Розпочато тренінг з патріотичного виховання

Педагоги та методисти пройшли перший етап підготовчого тренінгу із національно-патріотичного виховання

Розпочато тренінг з патріотичного виховання

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Інститутом проблем виховання НАПН України 4-6 квітня провели перший етап тренінгу із національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці».

Учасниками заходу стали педагогічні працівники загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, методисти інститутів післядипломної освіти, методичних кабінетів з 11 областей України.

Як зазначають організатори, метою тренінгової програми є підготовка працівників освіти до організації і здійснення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Уся програма «З Україною в серці» складатиметься з тренінгових блоків, серед яких «Патріотизм як суспільна та особистісна цінність», «Національно-патріотичне виховання у викликах часу», «Концептуальні засади національно-патріотичного виховання», «Аргументація у національно-патріотичному вихованні», «Суспільна солідарність і партнерство у патріотичному вихованні», «Технологічне забезпечення патріотичного виховання», «Форми патріотичного виховання з доведеною ефективністю», «Маніпуляція як загроза у національно-патріотичному вихованні», «Участь дітей у житті суспільства як вияв патріотичної позиції».

Освіта.ua
07.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Skeleton
Следующая станция - уроки политинформации, как в СССР.
Віктор Громовий
Звичайнісінький карго-культ, почули модне слово - тренінг! Спапуасили і ... "маємо, те, що маємо".
Оксана
Чудні твої діла, МОН! Тренінг з любові до Батьківщини. Та не можна цього натренувати! Справді патріоти й без таких "тренінгів" своїми діями і словами будуть виховувати. А от вчителя, який підлаштовується і під "червоних", і під "білих" не переробиш!! Таких треба виявляти і видаляти зі школи, а не тренувати.
Skjeld
Немає куди кошти потратити, поробіть ремонти у школах. А предмет ДПЮ для чого ввели він ж і має у своєму плані передбачити патріотичну підготовку, стрільби з АК-47(74) чи АКСУ (у кожному регіоні свій фонд зброї на полігонах). Є масові заходи у школах з нагоди свят 14 жовтня і т.д. Не потрібно ускладнювати
ЧТО ПРОИСХОДИТ?
А то, что кому-то необходимо освоить выделенные бюджетные деньги. Только подумать - ТРЕНИНГ. По патриотическому воспитанию. Да, народ абсолютно безмозглый. Тот, кто участвует в подобном, и тот, кто проводит подобное. А организаторы, те молодцы. Как оболванить население...
Vladimir Kalyuzhniy
Для ЧТО ПРОИСХОДИТ?: Не "народ абсолютно безмозглый", а власть цинична.
Коментувати
Андрій
Вибачте, але це звучить трохи абсурдно " тренінг з патріотичного виховання" . Як що вчитель не розуміє що таке ПАТРІОТИЗМ та не вміє дітей виховувати в дусі патриотизму, то йому не місце в школі !
Вчмиель
Поки в цій державі не буде вигідно жити дітям, всі ці тренінги можна відправити в напрямку де і знаходиться патріотизм
Vladimir Kalyuzhniy
Для Вчмиель: Поки в цій державі не буде вигідно жити дітям та батькам...
Коментувати
Накипелов
Де? В окремих районах Донбасу чи Автономній Республіці Крим?