Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Можна скільки завгодно обговорювати дане питання, але факт є фактом - ті вчителі, які не приділяли уваги ЗНО, стали більш компетентними у цих питаннях. В будь яких заходах є як негативні, так і позитивні речі. Після здачі тестів нарешті стало видно хто є хто (хоча б на рівні розуміння свого предмету). І ті колеги з вищими категоріями, які погано написали хоча б звернуть увагу на свій рівень знань предмету а не просто оперувати поняттями які самі не розуміють...
Anton
Для Учитель: Вы считаете, что учитель, который не умеет решать задачи, не знает об этом. Я думаю, что знает. И если он ничего не делал для того, чтобы научиться, то никакое ЗНО ему не поможет.
Коментувати
Любов Іванівна
Спочатку треба відкрито здати тести всім чиновникам ,яки керують освітою,ВІДПОВІДНО ДО СВОГО ФАХУ. потім,після особистого прикладу, запропонувати і вчителям пройти тести.
Марина
Для Любов Іванівна: підтримую!
Коментувати
ЧЕРНОВЧАНАМ
"БЕРЕЖОНОГО БОГ БЕРЕЖЕТ" НЕ ВВОДИТЕ ГОСПОДА В ГУГЛЕ НИЧЕГО. ЛУЧШЕ ВОСПЛЬЗУЙТЕСЬ ДРУГОЙ, МЕНЕЕ ИЗВЕСНОЙ ПОИСКОВОЙ СИСТЕМОЙ. И ТАК НА ВСЯКИЙ СЛУЧАЙ, АВТОРАМ ОЧЕНЬ ЧЕСТНЫХ КОМЕНТОВ. СКАЧАЙТЕ СЕБЕ tor 3.0, этот браузер будет скрывать ваш IP. Выше 3 версии ОСВИТА. ЮА не пропустит. ПРОВЕРЕНО!!!!!!!!!!!!!!
oleg
Цікаво, якщо більшість протестованих - вчителі вищої категорії, а вищу категорію уже отримують на рівні департаменту, то чому не виникає питань до відповідних департаментів, які атестували цих вчителів на вищу категорію. То може спочатку потрібно навести лад, щоб атестація на їхньому рівні була якісною і чесною. Тому на ЗНО всіх - вчителів і освітянських чиновників, зокрема і Оксану Палійчук
Олекса Позняк
А теперь педагоги должны составить тесты для методистов и зав районо и провести для них в режиме ЗНО. Чтоб по честному
Анна
Для Олекса Позняк: Як завжди у Вас все влучно і оригінально. Все правильно: починати треба з верхів, а не вічно глумити вчителя. він і так загнаний і заляканий. Раб ніколи не виховає вільну людину, тому правий своїм дописом і 1 і Любов Іванівна, і чого ще тільки не видумають?
Ольга
Не знаю ні одного вчителя з прекрасним знанням свого предмету , який би був заляканий.Навпаки , це завжди достойні вчителі.Друга справа ,що доводити це ім деколи приходиться кілька років результатами своіх учнів.іх олімпіадами,престижними вузами.Тоді ,як ті шість сьомих.які не здали ЗНО на 10-11 балі ,часто своі вищі категоріі досягають зовсім по-іншому.За батьківські гроші кабінет зробила,то безконечні концерти з репетиціями на уроках,то,навіть,взятками і доносами.Проте таких начальство любить-вони вигідні. а та одна сьома,яка знає свій предмет і вміє навчити.яку поважають за це учні і батьки,начальство не любитьЩе чого доброго іх тепле місце займуть.Правильно,що проводятьЗНО для вчителі(треба паралельно і для чиновників).Немає 10чи11 балів-немає вищоі і першоі .категоріі.Це повинна бути перша умова для атестаціі,а далі олімпіади.результати вступу учнів..Я однозначно "так" за ЗНО для вчителів і всіх чиновників.
