Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
«Це - неприпустимі результати, адже вчителі виконували ті ж завдання, що й діти. Найгірші результати з української мови та літератури у вчителів, які викладають цей предмет в школах з румунською мовою навчання." Запитання до п. Палійчук: контроль у формі ЗНО покращать ці результати?
василь
читаю коменти і розумію що вас всіх до школи на 1км. підпускать не можна, не те що до дітей, злі, повні зависті, не терпимі, кого ви самі можете виховать і чому навчити?
1
Для василь: Ну не підпускайте, можете самі викладати у класі з 35 - 40 учнями. Будете їх виховувати, любити, терпіти, готувати до ЗНО, ласкаво припрошувати дотримуватися дисципліни. Аж видно, як зараз багато бажаючих йти навчатися в пед.вузи, мабуть, тому, що кожен коментатор, який до професії не має ніякого відношення, розказує, як треба працювати, виховувати, скільки тестів здати.
Коментувати
Микола
Давайте подивимось далі. Нехай тоді тренер з легкої атлетики здає ще раз на норматив майстра спорту разом з своїми вихованцями, десь так в 45 -50 років, або тренер по боксу разом з Усиком в ринг...
Гість
"«Не можуть педагоги з результатом в 1-3 бали, отримати вищу категорію чи стати методистом», - зазначила Оксана Палійчук." Тобто спочатку треба продати ключі до тестів, а після того говорити, що і хто може. Ганьба!!!!!!!!
педколектив
Ми заявили на всю область. Якщо директор котрий слова до слова не вміє скласти здасть ЗНО на 10. Всі пишемо заяви на звільнення. Завдання складає департамент. Очевидно і всі його підлабузники будуть мати гарні результати. Це знущання над учителями. І цій "керівниці" пора самій піти та не чикати щоб її винесли з кріслом.
Мама
А я рада що введуть зно для вчителів.Особливи щоб ввели для вчителів з анг мови.Я пробувала здавати тести онлайн зно і набрала 108 по історії 106 по укр мові я не вчитель школу закінчила 35 років тому.Як можна тримати вчителів в яких рівень=0.Немає різниці в якому класі викладає вчитель в 9 чи 11 Ви фахівці повинні знати свій предмет.А то діти ходять до репетиторів бо їх вчать неуки.
1
Для Мама: 108 і 106 балів - це менше нуля. Не лізли б, ви, мамо, не в свою кухню, якщо не уявляєте до чого тут викладання в 9 або 11 класах
Для 1
Я принаймі зно здала 108 і 106 балів це не 0 а результат склав а ви,вчителі боїтеся складати зно тому такий ажіотаж роздули несоромно Нехай ваші учні почитають.Ми з сином сміємося
1
Смійтеся собі, посмієтесь особливо тоді, як ваш синуля отримає 106 балів. Ви ж вважаєте, що це нормальний результат. А ажіотаж роздули тому, що вчителі не власність якоїсь явважательниці. Ми також маємо права, а не тільки обовязки. Закон у нас один для всіх. І не треба робити з нас безправних рабів.
Коментувати
---------
ИЛИ ПРОЩЕ. "ГУГЛ" ДАЛЕЕ ВВОДИМ "БУКИНФО", ИЩЕМ "Всі буковинські вчителі з вересня цього року складатимуть ЗНО, - Палійчук" ЗА 13 АПРЕЛЯ 2017 ГОДА.
Учитель
Доста знущатись над буковинськими вчителями. Зупинить п. Палійчук, Ісопенко та іншіх клерків ДОН! Інакше к 1 вересню не кілька %, а десятки % вакансій чекатимуть. Освітянська вертикаль - тягар, який незабаром має зникнути. Нова Школа- це школа Дітей, Вчителів та Батьків!
---------
РЕКОМЕНДУМ ПРОЧИТАТЬ МНЕНИЯ САМИХ ПЕДАГОГОВ. / BUKINFO.COM.UA/show/news?lid=90804 /
---------
А ПУСТЬ ОНА САМА ПРОЙДЕТ ТЕСТ. ВЕДЬ ОНА ГОД ТОМУ ХОТЕЛА УЧЕНИКОВ ГУЖОВЫМ ТРАНСПОРТОМ ВОЗИТЬ. КРОЕМЕ ТОГО, КОГДА РЕЧ ЗАШЛА О ТОМ, ПОЧЕМУ РУКОВОДИТЕЛИ РАЙОНО, ГОРОНО, ИППО И ДЕПАРТАМЕНТА НЕ ПРОХОДЯТ ТЕСТЫ. ОНА РЕШИЛА ОПОЗОРИТЬ НА СТРАНУ ВСЮ ОБЛАСТЬ И СЕБЯ .
Марія
Ой новина! У Харківській області тестами ЗНО вчителів мордують вже мабуть п’ятий рік поспіль. А ось керівників департаментів та методистів ця кара оминула. А жаль!
