Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бадя
Хоч би наше учительство на радостях не пообжиралося ! От за шо кріпко переживаю.
Serg
Для Бадя: Не хвилюйтеся так, переживання вкорочують життя....
Коментувати
Игорь Соломонов
Ну что за ложь? Объясните народу, как молодой учитель при нагрузке 18 часов (ставка), может получить 4800 грн...
Татьяна Кравцова
Для Игорь Соломонов: понад! 4800!
Коментувати
Ruslan Tchekailo
Таке враження, що в міністерстві освіти сидять некомпетентні особистості.
СОФІЯ
ТАКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО НАС ВЧИТЕЛІВ ТРИМАЮТЬ ЗА ДУРНИКІВ -ЗРОСТАННЯ ЗАРПЛАТИ ЦЕ ВАЖКІ ПЕРЕПРАЦЮВАННЯ БО ЩОБ ВЧИТЕЛЬ ОТРИМАВ 6 800 НА РУКИ ВІН МАЕ МАТИ 23 24 ГОДИНИ А ТО І 25 А ЦЕ НА 7 ГОДИН 6 ГОДИН БІЛЬШЕ ВІД НОРМИ 18 ГОДИН СТРАЖДАЕ ЯКІСТЬ ОКРІМ ТОГО НЕОБХІДНО МАТИ ВИЩУ КАТЕГОРІЮ ПЕДЗВАННЯ І МІНІМУМ 25 РОКІВ СТАЖУ А ЯКЩО НА ОДНУ ГОЛУ СТАВКУ ТО НАЙ МІНІСТРКА ПІДРАХУЕ -ЦЕ ТРІШКИ БІЛЬШЕ НІЖ ТЕХПРАЦІВНИК ОТРИМУЕ
Уженеоптиміст
Цікаво, чи у нашого п. міністра щось не так з математичними розрахунками, чи інша система розрахунків? Де вона бере такі зарплати? Навіщо на загал подавати таку неправду? З 1 січня 2017 ставка, наголошую, СТАВКА учителя з вищою освітою без категорії 3152 грн при повному тижневому навантаженні 18 год (до слова - у прибиральниці ставка 3200 грн). Вираховуємо податки близько 600 грн. Отже, учитель з вищою освітою кваліфікаційної категорії "спеціаліст" при повному тижневому навантаженні, не маючи стажу (випускник педінституту) отримає аж 2600 грн. Ось такі цифри потрібно називати п. Гриневич. А тепер просте запитання: хто за такі гроші піде працювати у школу? І хтось нам говорив, що не буде зрівнялівки між оплатою праці учителя і обслуговуючого персоналу. Не пригадуєте, хто???
РА
Для Уженеоптиміст: ППКС. Так і є.
Ірина
Ви праві повністю. Я маю 18 год, 11 років стажу, ІІ кваліфікаційну категорію, завідування кабінетом. Нараховано 5080, отримую на руки 4058.
Вікторія
Неправда, не знаю звідки такі дані, але і близько тепер молодий вчитель стільки не має
Коментувати
Лана
Вчиель вищоъ категорыъ, вчитель-методист, маю зарплату 4800
ВЧИТЕЛЬ
Для Лана: СТАВКА ВЧИТЕЛЯ-МЕТОДИСТА 4452,8
Коментувати
La la land
Та невже? Або я не вчитель, або ж зараз не 2017 рік
Надія
Для La la land: це таки на дворі рік десь 2020-й. Бо у мене вища категорія - 3800 з копійками, 17 р. стажу, класне керівництво, оплата кабінету і в сумі чистими 5300.
Коментувати
Олег
На жаль , заробітна плата вчителя в школі , в деяких випадках складає меньше , чим прибиральниці або сторожа в той же школі. А щоб підвищити свій фах ,треба не тільки пройти курси в інституті післядипломної освіти,але і представити на комісію велику кількість презентацій і методичних наробок.Саме більше не пошастило вчителем комунальних навчальних закладів (МНВК) Вони не тільки підвищують кваліфікацію в м. Біла Церква,але їдуть департаменти освіти з великими презентаціями і наробками. Висновок, чи треба так вчитися і підвищувати свій фак, щоб отримувати зарплатню меньше чим прибиральниця.
Оксана
Для Олег:
Оксана
Шановний колего Олеже,якщо ви вчитель, то чому такий безграмотний? Цікаво, чи не українську мову ви викладаєте? Якщо так, мої співчуття вашим учням.
Коментувати
Люда
А коли ж зросте заробітня плата у вихователя? Чи це не педагоги пані міністр?
Татьяна Кравцова
Для Люда: а де ви в коментарях побачили, що вона зросла у вчителів?
Тетяна
В завідувача ДНЗ заробітна плата як у технічного працівника - стид Вам і позор шановний п. міністре освіти. Зверніть нарешті увагу і до ДНЗ, адже ми також педагоги-керівники.
Olena
вчитель вищої катеорії. навантаження 12 годин, старший вчитель. На руки отримала 3300грн. Стаж 38р. Вчитель 1 категорії, класовод отримав на руки більше 5000 тисяч. Хто пише правду?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!