Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ктото
А как же недадавняя статья, где одной из причин высокого уровня образования в Японии является репетиторство. Я занимаюсь репетиторством и это мой стимул к саморазвитию и самообразованию.
Теж вчителька
Ну просто немає слів! Міністр освіти вважає, що його освітяни "нав’язують" репетиторство, "свідомо не надають на уроках весь необхідний матеріал"!! Яка недовіра та неповага до вчителів, до тих людей, якими він керує, якими цей міністр повинен опікуватися, створювати умови, захищати та допомагати. Адже не сказано "певна кількість вчителів" або "деякі вчителі" (такі, можливо і є). Всі!!! І що я, вчитель з багаторічним стажем, якому НІКОЛИ навіть в голову не приходило, що можна "не надавати необхідний матеріал", повинна відчувати? Прийшла якась нова, відносно (мене) молода міністерка і просто звинуватила мене: ви погано працюєте, СПЕЦІАЛЬНО погано! Жах! І який же тоді престиж вчительства буде в суспільстві, якщо САМ міністр голосно і на всеь світ заявляє: "Можливо хтось не знав, так я вам скажу: всі вчителі зговорилися і спецально нічому не вчать на уроках"! Не з тієї сторони до проблеми підходите, шановна пані міністр.
Гість
Для Теж вчителька: Прямо в корінь.
Арго
Для Теж вчителька: прекрасна відповідь міністерці!!! А чи чув хтось, щоб, ну наприклад, Аваков чи міністр мозу так принижували своїх підопічних , як це робить наша міністерка?
Коментувати
Валя
"...вчителі свідомо не надають на уроках весь необхідний матеріал, таким чином стимулюючи додаткові заняття." От маразм!!!! Шановні колеги! Скільки можна слухати постійно це приниження ?! Чесне слово, віддала б всю свою зарплату за місяць, щоб побачити як ВИ "ШАНОВНА, ПАНЕ" пояснете на уроках алгебри весь необхідний матеріал, так щоб діти усвідомили, набули навичок, підготувались до ЗНО з будь-якої теми (наприклад логарифми) враховуючи обсяг матеріалу і відповідні години!!!!
Арго
Для Валя: і причому всі 35 учнів!!!!!!!!! дали позитивний результат
Коментувати
Алла
Ну добре,заважає вам репетиторство.Учителів можна зобов’язати не надавати приватних уроків.Але ,шановна пані міністерко,як ви змусите дітей вчити все,не хворіти,не пропускати занять? Як ви змусите батьків контролювати навчання дітей протягом всіх років? Хто з дітей зможе систематизувати все, що вчили за попередні роки, щоб достойно скласти ЗНО? У вчителів на це немає часу. У нас і на закріплення нового матеріалу немає часу...І повірте, мало хто з вчитетелів бігає за дітьми та батьками , вмовляючи їх записатися до нього на приватні заняття.
Ольга
Потрібно, щоб зарплата вчителя залежала від якості знань!
Алла
Для Ольга: Та невже? Приходить півкласу без домашнього завдання, який буде результат? А в паралельному класі все в порядку, то й рівень знань високий. Учитель один і той же. Скажіть, то він в одному класі викладає матеріал, а в іншому сидить у вікно дивиться? Дивно, що робота учителя оцінюється однобоко.
Вчитель
Для Анна. Ольга,мабуть, не вчитель, бо, знаючи всі фактори, цього б не писала.
Алла
Це точно..
Коментувати
Батько
А репетиторство потрібне навіть для космополітичного для учнів ЗНО з англійської. Без додаткової лексики, без систематизації граматики здати його дуже важко. Взяти б тести перших років, коли було введено ЗНО з англійської, це зовсім інша ситуація. Всю складність ситуації розуміють як вчителі, так і батьки. Тексти зовсім далекі від того, що в підручниках, то як мені не брати репетиторства, я хочу хорошої оцінки і щоб вчителя не карали доганою за неспівпадання оцінки за ЗНО з річною. А тепер скажіть: хто спонукає до репетиторства? І не вчителі просять батьків, а батьки просять вчителів. Жоден поважаючий себе вчитель, не буде нав"язувати комусь свої послуги.
