Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
оксана
у меня муж работает в карьере не работает правильно сказать а пашет как вол и получает чистыми 5000 и это еще считается вредное производство а вы учителя сидите в тепле и добре и еще стонете что мало получаете
Бадя
Для оксана: Так чого він там паше ? Хай піде встроїться в школу! Хоч би й трудовиком - є вакансії. Освіта є у нього яка-небудь? Терпіння до дітей є? Ума-фантазії вистачає йому ? ......То хай же йде мерщій - буде в теплі, в добрі, ні клятий , ні мятий, а педстаж - приложиться, нікуди не дінеться. І будеш з гордістю говорити усім , шо твой Сєрьога - пєдагог, шість тисяч получає...))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Коментувати
простой учитель
В этом месяце техничкам дали премию - по 500 грн каждой!, а учителям - фигу с маком. И где справедливость? Техничка получит 3200+10% за хлорку 320 грн+500 грн премия, итого 4200, пусть даже грязными, а учитель - молодой специалист, который учился в вузе, а теперь отвечает за всё!-даже за воспитание детей вместо родителей, за их нежелание учиться - он получит 3200. И это справедливо? Неужели министр не может заехать в школу на окраине страны - в район, небольшой городок? И это при том, что ещё платят 20% престижности! Надо наверное всем учителям уйти в технички - и отвечать только за уборку.
Іван
Це відверта брехня ...!!!!!! Я вчитель вищої категорії, стаж 20р. навантаження 17,5 маю чистими 3800... А молоді мої колеги при нав.18 годин - набагато менше. Досить вже займатись комунізмом. Пора свідомість свою троха змінювати, не ховатись за неправдивими звітами. Бо пам’ятники покидали, але найнебезпечніший пам’ятник знаходиться у голові, у свідомості своїй потрібно ламати підходи.... Звітують одне, тримаючись за стільці, а насправді зовсім друге, то де ж та декомунізація га, де ті реформи??????????????????????????????????????????
Любов
Брехня! А наша міністерка знає про заяви за свій рахунок?!...А про те, що в казні немає грошей, підвищення цін на все?!..Таке відчуття, що ми живем в різних світах. А так уже хочеться правди, простої, народної правди.
алиса
Брехуха...стаж 19 років, 1 категорія, навантаження 19 годин чистими 4,5 тис...
Михайло Чиж
Брехня!!!!!! Тарифна ставка вчителя без категорії (молодий вчитель) становить 3152.00, плюс 20% за престижність (630.40), ітого - 3782,40. Це "грязними" і при умові 18-ти годинного навантаження. Звідси мінус податки, залишається близько 3100. Звідки ця міністерша висмоктала 4800? Таке враження складається, що в країні існує дві тарифних сітки: одна для нарахування заробітної плати (діюча на місцях), а інша - для звітування до вишестоячих організацій. Різниця між ними - відкати останнім. Інакше, як пояснити такі розбіжності між реальними цифрами і озвученими в міністерствах. Або наше керівництво - суцільні неучі в математиці (та, мабуть, і в інших науках)...
Як для кого.
Для Михайло Чиж: Яка престижність? За неї давно забули. 2000 - на руки.
Коліжанка
Престижність від 5 до 20% нараховується, на розсуд адміністрації школи.
Як для кого
Для Коліжанка: Тоді держава повинна удосконалити процес нарахування за престижність. Кумови можна 20%, якщо мова про керівники. А іншим 5%. Чи як вас розуміти?
Коментувати
Як для кого.
Молодий учитель за 16 годин має 2000. Нормальна одежа 1200 - 1400. Взуття 1500. Комуналка до і від 1000. Папір 100 гр. За елементарні речі, які необхідні для якісної підготовки - ноутбук, принтер, інтернет - взагалі мовчу. Як для кого підвищення! А після ваших осучаснених програм для 10-11 класів, якщо 1000 буде то ви хочете щоб на неї, як за дві працювали. Лишіть дурити людей. Навіть обслуговуючий персонал краще живе, ніж учитель. Давно пора крапку поставити на українській освіті. Тільки саме ця влада хоче це зробити феєрично і незабутньо.
а что если,
У нас на глазах уничтожают образовательную систему и в том числе качественный подход к проведению уроков. В том числе создают условия, когда специалисты просто будут уходить с школ. Какой физик, биолог или химик захочет работать даже не на 0,5 ставки? Только все в порядку вещей.
Коментувати
Алексей
Работаю в сельской местности, стаж 18, нагрузка 25 часов, 1 категория, получаю на руки 5200.
Школa
Після такого підвищеення зарплат,техніччки із сторожами бухають чаще а викладачі вже думаютть як працевлаштуватись кудись іще за сумісниицтвом . ЖАХ а не реформа
sergox
А як вам такий "фінт": до підвищення нараховували 20% за престижність. Після так званого підвищення - повністю припинили проводити такий вид доплати. То на скільки відсотків зросла заробітна плата?
Коліжанка
Для sergox: отримала зарплату за лютий, престижність нарахована. На скільки я знаю це стаття розходів з місцевого бюджету
Коментувати
Бадя
Хоч би наше учительство на радостях не пообжиралося ! От за шо кріпко переживаю.