Коментувати
Вижничанин
Додам. Спеціалісти ДОНу, та й сама Палійчук, не знають Законів України, нормативної бази з питань освіти, КЗпП України, для них освітній менеджмент - це китайська грамота. Сміх на всю Буковину викликала тупість чиновників від освіти, які відповідають за посадовими обов"язками за виховну роботу в області, а не знають хто написав Гімн України. Можете самі переконатись, набравши у Гуглі "Сара у кулуарах", 1 -ий випуск. Просто Палійчук отримує задоволення, принижуючи учителів Буковини.
Ольга
Для Вижничанин: Хто здав на 10 чи 11-тих не принизила.Самі себе принизили своіми балами.
Вижничанин
Шановна Ольго (здається, моя однокурсниця)! Мова не йде про високий професіоналізм. Я за професіоналів у своїй галузі. Мова йде про способи і методи перевірки цього професіоналізму. А тут, вибачте, повний швах. Чому б вам, інститутським методистам не розробити тести для визначення рівня цього професіоналізму? Але їх на потім НЕ ПРОДАВАТИ! Для цього потрібен час і професіоналізм методистів інституту. Покажіть приклад. І ще. Погодьтеся- Департамент освіти Буковини здрібнів за часів Палійчук. Палійчук професіоналів і розумніших за себе вижила. Вам же все це відомо, Оля.
Коментувати
Вижничанин
Справа не у ЗНО, не це обурило буковинських вчителів. Обурило те, що неуки ними помикають. Якщо б ви почитали накази, розпорядження, листи, які надсилає Чернівецький ДОН, то вам би стало соромно за їх неуцтво.
Лілія
Ой вчителі як завжди бідні в них мала зарплата,але вибачте ніхто не працює по пів дня ,ніхто немає таких канікул по 2місяці літом,тиждень осінню та весною ,окрім вчителів,і вони не завжди викладаються на повну,а навіщо якщо дитина може прийти на додаткове заняття і за це можна отримати додаткові кошти.
1
Для Лілія: Може, в якихось школах, де по 5 чол. у класі і працюють до обіду, а в усіх інших половина дня - це оплачувана робота, а потім йде ще втричі більше неоплачуваної роботи: безоплатні гуртки та факультативи, репетиції всіх свистоплясок, самі свистопляски, підготовка до уроків, перевірка робіт, заповнення безлічі документів і написання купи мотлоху для перевіряльників, купа семінарів та зборищ кожного тижня, батьківські збори, позакласні заходи, зустрічі з окремими батьками, виховні бесіди з учнями, безоплатна підготовка до олімпіад, манів, конкурсів, а на канікулах між чвертями маю ще більше роботи. Мій робочий день закінчується кожного дня далеко за північ, а оплачуються тільки уроки. А за законом я повинна мати скорочений робочий тиждень. І якщо ви обираєте оплачувані заняття, то питайте свою дитину, чому вона на уроці спала, гралася, розмовляла.., коли вчитель пояснював тему тими ж словами, що й потім платний репетитор.
мила
Для Лілія: Так получилось, что мой сын попал поработать в школу со 2 семестра (уволился учитель, некого было брать). Так вот , он сказал, что учителям надо памятники ставить. Он даже не представлял, насколько тяжело работать в школе. Так что, не надо про "пол дня".
Тетяна
Для Лілія: А хто Вам сказав, що вчитель півдня працює? А підготовка до уроків, а перевірка зошитів, а позакласні заходи і т.д.
Коментувати
Марія
А чому тільки Чернівецької області,? а всі інші ?що дуже розумні нехай усі області складають ,насамперед потрібно було й починати з вчителів ,а не з дітей
Ніна
Для Марія: Діти складають ЗНО для того щоб вступити до університету, а вчитель його вже закінчив.
Лариса
Молодці. хто на нуль. або 1-3))) Розумію цей протест)))))
Коментувати
МарфаКріпачка
я не розумію, а чого такий переполох? вчитель, який не знає предмета-це нормально? Методист РМК, який не знає взагалі предмет, який він курирує-нормально? щоб атестуватися на вищу категорію, методиста треба зробити "показушний" шоу-хід- це нормально, тобто творчий звіт? як сказала міський методист: воно нікому не треба, але як буде атестація-щоб було-це нормально? МАН пишемо всі вчителі школи: для рейтингу школи, вчитель іде на звання-нормально? а тут якесь ЗНО?
