Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Доста знущатись над буковинськими вчителями. Зупинить п. Палійчук, Ісопенко та іншіх клерків ДОН! Інакше к 1 вересню не кілька %, а десятки % вакансій чекатимуть. Освітянська вертикаль - тягар, який незабаром має зникнути. Нова Школа- це школа Дітей, Вчителів та Батьків!
---------
РЕКОМЕНДУМ ПРОЧИТАТЬ МНЕНИЯ САМИХ ПЕДАГОГОВ. / BUKINFO.COM.UA/show/news?lid=90804 /
---------
А ПУСТЬ ОНА САМА ПРОЙДЕТ ТЕСТ. ВЕДЬ ОНА ГОД ТОМУ ХОТЕЛА УЧЕНИКОВ ГУЖОВЫМ ТРАНСПОРТОМ ВОЗИТЬ. КРОЕМЕ ТОГО, КОГДА РЕЧ ЗАШЛА О ТОМ, ПОЧЕМУ РУКОВОДИТЕЛИ РАЙОНО, ГОРОНО, ИППО И ДЕПАРТАМЕНТА НЕ ПРОХОДЯТ ТЕСТЫ. ОНА РЕШИЛА ОПОЗОРИТЬ НА СТРАНУ ВСЮ ОБЛАСТЬ И СЕБЯ .
Марія
Ой новина! У Харківській області тестами ЗНО вчителів мордують вже мабуть п’ятий рік поспіль. А ось керівників департаментів та методистів ця кара оминула. А жаль!
Геометрія
Я гадала ЗНО проводиться з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти та/або контролю відповідності результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, державним вимогам, а якщо вчителі виконували завдання в тестовій формі, то результати ні про що казати не можуть, тим більше про якісь професійні якості (Чи пройшли завдання перевірку, апробацію? Чи можуть дані завдання перевірити професійні якості вчителя?)
Наталія
А де з цими тестами можна ознайомитися? Будь-ласка, викладіть в інтернет.
---------
Для Наталія: А на тесты давали существенно мало времени, чем положено, кроме того, все проводилось в онлайн режиме.
Наталія
Тому й кортить з ними ознайомитися. Ну не віриться мені, що вчителі настільки, вибачте, тупі.
Коментувати
Лана
Цікаво, а голова Департаменту складала тести?
Ollesia
Для Лана: Спершу його і перевірити.
Коментувати
Anna
Как человек написавший ЗНО на 0-3 балла может вообще быть учителем?? Это невероятно яркий показатель интеллекта человека. Как такие люди могут кого-то чему-то научить? Особенно когда они по своему же предмету не набирают хотя бы 10.
22
Для Anna: Якщо учитель весь час читає предмет у паралелі 7-8 класів, а основна маса тестів за 10-11., то як він напише ці тести? Правильно, погано. Тож питаннч не до учителя
Ollesia
Для Anna: В школах вчать гратися в АБВГДЕЙКУ- тому і такі знання у випускників шкіл. Замість тестів потрібно ставити запитання учням- і якщо вони напишуть своїми словами коротко, чітко та лаконічно- тоді можна і говорити про якісь знання в учнів. А тести- це гра в гадай (або не вгадай). Тому у викладачів і низький рівень знань, бо звикли гратися в тестування з учнями. Раніше рівень знань був високим (20 років тому), бо не було тестів- та підручники подавали матеріал більш доступний та зрозумілий учням. А зараз аби видати підручник- программа з кожним роком стає гірша та гірша. Ось тому і такі знання в учнів.
Anna
Для 22: я могу понять когда учитель не знает университетскую программу по своему предмету, но школьную он обязан знать. ЗНО это легко, там нет никаких сверхъестественных вопросов, вообще любой образованный человек должен отвечать на ЗНО по географии хотя бы на 140 по любому предмету.
Коментувати
Vlad
Для 1: За це треба "дякувати" ХАНО *Харківська академія неперевної освіти). Вчителі Харківської області вже кілька років здають тести ЗНО. і не один оаз на рік. Для чого мають їхати або в обласний центр, або в райцентр поблизу Харкова. Мало того, їдуть за свої гроші, ніхто не оплачує проїзд. І всі мовчать: "Німі на панщину ідуть...", певно класик мав на увазі учителів нашої країни. А щодо профспілки, де ви бачили, щоб освітянські профкоми захищали вчителя від адміністраторів всіх рівнів?
1
На каком законном основании они будут сдавать тесты. Опротивело, что каждый, кому не лень, придумывает для учителей всякую ерунду, которую безмолвные овцы выполняют. Как можно так себя не уважать, выполняя незаконные распоряжения местных царьков.
Марія
А яке ЗНО будуть здавати вчителі інформатики, якщо такого ЗНО не існує!
Мирослава
Я,особисто,НЕ ВІРЮ в те, що вчитель НЕ МОЖЕ здати ЗНО!!!!.Адже ЗНО не вимагає глибоких,повних знань! Достатньо знати "кістяк",основне і мати критичне мислення!!А якщо.це ,дійсно,так,то вчитель,який здав зно менше 10 балів не може мати ,напевно,не тільки вищу,але й першу категорію!!!! І причім тут ПРОФСПІЛКА???? Є вимоги до кваліфікаційних характеристик!!
