Osvita.ua Середня освіта Видавництво Ранок презентувало нові підручники
Видавництво Ранок презентувало нові підручники
На правах реклами

«Ранок» презентував нові підручники на Міжнародному конгресі «Освіта Київщини в європейському вимірі»

Видавництво Ранок презентувало нові підручники

Шкільний підручник перш за все створюється для учня, тому сьогодні важлива його візуальна привабливість, якісні ілюстрації, і нестандартне подання інформації. На цьому, під час виступу на Міжнародному конгресі «Освіта Київщини в європейському вимірі», наголосив генеральний директор видавництва «Ранок» Віктор Круглов.

«Також для сучасних підручників потрібна наявність навчальних відеороликів, які б пояснювали текст у підручнику або взагалі його замінили.  Для себе ж вчителі хочуть повну відповідність підручника програмі, наявність у підручнику всіх складових, необхідних для різних видів діяльності на уроці, зокрема, тексту, малюнків, актуалізації, запитань, лабораторних, українознавчого матеріалу, словника тощо – для можливості формування якомога більших компетентностей. І нарешті - доступність викладу матеріалу», - сказав директор видавництва «Ранок».

На дискусійних панелях форуму були презентовані досягнення видавництва авторами підручників та редакторами «Ранку».

У заході також взяли участь міністр освіти та науки Лілія Гриневич, голова КОДА Олександр Горган, президент НАПН Василь Кремень, а також, гості з Азербайджану, Білорусії, Ізраїлю, США, Великої Британії, Польщі, Японії, Китаю, Швейцарії тощо.

Неформальне спілкування з іноземними гостями, педагогами та очільниками освітньої галузі слугувало обміну досвідом розбудови сучасної освіти.

Підручники видавництва

Освіта.ua
30.03.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Я щось не зрозумів: якщо зараз триває публічне обговорення програм для базової школи 5-9 класи, то чому ВЖЕ презентують підручники для цих класів? Адже підручники повинні під нову програму, яку ще тільки затвердять до 1 вересня 2017 року.
Накипелов
Для Андрій: один раз відміряй, сім разів відріж. Така політика Гриневич. Дєдушка Лєнін відпочиває...
Коментувати
Накипелов
А що, непогані підручники, особливо фізика. Їх ригіАнали чмирили, що перекривають кисень Засєкіним і "копі-пасте Пьоришкіну" Сиротюку. Але видавництво вистояло. Респект!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!