государство сделало ремонт на 700000000000000000000000000000000000000 гривен!
Местный
Опять очередную лапшу от министра снимать с ушей...
мнение
Для Местный: Она просто не может знать, а доверяет РОНо, ... Как говорят:"Доверяй, но проверяй". Привыкли директора, проверять учителей, а сами как бы "на доверии". Это не порядок!
Коментувати
труд
Ми наші класи і школу відремонтували за власні кошти і "добровільні внески" батьків. А ця пані молодець - навчилась деребанити.
Учитель
якби не батьки, то в класах не було б ремонту!