Геометрія
Я гадала ЗНО проводиться з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти та/або контролю відповідності результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, державним вимогам, а якщо вчителі виконували завдання в тестовій формі, то результати ні про що казати не можуть, тим більше про якісь професійні якості (Чи пройшли завдання перевірку, апробацію? Чи можуть дані завдання перевірити професійні якості вчителя?)
Наталія
А де з цими тестами можна ознайомитися? Будь-ласка, викладіть в інтернет.
---------
Для Наталія: А на тесты давали существенно мало времени, чем положено, кроме того, все проводилось в онлайн режиме.
Наталія
Тому й кортить з ними ознайомитися. Ну не віриться мені, що вчителі настільки, вибачте, тупі.
Коментувати
Лана
Цікаво, а голова Департаменту складала тести?
Ollesia
Для Лана: Спершу його і перевірити.
Коментувати
Anna
Как человек написавший ЗНО на 0-3 балла может вообще быть учителем?? Это невероятно яркий показатель интеллекта человека. Как такие люди могут кого-то чему-то научить? Особенно когда они по своему же предмету не набирают хотя бы 10.
22
Для Anna: Якщо учитель весь час читає предмет у паралелі 7-8 класів, а основна маса тестів за 10-11., то як він напише ці тести? Правильно, погано. Тож питаннч не до учителя
Ollesia
Для Anna: В школах вчать гратися в АБВГДЕЙКУ- тому і такі знання у випускників шкіл. Замість тестів потрібно ставити запитання учням- і якщо вони напишуть своїми словами коротко, чітко та лаконічно- тоді можна і говорити про якісь знання в учнів. А тести- це гра в гадай (або не вгадай). Тому у викладачів і низький рівень знань, бо звикли гратися в тестування з учнями. Раніше рівень знань був високим (20 років тому), бо не було тестів- та підручники подавали матеріал більш доступний та зрозумілий учням. А зараз аби видати підручник- программа з кожним роком стає гірша та гірша. Ось тому і такі знання в учнів.
Anna
Для 22: я могу понять когда учитель не знает университетскую программу по своему предмету, но школьную он обязан знать. ЗНО это легко, там нет никаких сверхъестественных вопросов, вообще любой образованный человек должен отвечать на ЗНО по географии хотя бы на 140 по любому предмету.
Коментувати
Vlad
Для 1: За це треба "дякувати" ХАНО *Харківська академія неперевної освіти). Вчителі Харківської області вже кілька років здають тести ЗНО. і не один оаз на рік. Для чого мають їхати або в обласний центр, або в райцентр поблизу Харкова. Мало того, їдуть за свої гроші, ніхто не оплачує проїзд. І всі мовчать: "Німі на панщину ідуть...", певно класик мав на увазі учителів нашої країни. А щодо профспілки, де ви бачили, щоб освітянські профкоми захищали вчителя від адміністраторів всіх рівнів?
1
На каком законном основании они будут сдавать тесты. Опротивело, что каждый, кому не лень, придумывает для учителей всякую ерунду, которую безмолвные овцы выполняют. Как можно так себя не уважать, выполняя незаконные распоряжения местных царьков.
Марія
А яке ЗНО будуть здавати вчителі інформатики, якщо такого ЗНО не існує!
Мирослава
Я,особисто,НЕ ВІРЮ в те, що вчитель НЕ МОЖЕ здати ЗНО!!!!.Адже ЗНО не вимагає глибоких,повних знань! Достатньо знати "кістяк",основне і мати критичне мислення!!А якщо.це ,дійсно,так,то вчитель,який здав зно менше 10 балів не може мати ,напевно,не тільки вищу,але й першу категорію!!!! І причім тут ПРОФСПІЛКА???? Є вимоги до кваліфікаційних характеристик!!
1
Для Мирослава: Немає вимог виконувати всяку дурість. І ще - з української літератури на ЗНО виносяться твори, які вивчають у старших класах. Що може здати вчитель, який десяток років працює тільки з середніми класами? А від отаких вчителів, що бють себе в груди, розказуючи, який він розумничок (то ЗНО він здасть без помилок, то уроки в нього кращі, ніж у інших, то ж... він смачніще лизнув), стає гидко. В жодній професії, крім вчительської, немає такого пожирання колег та відсутності професійної підтримки.
Коментувати
anton2000
Я не вижу ничего страшного в том, чтобы учитель сдал тест ЗНО, но при условии получения высокого результата учителю добавят хотя бы 50% к зарплате. А просто так идти тратить время для того, чтобы работники департаментов образования показали, что они тоже работают, нет никакого желания - это пустая трата времени. А обязать учителя сдавать эти тесты нельзя - ни в каком положении об аттестации педработников нет такой нормы или требования сдавать ЗНО. А предложения в предыдущих комментариях, что работники департаментов образования и МОН тоже должны были бы сдать ЗНО, очень забавные. Я хотел бы посмотреть на эти результаты.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!