МОН надало грифи підручникам для 9-го класу

Грифи надані за результатами першого етапу конкурсу підручників для учнів 9-х класів

МОН надало грифи підручникам для 9-го класу

Міністерство освіти затвердило перелік підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, яким надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Рішення про надання грифів навчальній літературі ухвалено за результатами першого етапу конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Загалом рекомендацію міністерства отримали 186 назв підручників для учнів 9 класу.

Як відомо, 20 березня представники педагогічних колективів українських шкіл отримали можливість ознайомитись з електронними версіями проектів нових підручників для 9 класу.

В Інституті модернізації змісту освіти зазначають, що учителі-практики та представники адміністрацій навчальних закладів зможуть рекомендувати найкращі проекти підручників для використання у навчальному процесі.

Освіта.ua
22.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Підкажіть, чому рекомендують підручники, які не відповідають програмі. Я про підручник "Геометрія" Мерзляк. Теми зовсім не співпадають з програмою. Причому за цей підручник змушують голосувати на Репозитарії. Як за ним працювати я не знаю. Як це все набридло...