Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Для чого влаштовуапти опитування, якщо вже всі рішення прийняті і про дітей ніхто не подумав.
Семен
Достатньо оцінки "зараховано", "не зараховано".
Світлана
Якщо і мають бути якісь нормативи, то в будь-якому випадку без оціювання і рейтингування. Кожна людина має свої фізичні дані та здібності. А якщо оцінка впливатиме на рівні з іншими на те, чи буде дитина відмінником, це невірний підхід. Краще робити факультативи, щоб розвивати саме ті здібності, до яких є нахил у дитини. А патріотичне виховання та здоровий спосіб життя не тестами з фізкультури треба формувати. Спершу забороніть реально, а не на папері, паління у поїздах, парках та інших місцях, а також рекламу пива, що вже стало національним продуктом замість сала, і поволі формує націю людей, що зловживають алкоголем, навіть не усвідомлюючи це.
Людмила
Для Світлана: Можливо Ви не зрозуміли, це тестування на успішність не впливає. Тількі держава має знати наскількі низький рівень фізичного стану молоді. Виходячі з цих показників необхідно будувати басейни, більше з дітми проводити заняття на свіжому повітрі(лижи, походи, різного роду естафети та змагання) і цими заходами підвищувати фізичний розвиток молоді.
Роман
Для Людмила: Все, що Ви пишете, треба робити без прив’язки до того, "наскількі низький рівень фізичного стану молоді". Чи Ви вважаєте, що якщо якийсь чиновник вирішить, що рівень вже не низький, то басейни вже можна не будувати і в походи не ходити? То з таким підходом завтра всім довідки видадуть, що рівень "не низький" :).
Коментувати
Геннадий
Те учащиеся, кто получает на физкультуре радость и пользу, не создаст проблему сдать нормативы. А кто не хочет получать радость и пользу от занятий, те голосуют за снятие нормативов. Если снять нормативы, то ещё больше детей откажется от получения радости и пользы.
Оля
Для Геннадий: Есть дети, которые с радостью идут на физкультуру, но они не в состоянии сдать нормативы (даже на среднем уровне). А бежать 2 и 3 км не предусмотрено школьной программой.
Анатолій
Діти приходять на урок фізкультури а ми їм нормативи і оцінки,діти хочуть буди здоровими а ми їх оцінки,діти піклуються про своє здоров"я а ми їм нормативи і оцінки і в результаті батьки дитини приносять довідку про звільнення від занять.От і навчили дитину,чому???Сьогодні оцінка з фізкультури не відображає загальний стан дитини,сьогодні вона не відповідає сучасним вимогам,ми живемо в інший час,в іншому столітті.Спитайте вчителів новаторів і вони Вам покажуть і розкажуть все про урок фізкультури.
Коментувати
Виктория
Занятия физкультурой и спортом должно приносить радость и пользу, а не оценки
наталія
Для Виктория: 100%
максим
Не буде оцінок і ніхто займатись не буде!!
Роман
Для максим: А у Вашій школі на фізкультуру ходять лише по оцінки? Як на мене, то тут все залежить від вчителя. Якщо учням на уроці буде цікаво, якщо їм будуть пояснювати і показувати, як правильно виконувати ті чи інші вправи, як правильно розробити, наприклад, комплекс вправ ранкової зарядки, як правильно грати в спортивні ігри, якщо вони будуть грати в спортивні ігри, рухливі ігри, влаштовувати конкурси, естафети тощо, то на уроки вони ходитимуть із задоволенням і користь із цього неабияку отримають. А якщо їх тупо ганяти круги по стадіону заставлятимуть на норматив, то ні користі від цього, ні задоволення вони не отримають. І ходити на такі уроки бажання, звичайно, не буде.
Коментувати
Васька
Все то воно добре! Нормативи таки потрібні, але вже, якщо чесно, нудить від "модних" слів в останньому реченні посту: "...патріотизму та національної свідомості", які й в фізичну культуру добрались! А тепер, коментатори, налітайте і доведіть мені, що під час підтягування на перекладині необхідно в процесі розвивати "патріотизм та національну свідомість"!)))
Nac
Для Васька: Коли у мене на уроці Захисту Вітчизни здають нормативи з фізо, то я їм розказую конкретні випадки зі свого життя, коли я виконуючи ті чи інші бойові і не бойові - цивільні завдання користувався силою плечового поясу. Показую відео, вдягаю повну екіпіровку і пропоную пробігтись з повною викладкою та макетами зброї. Все залежить від педагога. Можна будь-яку фізуху подати з виховним - патріотичним компонентом.
ігор
в навчальних закладах відсутня матеріальна база з фізичної культури, сільська школа без спортзалу, а про спортінвентар мовчу
Коментувати
Nac
Це я так зрозумів для шкіл обов’язково... Що ж, гуд!