Serg
Для Бадя: Не хвилюйтеся так, переживання вкорочують життя....
Коментувати
Игорь Соломонов
Ну что за ложь? Объясните народу, как молодой учитель при нагрузке 18 часов (ставка), может получить 4800 грн...
Татьяна Кравцова
Для Игорь Соломонов: понад! 4800!
Коментувати
Ruslan Tchekailo
Таке враження, що в міністерстві освіти сидять некомпетентні особистості.
СОФІЯ
ТАКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО НАС ВЧИТЕЛІВ ТРИМАЮТЬ ЗА ДУРНИКІВ -ЗРОСТАННЯ ЗАРПЛАТИ ЦЕ ВАЖКІ ПЕРЕПРАЦЮВАННЯ БО ЩОБ ВЧИТЕЛЬ ОТРИМАВ 6 800 НА РУКИ ВІН МАЕ МАТИ 23 24 ГОДИНИ А ТО І 25 А ЦЕ НА 7 ГОДИН 6 ГОДИН БІЛЬШЕ ВІД НОРМИ 18 ГОДИН СТРАЖДАЕ ЯКІСТЬ ОКРІМ ТОГО НЕОБХІДНО МАТИ ВИЩУ КАТЕГОРІЮ ПЕДЗВАННЯ І МІНІМУМ 25 РОКІВ СТАЖУ А ЯКЩО НА ОДНУ ГОЛУ СТАВКУ ТО НАЙ МІНІСТРКА ПІДРАХУЕ -ЦЕ ТРІШКИ БІЛЬШЕ НІЖ ТЕХПРАЦІВНИК ОТРИМУЕ
Уженеоптиміст
Цікаво, чи у нашого п. міністра щось не так з математичними розрахунками, чи інша система розрахунків? Де вона бере такі зарплати? Навіщо на загал подавати таку неправду? З 1 січня 2017 ставка, наголошую, СТАВКА учителя з вищою освітою без категорії 3152 грн при повному тижневому навантаженні 18 год (до слова - у прибиральниці ставка 3200 грн). Вираховуємо податки близько 600 грн. Отже, учитель з вищою освітою кваліфікаційної категорії "спеціаліст" при повному тижневому навантаженні, не маючи стажу (випускник педінституту) отримає аж 2600 грн. Ось такі цифри потрібно називати п. Гриневич. А тепер просте запитання: хто за такі гроші піде працювати у школу? І хтось нам говорив, що не буде зрівнялівки між оплатою праці учителя і обслуговуючого персоналу. Не пригадуєте, хто???
РА
Для Уженеоптиміст: ППКС. Так і є.
Ірина
Ви праві повністю. Я маю 18 год, 11 років стажу, ІІ кваліфікаційну категорію, завідування кабінетом. Нараховано 5080, отримую на руки 4058.
Вікторія
Неправда, не знаю звідки такі дані, але і близько тепер молодий вчитель стільки не має
Коментувати
Лана
Вчиель вищоъ категорыъ, вчитель-методист, маю зарплату 4800
ВЧИТЕЛЬ
Для Лана: СТАВКА ВЧИТЕЛЯ-МЕТОДИСТА 4452,8
Коментувати
La la land
Та невже? Або я не вчитель, або ж зараз не 2017 рік
Надія
Для La la land: це таки на дворі рік десь 2020-й. Бо у мене вища категорія - 3800 з копійками, 17 р. стажу, класне керівництво, оплата кабінету і в сумі чистими 5300.
Коментувати
Олег
На жаль , заробітна плата вчителя в школі , в деяких випадках складає меньше , чим прибиральниці або сторожа в той же школі. А щоб підвищити свій фах ,треба не тільки пройти курси в інституті післядипломної освіти,але і представити на комісію велику кількість презентацій і методичних наробок.Саме більше не пошастило вчителем комунальних навчальних закладів (МНВК) Вони не тільки підвищують кваліфікацію в м. Біла Церква,але їдуть департаменти освіти з великими презентаціями і наробками. Висновок, чи треба так вчитися і підвищувати свій фак, щоб отримувати зарплатню меньше чим прибиральниця.
Оксана
Для Олег:
Оксана
Шановний колего Олеже,якщо ви вчитель, то чому такий безграмотний? Цікаво, чи не українську мову ви викладаєте? Якщо так, мої співчуття вашим учням.
Коментувати
Люда
А коли ж зросте заробітня плата у вихователя? Чи це не педагоги пані міністр?
Татьяна Кравцова
Для Люда: а де ви в коментарях побачили, що вона зросла у вчителів?
Тетяна
В завідувача ДНЗ заробітна плата як у технічного працівника - стид Вам і позор шановний п. міністре освіти. Зверніть нарешті увагу і до ДНЗ, адже ми також педагоги-керівники.
Olena
вчитель вищої катеорії. навантаження 12 годин, старший вчитель. На руки отримала 3300грн. Стаж 38р. Вчитель 1 категорії, класовод отримав на руки більше 5000 тисяч. Хто пише правду?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!