Osvita.ua Середня освіта Розпочато тренінг з патріотичного виховання
Розпочато тренінг з патріотичного виховання

Педагоги та методисти пройшли перший етап підготовчого тренінгу із національно-патріотичного виховання

Розпочато тренінг з патріотичного виховання

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Інститутом проблем виховання НАПН України 4-6 квітня провели перший етап тренінгу із національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці».

Учасниками заходу стали педагогічні працівники загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, методисти інститутів післядипломної освіти, методичних кабінетів з 11 областей України.

Як зазначають організатори, метою тренінгової програми є підготовка працівників освіти до організації і здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Уся програма «З Україною в серці» складатиметься з тренінгових блоків, серед яких «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність», «Національно-патріотичне виховання у викликах часу», «Концептуальні засади національно-патріотичного виховання», «Аргументація у національно-патріотичному вихованні», «Суспільна солідарність і партнерство у патріотичному вихованні», «Технологічне забезпечення патріотичного виховання», «Форми патріотичного виховання з доведеною ефективністю», «Маніпуляція як загроза у національно-патріотичному вихованні», «Участь дітей у житті суспільства як вияв патріотичної позиції».

Освіта.ua
07.04.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Skeleton
Следующая станция - уроки политинформации, как в СССР.
Віктор Громовий
Звичайнісінький карго-культ, почули модне слово - тренінг! Спапуасили і ... "маємо, те, що маємо".
Оксана
Чудні твої діла, МОН! Тренінг з любові до Батьківщини. Та не можна цього натренувати! Справді патріоти й без таких "тренінгів" своїми діями і словами будуть виховувати. А от вчителя, який підлаштовується і під "червоних", і під "білих" не переробиш!! Таких треба виявляти і видаляти зі школи, а не тренувати.
Skjeld
Немає куди кошти потратити, поробіть ремонти у школах. А предмет ДПЮ для чого ввели він ж і має у своєму плані передбачити патріотичну підготовку, стрільби з АК-47(74) чи АКСУ (у кожному регіоні свій фонд зброї на полігонах). Є масові заходи у школах з нагоди свят 14 жовтня і т.д. Не потрібно ускладнювати
ЧТО ПРОИСХОДИТ?
А то, что кому-то необходимо освоить выделенные бюджетные деньги. Только подумать - ТРЕНИНГ. По патриотическому воспитанию. Да, народ абсолютно безмозглый. Тот, кто участвует в подобном, и тот, кто проводит подобное. А организаторы, те молодцы. Как оболванить население...
Vladimir Kalyuzhniy
Для ЧТО ПРОИСХОДИТ?: Не "народ абсолютно безмозглый", а власть цинична.
Коментувати
Андрій
Вибачте, але це звучить трохи абсурдно " тренінг з патріотичного виховання" . Як що вчитель не розуміє що таке ПАТРІОТИЗМ та не вміє дітей виховувати в дусі патриотизму, то йому не місце в школі !
Вчмиель
Поки в цій державі не буде вигідно жити дітям, всі ці тренінги можна відправити в напрямку де і знаходиться патріотизм
Vladimir Kalyuzhniy
Для Вчмиель: Поки в цій державі не буде вигідно жити дітям та батькам...
Коментувати
Накипелов
Де? В окремих районах Донбасу чи Автономній Республіці Крим?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!