Учитель
Ну это уже забота бухгалтерии, создавать отчеты. - пусть занимаются. А вот если бы еще учителям можно было не агитировать родителей сдавать деньги - было бы вообще прекрасно. потому шо задолбали необходимостью сбора денег для ремонта кабинетов.
anton2000
Хорошо бороться, имея зарплату 59 643,64 гривен в месяц, с теми, у кого зарплата около 5-10 тыс. грн. Если бы у учителя в школе была бы зарплата 2000$, то тогда бы и бороться. А когда учителей на каникулы отправляют за свой счет на несколько дней, не оплачивают замены и т. д. - самое время бороться. И уж очень вызывает сомнения фраза "вчителі свідомо не надають на уроках весь необхідний матеріал, таким чином стимулюючи додаткові заняття", учитывая, что современный родитель очень часто внимательно следит не только за выполнением программы, а и за учебниками, тетрадями и т. д.
Михаил
А як психологія украінця? Якщо платити 1000 доларів зарплати, але є можливість вкрасти неоподаткованих 100 грн- вкрадуть точно. Далі а тотальна корупція у вишах? Багатьох викладачів називають газонокосилками - стрижуть зелені долари. Заявляють у заліковці чогось не хватає. Це львівська політехніка, львівський медичний університет. Книжок не видають і навіть не говорять за якими вчать. Це болонська система? Ходять сплетні, що за екзамен до 700 доларів*28, коли стипендія за семестр 7000 грн. І це молоді викладачі- 28-30 років.
студент
Для Михаил: брєд. Якщо б було 700 доларів за іспит, то усі давно виїхали за кордон вчитися, де оплати 2000 доларів на рік. А тут тільки за одну сесію потрібно віддати 2800 (4 екзамени на сесії). Та і який дурень буде стільки платити
Коментувати
Иван
Это в стиле украинской власти: дали на копейку, а требуют на миллион. Немного добавили з/п (вообще-то, это не добавка, а малюсенькая компенсация за прошлые годы), но зато хотят обложить учителя по полной. Вместо того, чтобы максимально повышать авторитет учителя, опускают его ниже плинтуса. Начните с себя. Возьмите какой-нибудь простой, а не отобранный класс в захудалом селе и покажите результат. И вообще, если не понимаете, что нужно делать - оставьте учителя в покое.
Халепа
Почему лучшие ученики не идут в учителя?... ПРАВИЛЬНО - "соціальний статус вчителя" .... я - бомж, знімаю квартиру за 100% зарплати... куди мені діватись? Дайте житло! НЕМА! Беріть кредить? Ви бачили ті відсотки?... ХАЛЕПА
Роман
Вчителі в Україні просто виживають. Незважаючи на підвищення зарплати, яке скоріще є частковою індексацією оплата праці вчителя фактично серед найнижчих в Європі. Вчителя не можна порівняти з лікарем, який часто знаходить можливість отримувати додаткові кошти від "вдячних" пацієнтів.Те саме можна сказати про багато інших професій. Тому не вважаю вину вчителів в цій ситуації надто великою. Залиште вчителів в спокої.Краще ліквідуйте чи скоротіть районні відділи освіти, поміняйте директорів взяточників, а тоді вже думайте, що робити з недобросовісними вчителями.
Михаил
Для Роман: я не вважаю корупцію надто великою але кожен повинен виконувати свою роботу а не зловживати. А то виходить зарплата 1000 грн додатково 10 занять по 10 доларів на 27 =2700 і більше, субсидія 1500 і більше і т.д просто рахуйте.
Роман
Погоджуюсь з Вами - всяку роботу потрібно виконувати добросовісно, особливо таку стратегічно важливу, як учительство. Тільки хочу нагадати, що шкільна освіта тримається на вчителях. Чому продажних журналістів, які свідомо знищують авторитет вчителів через "великі злочини" вчителька закричала на учня ніхто не звільняє і не штрафує? Недосконалих, часто безвольних проти знущань дирекції, чиновників, банди яка розкрадає країну. Тому під шум підвищення зарплат повністю корумпованим суддям, депутатам, чиновникам і не на 50%, а в рази починати боротися з корупцією і недобросовісністю потрібно не з вчителів. Робота вчителя це щоденна нервотрьопка в гадюшнику, за відгуками одного знайомого вчителя. А щодо зарплати, субсидій, оплати репетиторства то скажу, що варто один раз попасти в лікарню хоч на тиждень і це все десь зникає ніби ніколи не було.
Вчитель
Для Роман: Не скоротять вони відділи освіти, бо це вітка впливу на школи і вчителів. Скільки вже накипіло всього у вчителів відносно цієї структури, але ж вчителя ніхто не чує, натомість пишіть плани , програми, підписуйте відділом освіти. Жах!
