Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вижничанин
Додам. Спеціалісти ДОНу, та й сама Палійчук, не знають Законів України, нормативної бази з питань освіти, КЗпП України, для них освітній менеджмент - це китайська грамота. Сміх на всю Буковину викликала тупість чиновників від освіти, які відповідають за посадовими обов"язками за виховну роботу в області, а не знають хто написав Гімн України. Можете самі переконатись, набравши у Гуглі "Сара у кулуарах", 1 -ий випуск. Просто Палійчук отримує задоволення, принижуючи учителів Буковини.
Ольга
Для Вижничанин: Хто здав на 10 чи 11-тих не принизила.Самі себе принизили своіми балами.
Вижничанин
Шановна Ольго (здається, моя однокурсниця)! Мова не йде про високий професіоналізм. Я за професіоналів у своїй галузі. Мова йде про способи і методи перевірки цього професіоналізму. А тут, вибачте, повний швах. Чому б вам, інститутським методистам не розробити тести для визначення рівня цього професіоналізму? Але їх на потім НЕ ПРОДАВАТИ! Для цього потрібен час і професіоналізм методистів інституту. Покажіть приклад. І ще. Погодьтеся- Департамент освіти Буковини здрібнів за часів Палійчук. Палійчук професіоналів і розумніших за себе вижила. Вам же все це відомо, Оля.
Коментувати
Вижничанин
Справа не у ЗНО, не це обурило буковинських вчителів. Обурило те, що неуки ними помикають. Якщо б ви почитали накази, розпорядження, листи, які надсилає Чернівецький ДОН, то вам би стало соромно за їх неуцтво.
Лілія
Ой вчителі як завжди бідні в них мала зарплата,але вибачте ніхто не працює по пів дня ,ніхто немає таких канікул по 2місяці літом,тиждень осінню та весною ,окрім вчителів,і вони не завжди викладаються на повну,а навіщо якщо дитина може прийти на додаткове заняття і за це можна отримати додаткові кошти.
1
Для Лілія: Може, в якихось школах, де по 5 чол. у класі і працюють до обіду, а в усіх інших половина дня - це оплачувана робота, а потім йде ще втричі більше неоплачуваної роботи: безоплатні гуртки та факультативи, репетиції всіх свистоплясок, самі свистопляски, підготовка до уроків, перевірка робіт, заповнення безлічі документів і написання купи мотлоху для перевіряльників, купа семінарів та зборищ кожного тижня, батьківські збори, позакласні заходи, зустрічі з окремими батьками, виховні бесіди з учнями, безоплатна підготовка до олімпіад, манів, конкурсів, а на канікулах між чвертями маю ще більше роботи. Мій робочий день закінчується кожного дня далеко за північ, а оплачуються тільки уроки. А за законом я повинна мати скорочений робочий тиждень. І якщо ви обираєте оплачувані заняття, то питайте свою дитину, чому вона на уроці спала, гралася, розмовляла.., коли вчитель пояснював тему тими ж словами, що й потім платний репетитор.
мила
Для Лілія: Так получилось, что мой сын попал поработать в школу со 2 семестра (уволился учитель, некого было брать). Так вот , он сказал, что учителям надо памятники ставить. Он даже не представлял, насколько тяжело работать в школе. Так что, не надо про "пол дня".
Тетяна
Для Лілія: А хто Вам сказав, що вчитель півдня працює? А підготовка до уроків, а перевірка зошитів, а позакласні заходи і т.д.
Коментувати
Марія
А чому тільки Чернівецької області,? а всі інші ?що дуже розумні нехай усі області складають ,насамперед потрібно було й починати з вчителів ,а не з дітей
Ніна
Для Марія: Діти складають ЗНО для того щоб вступити до університету, а вчитель його вже закінчив.
Лариса
Молодці. хто на нуль. або 1-3))) Розумію цей протест)))))
Коментувати
МарфаКріпачка
я не розумію, а чого такий переполох? вчитель, який не знає предмета-це нормально? Методист РМК, який не знає взагалі предмет, який він курирує-нормально? щоб атестуватися на вищу категорію, методиста треба зробити "показушний" шоу-хід- це нормально, тобто творчий звіт? як сказала міський методист: воно нікому не треба, але як буде атестація-щоб було-це нормально? МАН пишемо всі вчителі школи: для рейтингу школи, вчитель іде на звання-нормально? а тут якесь ЗНО?
Ольга
Для МарфаКріпачка: Підтримую повністю.!
Коментувати
Светлана Прилепская
«Не можуть педагоги з результатом в 1-3 бали, отримати вищу категорію чи стати методистом», - зазначила Оксана Палійчук. Він не має права вчити.
Учитель
Може варто підняти голови вчителям та гучно, так щоб Ще раз почули в кулуарах МОНУ та Верховної Ради Правду з перших вуст про ганьбу та приниження Учителя, який заради рейтингу ЗНЗ (за результатами олімпіад, конкурсів тощо) їде на поклон к чиновникам ДОН, ІППО, РМК, ММК та ще дань несе.
