30 підручників видавництва "Ранок" отримали гриф МОН
PR

Усі 30 підручників видавництва "Ранок" для 9 класів середніх шкіл схвалені Міносвіти

30 підручників видавництва "Ранок" отримали гриф МОН

У ІІ-му етапі конкурсного відбору електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класу загальноосвітніх шкіл беруть участь 30 підручників видавництва «Ранок», що отримали гриф Міністерства освіти і науки.

У видавництві зазначають, що підручники для 9 класу є продовженням лінійки посібників для 7 та 8 класів, виданих у 2015—2016 роках. У цьому навчальному році за підручниками видавництва «Ранок» для 8 класу навчається понад 1 млн 372 тисяч учнів з усієї країни.

Лідерами вибору, як завжди, є підручники фізики авторів Бар’яхтара, Довгого та Кірюхіної. Улюбленими стали також підручники з історії України та всесвітньої історії відомих авторів Гісема і Мартинюка. Крім того українські вчителі віддали перевагу підручникам із біології Задорожного та хімії Григоровича.

В минулому році видавництво «Ранок» першим упоралося з держзамовленням на випуск підручників для 8 класу. Книжки були надруковані ще в серпні, до початку навчального року.

Ознайомитись з проектами підручників для 9 класу вчителі можуть на Репозитарії навчальних матеріалів.

Переглянути демоверсії та презентації до підручників для 9 класів, конспекти уроків, записи авторських вебінарів можна також на сайті видавництва.

Сайт видавництва «Ранок» 

Освіта.ua
23.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Більшість підручників цього видавництва повне г. Краще б гроші витрачали на підготовку якісних підручників, а не на цю рекламу свого видавництва
igor53
Для Вчитель: Напевно Ви викладаєте "більшість" предметів у вашій школі :) Не в курсі щодо більшості, а от підручники з фізики мене цілком задовільняють.
Анатолій
"Ранок" э дуже наглим видавництвом,його представники агресивно поводять себе на ринку.Дають хабарі директорам ,заучам шкіл,щоб представники "Ранку" заходили до шкіл та пропонували посібники, що є повним г..м вчителям.Далі вчителям пропонується дуже високий відкат 30-40% , щоб вони це г...о брали на класи.На жаль, багато погоджується.Я,особисто, послав їх куди подалі. Сказане стосується підручників та посібників з матем,алг,геом,інфор. Повне лайно.Матеметика - вибір між Істер і Мерзляк,інф - Морзе або Ривкінд.Все інше -це витрачання державою грошей на друк відвертої макулатури
Коментувати