Чому варто поступати до коледжу чи технікуму
PR

Які переваги дає школярам професійне навчання після 9-го класу у коледжі або технікумі?

Чому варто поступати до коледжу чи технікуму

У житті кожного підлітка настає час прийняття важливого рішення: продовжити навчання в школі чи зробити вибір на користь фахової освіти та вступити до технікуму чи коледжу. Більшість не наважується залишити стіни школи після 9-го класу тільки тому, що має певні стереотипи щодо цих навчальних закладів та малу поінформованість про навчальний процес. Хоча здобуття атестату в коледжі або технікумі має велику кількість переваг, які допоможуть вам обрати оптимальний шлях до вищої освіти.

Однією з найголовніших переваг є те, що учні в технікумах та коледжах мають можливість отримати професію набагато раніше, ніж однолітки, що залишаються вчитися в школі. Студенти коледжів раніше отримують атестат про повну середню освіту, а після випуску з профільних навчальних закладів вступають на 2-й чи 3-й курс університету без складання ЗНО! А отже, фактично полегшують собі вступ до вишу, економлячи при цьому цілий рік життя.

Зважайте й на те, що технікуми готують фахівців за конкретними напрямами, в той час як школи дають лише загальну середню, а не професійну освіту. Обравши омріяний фах, студент матиме більше можливостей займатися профільною науковою діяльністю. До того ж, наявність заочної форми дозволить навчатися за двома спеціальностями одночасно (після отримання атестату про повну середню освіту або після 2 курсу).

Навчання в технікумі чи коледжі при МАУП – це престижні спеціальності та сучасні навчальні програми, адаптовані до реальних вимог ринку праці. Деснянський економіко-правовий коледж при МАУП готує фахівців за спеціальностями: «Фінанси, банківська справа та страхування», «Фінанси і кредит», «Менеджмент», «Право», «Соціальна робота» та «Організація виробництва». А в Економіко-правовому технікум при МАУП ви можете отримати знання з «Обліку і оподаткування», «Фінансів, банківської справи та страхування», «Менеджменту», «Інженерії програмного забезпечення», «Комп'ютерних наук та інформаційних технологій», «Права», «Соціальної роботи», «Туризму». Випускники цих навчальних закладів отримують кращі умови для майбутнього працевлаштування.

І приємний бонус для школярів – початок справжнього студентського життя на два роки раніше, ніж у однолітків: нові друзі та захоплення, численні туристичні подорожі Україною і за кордон, творчі та інтелектуальні проекти, змагання, фестивалі, гуртки та секції, здорове молодіжне середовище, що позитивно впливає на соціалізацію та розвиток творчих здібностей.

Ви все ще в роздумах, чи варто залишати школу після 9-го класу? Приходьте на Дні відкритих дверей до Економіко-правового технікуму та Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП вже 27 травня, дізнайтесь більше про переваги вступу до цих навчальних закладів і отримайте знижку 20% на навчання! Чекаємо на вас!

Економіко-правовий технікум при МАУП

Адреса: проспект Лобановського (Червонозоряний), 146;

Тел.: (044) 258-21-24, (044) 258-21-56, (044) 525-12-37.

Більше про технікум

Деснянський економіко-правовий коледж при МАУП

Адреса: Троєщина, вул. М. Закревського, 45-Б;

Тел.: (044) 515-61-63, (044) 548-29-46.

Більше про коледж

Освіта.ua
18.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Pasufik
Будьмо чесними, для багатьох спеціальностей вища освіта не потрібна взагалі. Але є чимало складних робітничих та управлінських професій де програми ПТУ замало, аби якісно і на високому професійному рівні виконувати роботу. ЦЕ ресторанний сервіс, кухарська справа, готельний бізнес, перукарство, модельний бізнес і т.д. Саме професійні коледжі повинні виконувати таке замовлення ринку праці. На жаль існуючі у більшості не відповідають вимогами цих професій, оскільки МОН дія як собака на сіні- сам не гам, і другому не дам. Замість передати такі заклади у приватні руки МОН продовжує їх тримати на 50% фінансуванні, що тільки компрометує ПНЗ, а не сприяє їх популяризації. Стаття давно актуальна, Сенатор, Ви помиляєтеся. або переживаєте за ВНЗ, що не матимуть контингенту.
Сенатор
Стаття є рекламою одного з коледжів. А тепер, про те що не сказано в рекламі. По- перше: закон про продовження права набору до 2020 року на рівень молодшого спеціаліста не підписаний (якщо я помиляюся, то перепрошую). По-друге: у 50% коледжів ліцензія на право надання загальної середньої освіти закінчилася і провести атестацію не дозволяють. За результатами ЗНО переважна більшість технікумів і коледжів університетам не конкуренти. Мало того, навіть замовити атестат про отримання загальної середньої освіти студентам другого курсу в цьому році такі заклади не мають права. По-третє: правила набору для технікумів і коледжів до цього часу ще не затверджені. Політика держави: такі навчальні заклади знищити.
За достовірність інформації
Для Сенатор: Так, ви помилилися. Читайте тут, щодо Закону https://www.auc.org.ua/novyna/verhovna-rada-ukrayiny-pryynyala-za-osnovu-i-v-cilomu-zakon-ukrayiny-pro-vnesennya-zmin-do Правила набору до цих закладів уже на розгляді в Міністерстві юстиції.
Сенатор
Для За достовірність інформації: про прийняття закону Верховною радою я знаю. Але його повинен підписати Президент. А він його ще не підписав. Чи я помиляюся? У чому я помилився то у роках: не до 2020-го, а до 2019-го.
За достовірність інформації
Президент підписав. Ви знову помилилися)
Коментувати
Ollesia
Нічого тут замовного нe бачу. Навіщо абітурієнтам тратити свій час, здавати ЗНО, якщо достатньо скласти один вступний іспит з фаху і апродовжити навчання. На ЗНО потрібно витрачати багато папіру, а на вступні іспити в рази мeншe. Так мало того гарантуємо, що на контракт будe дужe лeгко потрапити. А на бюджeт в дeржавні вузи нeобхідно чeсно попрацювати-здати вступний іспит на 5 з усіх прeдмeтів (спочатку зарахувати всіх пільговиків), а потім чeсно розділити на всіх інших бюджeтні місця. Наприклад, для мeдалістів, курсів, олімпіадників, і одному з того абітурієнта, який набрав максимальний бал на ЗНО. Далі розподіляти контрактників по конкурсу. В кінці пeршоі сeсіі змінити штучно студeнтів, хто будe отримувати стипeндію. Цe має відбутися за допомогою вступних eкзамeнів. Хто набeрe чeсно максимальні бали- той і отримує стипeндію (20-30%) від групи, інших пeрeвeсти на контрактну основу навчання. Нeобхідно освіту робити платною.
Ollesia
Украінські унівeрситeти і колeджи дають студeнтам самі кращі знання в Європі. Вважаю, що обов’язково кожному абітурієнтові потрібно спочатку повчитися в колeджі при внівeрситeті, потім здати вступні іспити, і після цього можна будe пeрeвeсти абітурієнта вжe до унівeрситeту на 1 курс бакалавріату. Можна зробити навіть поблажку- на 1 курсі зробити знижки- від 20 до 50% здeшивити навчання.
Олена Борисівна
Для Ollesia: дівчина, де Ви таку гарну травичку купуєте??? На паліть багато!
Коментувати
Викладач
Замовна стаття!! Для чого таке публікувати?