Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Українська вчителька
Читаю сьогодні нашу місцеву газетку, а там стаття про доходи чиновників по е-деклараціях! Так от, керівник району за минулий рік отримала більш, ніж 190 тис. грн. Це по 15,8 тис.грн. в місяць.А за позаминулий- 78тис.грн.Це 6,5 тис.грн.в місяць! Так чому чиновникам-держслужбовцям підняли в рази зарплату (з 1.05 2016р.), а вчителям "мусолять" на якісь відсотки, розтягуючи поквартально (паралельно піднімаючи в рази ціни на комуналку, продукти, одяг і т.д.)? Що це за відношення? Я вже не згадую про суддів та прокурорів! Ті "жуки" як "брали" при тих зарплатах-так же "беруть" і при сьогоднішніх шестизначних нарахуваннях! То навіщо було їм піднімати, якщо якість судівської системи від цього не змінилася? В цій країні хтось за щось буде відповідати??????????????
Арго
Для Українська вчителька: а згадайте скільки крику було з цього підвищення. А держслужбовцям зп піднімають тихесенько і ніякого піару
Коментувати
Вчителька
Заходжу сьогодні в невеличкий магазинчик. Оголошення "Потрібен вантажник. Зарплата від 9000 грн." А ви говорите учитель. Піднімати якість освіти за 3000 грн в місяць????
вчителька
Повна брехня! Звідки такі суми? Працюю у школі 16 років, вища категорія, 27 годин!!!! отримала заробітну платню у минуломі місяці 5000 грн. За престижність не платять 20% а тільки 10%. Коли вже будуть міністри і влада жити у одному світі з народом, а то виходять якісь паралельні світи.
Андрій
Навантаження 18 годин, без класного керівництва, стаж 12 років, вища категорія. 3900 отримав у лютому чистими. 4800 з чимось нараховано чистими. Все.
борець
Після того як виступить хтось із влади щодо заробітної плати вчителів - відразу на базарі продавці ставлять вищі ціни. Так і цього разу уже сьогодні 18.03.2017р. мясо, риба на базарах м. Рівного стали вищими. Тому навіть і якщо є підвищення на 200-300 грн. воно зразу ж анулюється базарними цінами. І постає питання: Для чого підвищувати зарплату вчителям? Відповідь: Для того щоб базарник більше заробляв. От і хто в країні більше заробляє Вчитель(з вищою освітою) чи продавець на базарі?
Віктор
Вища категорія в коледжі, ставка, стаж 20 років, кабінет, класне керівництво, престижність, що там ще докидають - 5100 на руки зараз, до НР було 4800...
Вікторія
Брехня, брехня, та ще раз брехня!!! Звідки такі підрахунки, таке враження, що наше міністерство взагалі не має ніякого звязку ні з народом, ні взгалі з усією країною. Я працюю в школі 15 років, у мене вища освіта, 2 категорія, та зараз у мене 30 годин!!!!!!!!!на додаток колега пішла у декретну відпустку, та нам ще й заміну розкидали, це ще плюс 5 годин, я в шоці кожен день від втомленності, та на руки минулого місяця я отримала 5300!!!!про що вона взагалі говорить!!які 4800????так це тому що так вийшло , що у мене таке навантаження, а якби була ставка, то взагалі якби б 3200 набігло, і то було б добре!!!
Петро
Для Вікторія: Не може таке бути 2кат. це 12 роз 3392 гр*40%( 20стаж+ 20 прест)=4749гр.за оклад /18год*на35год =9233гр. грубого-20,5 % виходить на руки 7340гр, або ви обманюєте ну або вас
Коментувати
таня
Коли наша влада говоритиме правду? Я вчитель зі стажем 13 років І категорії . Може вони й нарахували багато, а вирахували ще більше. Щоб отримувати таку зарплату треба ще класне керівництво і мінімум 20 годин навантаження. Отак 7 уроків підряд "відпашеш" і вже нічого не треба.А вдома ще зі своїми дітьми уроки вивчити треба. Ото як білка в колесі.
кумедіятайгоді
Сама придумала-сама собі повірила...Залишилось саму себе по голівці погладити...
мила
Она врет. Мой сын попал работать в школу со 2 семестра. Он после института, информатика, 14 часов. На руки получил в прошлом месяце 2700, это при том, что у нас гимназия (10%) и 20 за престиж. Была бы ставка, было бы где-то 3500.Будет молодой парень там работать? Конечно, нет Да еще и кучу бумажечек будуть требовать.