Ольга
Для МарфаКріпачка: Підтримую повністю.!
Коментувати
Светлана Прилепская
«Не можуть педагоги з результатом в 1-3 бали, отримати вищу категорію чи стати методистом», - зазначила Оксана Палійчук. Він не має права вчити.
Учитель
Може варто підняти голови вчителям та гучно, так щоб Ще раз почули в кулуарах МОНУ та Верховної Ради Правду з перших вуст про ганьбу та приниження Учителя, який заради рейтингу ЗНЗ (за результатами олімпіад, конкурсів тощо) їде на поклон к чиновникам ДОН, ІППО, РМК, ММК та ще дань несе.
Кузьміч
Пора на Палійчук в НАЗК "настукати" - нехай перевірять скільки вона "наварила" на тестуванні вчителів.
Тетяна
А чи здавала ЗНО директор департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА Оксана Палійчук? Який у неї результат?
Местный
Любой директор департамента образования сдаст ЗНО даже не на 200, а на 201 бал. Разве мы все не знаем как это делается... Не проблема сдавать ЗНО по своему предмету, но в этом шаге есть подводный камень - показать на сколько тупы учителя и как трудно руководящим людям разного ранга, ибо в подчинении стадо баранов, а не учителя.
tania
Для Oleksandr Izbinskiy: Слухай , пане, я ЗНО здала на 10 балів, і не тобі судити мій рівень знань.Але більшого приниження для вчителя годі було і шукати
Коментувати
1
Доки вчителі покірненько будуть дозволяти витворяти із собою що завгодно, доти і кожен начальничок буде вигадувати нові обовязки і тортури. Те, що вимагає з учителів ця явважательниця, не є законним. Це не прописано в жодному законі. Чому не подаються позови до суду вчителями Харківської обл, які вже пять років виступають піддослідними кроликами? Вчителі всієї обл. виступають заручниками одного "вершителя долі" і не протестують!? От у цьому й полягає жахливість ситуації! Вчителі добровільно натягли на себе ярмо раба і відмовились боронити свої права! Соромно й жахливо!
Вчитель 27
Я, особисто, співчуваю учителям Буковини. Не хвилюйтеся, дорогенькі, у нас у Харківській області вже чотири роки запроваджено ЗНО для вчителів, а для вчителів української мови не у форматі ЗНО , а як для вчителів - і здаємо, їдемо...Ви ж , бачите, в нас в Україні виною в усьому є вчителі.Бачите, кого ми навчили і чому?Виявлено: всі біди - від нас, учителів.
Anna Krasnikova
Добре, вчитель склав ЗНО. Саме це буде показником його професійності? На жаль, ні. Якщо вчитель не володіє класом, не може адекватно спілкуватися, не тримає дисципліну, гріш йому ціна. І ніяке ЗНО НЕ ДОПОМОЖЕ виявити компетентність цього вчителя. ЗНО для вчителів-це стратегічне помилка.
Anna
Для Anna Krasnikova: да, но как учитель может кого-то научить тому чего сам не знает? Понятно что хорошо написанное ЗНО не является показателем професиоальности, но вот плохо написанное ЗНО говорит о многом.
Коментувати
Вакансія
Як проходитимуть ЗНО педагоги початкових класів, ті,які викладають предмети, не включені до переліку ЗНО, спеціалісти управлінь освіти та методисти методичних центрів? З них знімуть категорії? Вони не матимуть права атестуватись на відповідні категорії?!
учителя Герца
Если МЫ ЕЁ не устраиваем. Мы уйдем. Только посмотрим, какие профи после нас придут. вакансий так, где-то под 15. Это только филологов.
Одесситка
Интересно узнать, кто тесты составляет! Глава кабмина Гройсман вообще без диплома, а ничо, должность занимает. Судя по идиотизму, который у нас во всех сферах жизни имеет место, нами руководят двоечники и троечники.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!