МОН розробить план вшанування Небесної сотні

У відомстві створено групу, яка має розробити план вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

МОН розробить план вшанування Небесної сотні

У Міністерстві освіти створено робочу групу, яка має розробити план заходів щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

До складу робочої групи включено чиновників Міністерства освіти, Інституту модернізації змісту освіти, а також представників Громадської організації «Родина Героїв «Небесної Сотні».

Передбачається, що розроблений план заходів щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні буде поданий на затвердження не пізніше 31 березня.

Освіта.ua
07.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
а разработка МОНом планов-
это атавизм сталинской эпохи. СТАЛИНСКОЙ, от идеи "как бы чего не вышло", посему моновские работники-идеологи сталиского времени...
Бадя
Для а разработка МОНом планов-: МОНовські працівники - молоді люди переважно. Не варто все списувати лише на сталінщину. Є речі , що породили і саму сталінщину.
Бадя, я Вас понимаю,
мало того, вижу как направление Ваших мыслей, так и истоки их появления. Поскольку биться я с Вами не буду (это нерационально), лучше остановиться в перепалке. Единственное что - предлагаю подумать... Что до того, что сталинщину что-то породило - конечно. Вы читал теорию маятника? А вариант возвращения всего на круги своя но по спирали?
Бадя
Взагалі-то я зауважував інше - те, що в системі освіти засіли люті вороги всього українського. Вгризлися зубами і обплутали її своїми тенетами. Точать з неї бюджетні кошти, користуються усіма доступними пільгами і благами і , розбризкуючи навсібіч кремлівську отруту, моляться на прихід білого царя, що асоціюється в них із порядком. Минулим порядком, до якого вони звикли. Вже й молоде покоління науковців і викладачів підросло - воно вже чинить так само. Чорт би з ними, якби вони були самі по собі..... Але ж ні - вся ця публіка має доступ до дитячої свідомості....... От про що мова.
Коментувати
Бадя
Оце тобі! - немає коментів. А де ж вони ділися, га? АДМІНЕ! "Альо! Гараж!" - як каже один мій відомий земляк. Адже тут була найгостріша дискусія, в якій проявлялися такі тенденції, що МОНу варто було б знати їх. Бо тенденції - небезпечні і деструктивні. Проте Адміни не хочуть гостроти, чи не так ? Краще така собі совіцька " теорія безконфліктності" : закриємо очі на все і воно, авось , мимо пронесе. Садок, корочє, вишневий коло хати...
Бадя,словесная перепалка
не есть конфликт. Конфликт это нечто иное...А теория безконфликтности имеет рациональное зерно. На неё следует обратить внимание, особенно в контексте написанного в википедии, хотя не факт, что там написанное отвечает действительности. Мало ли что можно написать.Я повторю - острота высказываний пустое. Конфликт это... )
Бадя
Для Бадя,словесная перепалка: Ну, нічого собі "не конфлікт". Нічого собі перепалка - МОН анонсує робочу групу по підготовці плану заходів із вшанування Небесної сотні ( моє ставлення до цього - суб’єктивне, воно значення не має), а авторитетні дописувачі, вторячи один одному, стверджують, що Небесна сотня - "всякая єрунда , которую " БОЛЬШАЯ ЧАСТЬ НОРМАЛЬНИХ ЖИТЄЛЄЙ УКРАЇНИ нє поняла, не понімаєт і нікагда нє поймьот " Це вже, дорогі мої, - не словесна перепалка заради розваги. Це світоглядний конфлікт. Це сутичка двох, поки що непримиренних, сил . І МОНові варто зважити на це.
Бадя,суть не в том,
что там аннонсует МОН. Суть в том,что МОН,как советские руководители кпсс и комсомола БОЯТЬСЯ отпустить всё.Просто отпустить,разумея,что ЛЮДИ и БЕЗ них способны и почтить память,и решитьКАК они это сделают.А моновцы,как коммунистические посипаки,стремятся быть )))"руководящей и направляющей силой".БАдя,это не смешно.Это глупо.А посему-грустно...Вероятно это мировозренческое расхождение старого(мон как посипаки сталинизма) и нового(тех,кто УМЕЕТ работать БЕЗ руководящей и направляющей,исходя из собственного видения).И учить подобному способны именно вторые.Но первые ни в жисть не выпустят лакомый кусок влияния.А перепалки-это НЕ конфликт.Перепалки-это болтовня.В особенности здесь. Мне понравилось понимание того,что человек сталинского воспитания НЕ принял точки зрения,но... Но через некоторое врямя ОН её выдал ЗА СВОЮ. ЭТОГО жду. Когда большинство будет видеть то, что виделось ещё 15 лет назад, но было не принято...
Коментувати
Бадя
Я, особисто, вважаю повною, м’яко кажучи, дурницею якісь там міністерські плани по вшануванню........ Але, без зайвої сакралізації, справедливості ради, хочу зазначити, що небесна сотня - це якраз і були ті люди, що намагалися "встати з колін" і припинити поклонятися чужинським ідеалам. Між тим, українська академічна громадськість активно не рекомендувала того робити, тобто, вставати з колін... Пригадуєте "антифашистські" мітинги , на які професура ганяла студентів взимку 2014 р?... .........Нарешті про зговор путлєра і пороха. Якщо ви - адекватні , освічені, люди, то ви прекрасно розумієте, що ця змова була би в рази ефективнішою у форматі миру, а не війни. Воєнні гешефти ні в яке порівняння не йдуть з мирними. "Війна - мама рідна" для дуже обмеженої групи зайнятих у війні людей. Для більшості це горе і лихоліття. Для будь якої царської казни війна - розорення. Тож давайте будемо дурити публіку якимись іншими побрехеньками
Суть
Для Бади: не только профессура, а все адекватные, не умолишенные видят сговор путлера и пороха, которым война на крови людей выгодна, поскольку приносит им серьезные барыши при торговле оружием, наркоты и прочей контрабанды. Все реформы образования, медицины направлены на их полное уничтожение, вместе с людьми. Когда украинцы встанут с колен и перестанут служить хазяину, и преклоняться перед идеалами западного или русского мира, только тогда возникнет надежда на достойную жизнь их и ихних детей.
Бадя
Ого, як шаліє цей ........! