Osvita.ua Середня освіта Міністр: у школах розпочались заходи до Дня пам’яті
Міністр: у школах розпочались заходи до Дня пам’яті

За словами Лілії Гриневич, необхідно формувати у дітей розуміння ролі українців у перемозі

Міністр: у школах розпочались заходи до Дня пам’яті

У роботі МОН з підготовки до Дня пам’яті та примирення є два ключових пріоритети: формування у дітей розуміння важливої ролі українців у перемозі над нацизмом, а також усвідомлення ними зв’язку поколінь – подвигу українців у Другій світовій і героїчним захистом України сьогодні. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич, під час засідання Оргкомітету з підготовки та відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення.

«Хочу підкреслити, що в школах вже розпочалися заходи, приурочені до річниці. З кожним роком ветеранів стає дедалі менше, і тепер з дітьми приходять спілкуватися вже військові, які повернулися з АТО. Ми переконані, що це важливо не лише для дітей і формування їхньої картини світу, а й для військових, яким такі зустрічі допомагають знайти своє місце у мирному житті», – наголосила Гриневич.

За її словами, Міносвіти запропонувало до обговорення в школах понад 30 тем патріотичного спрямування. Вони зачіпають як питання звитяги військових, так і історичний розгляд подій для розуміння ролі українців у Другій світовій війні.

«Триває і перебуває під постійним контролем Міністерства освіти і науки України робота щодо відвідування учнівською молоддю ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, учасників АТО, зокрема тих, які перебувають на лікуванні», – додала міністр.

Освіта.ua
04.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мнение
"...формування у дітей розуміння важливої ролі українців у перемозі над нацизмом, а також усвідомлення ними зв’язку поколінь – подвигу українців у Другій світовій і героїчним захистом України сьогодні. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич...". Правильные слова и коротко, и ясно. Добрый и умный у нас Министр, умеет правильно сказать, подобрать слова. Вас, уважаемая Министр, с Праздником! Не теряйте веру в разумных учителей, нас мало, но мы с Вами.
Оксана
Для мнение: Це не "мнение". Це просто довжина язика. На жаль, таких "разумних" ж...лизів немало.
Коментувати
петро
Нахуя та хата. Тупорила тьотя міністр допоможе жидам знищити державу.
BundesWehr
Гандони вони - вся сучасна совково-підарастична українська влада, яка прикриваючись вишиванками та патріотичними гаслами, днями пам’яті, грабує і знищує власний народ не гірше за російських чи німецьких окупантів.
никак не пойму-
" як тепер в Російській Федерації та на окупованій частині України...", а в остальной части Украины что, иначе? вы либо не здесь живёте, либо из кагорты олигархов, делающих что хотят. НИкуда мы не ушли. Мы всё там же, в совке (ну не в союзе, а в совке, в том совке, который расползается со скоростью света). Учеников ПРИНУДИТЕЛЬНО заганяют на митинги. Вместо того, чтобы почтить память погибших, вспомнить о причинах, дружбе Гитлера и Сталина, кто у кого перенимал опыт КОНЦЛАГЕРЕЙ, вспомнить, что и праздника то, по какой-то причине, не было до 65 года, наши комсомольские работники продолжают своё дело. А другого они НЕ умеют. Партия была, есть и будет. И во главе всего - комсомольцы, которые пришли то в неё по ОДНОЙ причине...
Олекса Позняк
Для никак не пойму-: не ври
ну и в чём ТЫ
Для Олекса Позняк: увидел враньё? В том, что детей ПРИКАЗНЫМ ПОРЯДКОМ принудили приходить на митинги?Или в том, что немцы у нас (в смысле-у советских) переняли ОПЫТ создания концлагерей? Позняк, так об этом в советских книгах писалось. Тебе, веротно, не попалось в молодости (ты ведь постарше будешь.Или нет?))) ) читать о данном факте содружеста немецких и советских руководителей армии и правительства. Или то, тчо никакого празднования дня победы до 65 года не было? Ну разве что с годом там +-. Поспрошай своих, тех, кто ещё жив и кому от 80. Они помнят. Вероятно помнят и те, кому от 65. А если ТЫ увидел неправду, значит возраст твой определяется НЕ этим промежутком. Но к этой теме мы с тобой возвращаться не будем (скучно)
Олекса Позняк
Для ну и в чём ТЫ: в остальной части Украины принудительно на митинги не загоняют. Если ученик сказал что не может придти никто его не принуждает. Хотя к совести взывают.Во всём остальном я согласен
Коментувати
BundesWehr
В Німеччині, та й в усій Європі, на такі заходи люди йдуть ДОБРОВІЛЬНО. В Україні ж, примусово виганяють людей на паради, точнісінько так, як в совкові часи, як тепер в Російській Федерації та на окупованій частині України...
kostia
Для BundesWehr: Ну, тут уже таке діло... Це - справа виховання, йти на парад, чи не йти, примусово чи ні... Різниця у вихованні - розумієте? Але про "виганяють людей на паради" - з вами погоджусь на 50%. Тут дві сторони медалі... Зазвичай велика кількість людей іде на паради все ж таки добровільно. Хоча, моїй сестрі в школі сказали прийти на парад обов’язково...
Коментувати
Вчитель
Добре, що хоч міністр освіти усвідомлює наскільки це важливо, бо ми, вчителі, зовсім дурні і не розуміємо. що у головах дітей ми формуємо. А пані Гриневич не завадило б вирішувати нагальні проблеми освіти, а не створювати нові та займатися болтологією

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!