Кузьміч
Пора на Палійчук в НАЗК "настукати" - нехай перевірять скільки вона "наварила" на тестуванні вчителів.
Тетяна
А чи здавала ЗНО директор департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Палійчук? Який у неї результат?
Местный
Любой директор департамента образования сдаст ЗНО даже не на 200, а на 201 бал. Разве мы все не знаем как это делается... Не проблема сдавать ЗНО по своему предмету, но в этом шаге есть подводный камень - показать на сколько тупы учителя и как трудно руководящим людям разного ранга, ибо в подчинении стадо баранов, а не учителя.
tania
Для Oleksandr Izbinskiy: Слухай , пане, я ЗНО здала на 10 балів, і не тобі судити мій рівень знань.Але більшого приниження для вчителя годі було і шукати
Коментувати
1
Доки вчителі покірненько будуть дозволяти витворяти із собою що завгодно, доти і кожен начальничок буде вигадувати нові обовязки і тортури. Те, що вимагає з учителів ця явважательниця, не є законним. Це не прописано в жодному законі. Чому не подаються позови до суду вчителями Харківської обл, які вже пять років виступають піддослідними кроликами? Вчителі всієї обл. виступають заручниками одного "вершителя долі" і не протестують!? От у цьому й полягає жахливість ситуації! Вчителі добровільно натягли на себе ярмо раба і відмовились боронити свої права! Соромно й жахливо!
Вчитель 27
Я, особисто, співчуваю учителям Буковини. Не хвилюйтеся, дорогенькі, у нас у Харківській області вже чотири роки запроваджено ЗНО для вчителів, а для вчителів української мови не у форматі ЗНО , а як для вчителів - і здаємо, їдемо...Ви ж , бачите, в нас в Україні виною в усьому є вчителі.Бачите, кого ми навчили і чому?Виявлено: всі біди - від нас, учителів.
Anna Krasnikova
Добре, вчитель склав ЗНО. Саме це буде показником його професійності? На жаль, ні. Якщо вчитель не володіє класом, не може адекватно спілкуватися, не тримає дисципліну, гріш йому ціна. І ніяке ЗНО НЕ ДОПОМОЖЕ виявити компетентність цього вчителя. ЗНО для вчителів-це стратегічне помилка.
Anna
Для Anna Krasnikova: да, но как учитель может кого-то научить тому чего сам не знает? Понятно что хорошо написанное ЗНО не является показателем професиоальности, но вот плохо написанное ЗНО говорит о многом.
Коментувати
Вакансія
Як проходитимуть ЗНО педагоги початкових класів, ті,які викладають предмети, не включені до переліку ЗНО, спеціалісти управлінь освіти та методисти методичних центрів? З них знімуть категорії? Вони не матимуть права атестуватись на відповідні категорії?!
учителя Герца
Если МЫ ЕЁ не устраиваем. Мы уйдем. Только посмотрим, какие профи после нас придут. вакансий так, где-то под 15. Это только филологов.
Одесситка
Интересно узнать, кто тесты составляет! Глава кабмина Гройсман вообще без диплома, а ничо, должность занимает. Судя по идиотизму, который у нас во всех сферах жизни имеет место, нами руководят двоечники и троечники.
Учитель
«Це - неприпустимі результати, адже вчителі виконували ті ж завдання, що й діти. Найгірші результати з української мови та літератури у вчителів, які викладають цей предмет в школах з румунською мовою навчання." Запитання до п. Палійчук: контроль у формі ЗНО покращать ці результати?
василь
читаю коменти і розумію що вас всіх до школи на 1км. підпускать не можна, не те що до дітей, злі, повні зависті, не терпимі, кого ви самі можете виховать і чому навчити?
1
Для василь: Ну не підпускайте, можете самі викладати у класі з 35 - 40 учнями. Будете їх виховувати, любити, терпіти, готувати до ЗНО, ласкаво припрошувати дотримуватися дисципліни. Аж видно, як зараз багато бажаючих йти навчатися в пед.вузи, мабуть, тому, що кожен коментатор, який до професії не має ніякого відношення, розказує, як треба працювати, виховувати, скільки тестів здати.
Коментувати
Микола
Давайте подивимось далі. Нехай тоді тренер з легкої атлетики здає ще раз на норматив майстра спорту разом з своїми вихованцями, десь так в 45 -50 років, або тренер по боксу разом з Усиком в ринг...
Гість
"«Не можуть педагоги з результатом в 1-3 бали, отримати вищу категорію чи стати методистом», - зазначила Оксана Палійчук." Тобто спочатку треба продати ключі до тестів, а після того говорити, що і хто може. Ганьба!!!!!!!!
педколектив
Ми заявили на всю область. Якщо директор котрий слова до слова не вміє скласти здасть ЗНО на 10. Всі пишемо заяви на звільнення. Завдання складає департамент. Очевидно і всі його підлабузники будуть мати гарні результати. Це знущання над учителями. І цій "керівниці" пора самій піти та не чикати щоб її винесли з кріслом.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!