Коментувати
АНТОН
Пані міністр. Назвіть хоч одну школу в Україні, яка напряму отримує кошти від держави відповідно до Закону України "Про освіту" чи Конституції України. Крім мізеру на заробітну плату, жоден вчитель не розпоряджається та не отримує додаткові кошти ні через бюджет, ні через батьківські внески. В кращому випадку бюджетне фінансування забезпечує оплату енергоносіїв та матеріально-технічну підтримку ЗНЗ, батьківські - на ремонти, додаткові послуги, гуртки, факультативи. Щодо ліквідації репетиторства, то почніть з свого Міністерства та підпорядкованим йому АПН, Інститутам освіти, метод службам, департаментам і і відділам освіти. Там "осідає" за скромними підрахунками близько 20% освітнього бюджету. Може тоді не доведеться закривати школи і шукати винних у репетиторствах. А замість реальних реформ активно піарити їх імітацію - це вже проходили за часів Табачника.
Таневже
Для АНТОН: треба було б ще додати, щоб перестали моновці заробляти на звірячих та ботанічних конкурсах. І щоб вказували на певному сайті скільки ж коштів отримано ними за ті конкурси.
Коментувати
Оксана Волынец
Скільки років займаюсь репетиторством - ніколи не беру дітей зі своєї школи, принципово. Ніколи нікому не навязувала свої послуги!!! А попит завжди є! Щороку 3-4 ще й відмовляю! В тому, що дитина йде до репетитора є її власна потреба- десь пропустив, десь не допрацював і т.д.
Вчитель
Для Оксана Волынец: Згідний з Вами,пані Оксано.Або просто дитина хоче вивчати не лише англійську мову,а й іншу,бо в школах особливо в сільських другііноземну витісняють))(Це я про іноземників)
Коментувати
Ігор
Зараз іде обговорення нових програм на сайті МОН. Пропонував конкретизувати програму, узгодити її з програмою ЗНО, узгодити за програмою зміст всіх авторів підручників. Не погоджуються, відповіли що ЗНО окремо а шкільна програма окремо. Вони там чогось пообїдалися? І ще хочуть щоб дитина за такою програмою шкільною щось знала? А зміст програми ЗНО це рівень поглибленого та профільного навчання, що робити дітям які навчаються за програмою стандарту. Пане міністр наведіть порядок в системі змісту освіти, а потім питайте результати.
Анна
16 лет работаю в сфере образования. В начале карьеры активно занималась репетиторством, так как ставка молодого педагога у нас мизерная. Потом перешла на административную работу и повысилась до высшей категории. От репетиторства отказалась, зарплаты хватало. А сейчас опять буду набирать учеников, стыдно, конечно, быть завучем и по квартирам бегать. Это унижает очень и понижает статус административного лица. К сожалению, выхода другого нет, нам зарплату особо не подняли. Оклад порядка 3100 грн, а минус налог. К слову, учеников беру чужих обычно или уже работающих людей, так как преподаю английский. Хотелось бы посмотреть на госпожу Гриневич, как она после долгих совещаний по ученикам бегат... Представляете? Я тоже нет. Ей зарплаты хватает
Завуч зі Львова
Для Анна: Т.б. у вас не 3.200 ставка? :) Ви точно в школі працюєте завучем? Якщо ви терпіли таку зарплату всі роки і жили в країні з бандитським режимом, який також терпіли або ж і підтримували, то чого тепер скаржитись? Знову вам Гриневич винна? Падать нам добрава царя!
Анна
Уважаемый " Завуч зі Львова", ставка и зарплата - разные вещи. Вынуждена еще и часы иметь, чтоб было за что жить. Оклад, действительно, меньше 3.200, до минимума дочитываю преподаванием. Оклад раньше был меньше, но и цены в разы ниже. А таким, как Вы, хочу сказать, что в принципе некоторым завучам тоже неплохо живется..и тогда, и сейчас:. сборы и поборы, взятки за прием в школу, крышевание репетиторства... вам бы режим обсуждать только. Я сейчас написала о своем чистом доходе тогда и сейчас. Подачек и подаяний не жду, вспоминаю Кремня и его запреты на конфеты и цветы. А тому, кто берет взятки, всегда хорошо живется. Просто раньше я получала 500 долларов, это оклад и часы. А сейчас - 200 при той же работе!
учитель
Не хочу навіть слухати, що ставка заступника 3100грн, не смішіть, бо теж працюю у школі і наш заступник на сьогоднішній день має ставку 4600грн.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!