1
Для Мирослава: Немає вимог виконувати всяку дурість. І ще - з української літератури на ЗНО виносяться твори, які вивчають у старших класах. Що може здати вчитель, який десяток років працює тільки з середніми класами? А від отаких вчителів, що бють себе в груди, розказуючи, який він розумничок (то ЗНО він здасть без помилок, то уроки в нього кращі, ніж у інших, то ж... він смачніще лизнув), стає гидко. В жодній професії, крім вчительської, немає такого пожирання колег та відсутності професійної підтримки.
Коментувати
anton2000
Я не вижу ничего страшного в том, чтобы учитель сдал тест ЗНО, но при условии получения высокого результата учителю добавят хотя бы 50% к зарплате. А просто так идти тратить время для того, чтобы работники департаментов образования показали, что они тоже работают, нет никакого желания - это пустая трата времени. А обязать учителя сдавать эти тесты нельзя - ни в каком положении об аттестации педработников нет такой нормы или требования сдавать ЗНО. А предложения в предыдущих комментариях, что работники департаментов образования и МОН тоже должны были бы сдать ЗНО, очень забавные. Я хотел бы посмотреть на эти результаты.
anton2000
Я не вижу ничего страшного в том, ч
1
Для anton2000: потому что забыл, что учителя тоже граждане, у которых есть права, а не только обязанности выполнять всякую дурь
Коментувати
111
Першими, я так розумію, пройдуть ЗНО усі працівники Департаменту освіти і науки. Хто склав на рівні 10-12 - залишаються на посадах, 9-7 - пониження, менше - пишуть заяви про звільнення. Далі ініціативу підхоплює МОН та інші департаменти, міністерства. Перед виборами у ВР та Президента - тести МОН та довідки від психіатра. Ура!
Ollesia
Для 111: Супер. Все правильно- дійсно, коли перевірять знання самих депутатів (450 чоловік), президента України, Інну Совсун, Лілію Гриневич, Гройсмана, Лікарчука, Карандія, Тимошенко, Ляшка, Тягнибока, Березюка, Cадового та їх заступники. От буде смішно, якщо вони наберуть від 1 до 3 балів за тест.
Коментувати
gry
І. Дурня Все!!! Що може "здати "вчитель, який 25-30 років пропрацював у 9-ти річній школі...??? ІІ. Методистів посадити і нехай складають... ІІІ. А за ЗНО - де є прописано що вчитель мусить здавати ЗНО ??? ДЕ ПРОФСПІЛКА, ПОСАДОВІ ОБОВ’ЯЗКИ, ....?
Ollesia
Для gry: Підтримую. ЗНО- це відволікання людей від таких проблем, як економічних, зростання цін на хліб та комунальні послуги. Це робиться навмисно, щоб познущатися над викладачами та розвести додаткову корупцію.
gry
Іще по радіо та телебаченню "свиснути" бач, мовляв - зарплату підвищили, а що вони там роблять...
Коментувати
ВЧФ
Раз у 5 років вчителі повинні проходити ЗНО. За результатами встановлюється категорія вчителя. 10-12 балів - збереження або підвищення категорії. 7-9 - пониження категорії з правом перездачі через 1 рік. 1-6 - прощання зі школою. Є нагода запровадити ще один випускний у школах.
Ollesia
Для ВЧФ: Дурдом-веселка. В якій країні таке тестування проходять викладачі?
ВЧФ
А в якій країні стільки неуків в освіті?
Коментувати
Ollesia
Для чого проводити ЗНО серед викладачів? Зовсім вже з ума посходили? Кому ця тупа ідея прийшла в голову?
noname
Для Ollesia: Мабуть для того, щоб зрозуміти, чи здатні вчителі чомусь навчити дітей чи ні. Якщо вчитель не знає свій предмет, то що він викладає дітям? "Велик тот учитель, кто на деле исполняет то, чему учит"...
Ollesia
Не розумію одного- якщо в університетах добре навчили і дали гарні знання- для чого це тестування проводити. Достатньо буде показати свій диплом з гарними результатами. Таке враження, що хочуть відкрити нові корупційні схеми та торгувати балами при здачі викладачами ЗНО.
Такий самий
Для Ollesia: Кожен повинен бути профі у своїй справі! Але починати, ІМХО, потрібно не з нижньої ланки, а з голови!
Коментувати
Оксана
І це правильно! Не розумію невдоволення колег-педагогів... Подумайте: що може навчити дітей учитель, який сам нічого не знає?! Я - за!
22
Для Оксана: А учителі трудового навчання і фізкультури з якого предмету повинні проходити ЗНО?
Коментувати
Школа
Знищуйте, знищуйте вчителів!!! Скоро самі учні уроки проводити будуть,бо в школах небуде вчителів!
Старий і давній
Для Школа: Старий і давній А їх вже й так немає, бо вчитель будь-якого предмету ПОВИНЕН знати, що НЕ з дієсловами пишеться окремо
Ізя
Ось тому вони і бояться ЗНО - там одразу їх грамотність повилазить!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!