оксана
у меня муж работает в карьере не работает правильно сказать а пашет как вол и получает чистыми 5000 и это еще считается вредное производство а вы учителя сидите в тепле и добре и еще стонете что мало получаете
Бадя
Для оксана: Так чого він там паше ? Хай піде встроїться в школу! Хоч би й трудовиком - є вакансії. Освіта є у нього яка-небудь? Терпіння до дітей є? Ума-фантазії вистачає йому ? ......То хай же йде мерщій - буде в теплі, в добрі, ні клятий , ні мятий, а педстаж - приложиться, нікуди не дінеться. І будеш з гордістю говорити усім , шо твой Сєрьога - пєдагог, шість тисяч получає...))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Коментувати
простой учитель
В этом месяце техничкам дали премию - по 500 грн каждой!, а учителям - фигу с маком. И где справедливость? Техничка получит 3200+10% за хлорку 320 грн+500 грн премия, итого 4200, пусть даже грязными, а учитель - молодой специалист, который учился в вузе, а теперь отвечает за всё!-даже за воспитание детей вместо родителей, за их нежелание учиться - он получит 3200. И это справедливо? Неужели министр не может заехать в школу на окраине страны - в район, небольшой городок? И это при том, что ещё платят 20% престижности! Надо наверное всем учителям уйти в технички - и отвечать только за уборку.
Іван
Це відверта брехня ...!!!!!! Я вчитель вищої категорії, стаж 20р. навантаження 17,5 маю чистими 3800... А молоді мої колеги при нав.18 годин - набагато менше. Досить вже займатись комунізмом. Пора свідомість свою троха змінювати, не ховатись за неправдивими звітами. Бо пам’ятники покидали, але найнебезпечніший пам’ятник знаходиться у голові, у свідомості своїй потрібно ламати підходи.... Звітують одне, тримаючись за стільці, а насправді зовсім друге, то де ж та декомунізація га, де ті реформи??????????????????????????????????????????
Любов
Брехня! А наша міністерка знає про заяви за свій рахунок?!...А про те, що в казні немає грошей, підвищення цін на все?!..Таке відчуття, що ми живем в різних світах. А так уже хочеться правди, простої, народної правди.
алиса
Брехуха...стаж 19 років, 1 категорія, навантаження 19 годин чистими 4,5 тис...
Михайло Чиж
Брехня!!!!!! Тарифна ставка вчителя без категорії (молодий вчитель) становить 3152.00, плюс 20% за престижність (630.40), ітого - 3782,40. Це "грязними" і при умові 18-ти годинного навантаження. Звідси мінус податки, залишається близько 3100. Звідки ця міністерша висмоктала 4800? Таке враження складається, що в країні існує дві тарифних сітки: одна для нарахування заробітної плати (діюча на місцях), а інша - для звітування до вишестоячих організацій. Різниця між ними - відкати останнім. Інакше, як пояснити такі розбіжності між реальними цифрами і озвученими в міністерствах. Або наше керівництво - суцільні неучі в математиці (та, мабуть, і в інших науках)...
Як для кого.
Для Михайло Чиж: Яка престижність? За неї давно забули. 2000 - на руки.
Коліжанка
Престижність від 5 до 20% нараховується, на розсуд адміністрації школи.
Як для кого
Для Коліжанка: Тоді держава повинна удосконалити процес нарахування за престижність. Кумови можна 20%, якщо мова про керівники. А іншим 5%. Чи як вас розуміти?
Коментувати
Як для кого.
Молодий учитель за 16 годин має 2000. Нормальна одежа 1200 - 1400. Взуття 1500. Комуналка до і від 1000. Папір 100 гр. За елементарні речі, які необхідні для якісної підготовки - ноутбук, принтер, інтернет - взагалі мовчу. Як для кого підвищення! А після ваших осучаснених програм для 10-11 класів, якщо 1000 буде то ви хочете щоб на неї, як за дві працювали. Лишіть дурити людей. Навіть обслуговуючий персонал краще живе, ніж учитель. Давно пора крапку поставити на українській освіті. Тільки саме ця влада хоче це зробити феєрично і незабутньо.
а что если,
У нас на глазах уничтожают образовательную систему и в том числе качественный подход к проведению уроков. В том числе создают условия, когда специалисты просто будут уходить с школ. Какой физик, биолог или химик захочет работать даже не на 0,5 ставки? Только все в порядку вещей.
Коментувати
Алексей
Работаю в сельской местности, стаж 18, нагрузка 25 часов, 1 категория, получаю на руки 5200.
Школa
Після такого підвищеення зарплат,техніччки із сторожами бухають чаще а викладачі вже думаютть як працевлаштуватись кудись іще за сумісниицтвом . ЖАХ а не реформа
sergox
А як вам такий "фінт": до підвищення нараховували 20% за престижність. Після так званого підвищення - повністю припинили проводити такий вид доплати. То на скільки відсотків зросла заробітна плата?
Коліжанка
Для sergox: отримала зарплату за лютий, престижність нарахована. На скільки я знаю це стаття розходів з місцевого бюджету
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!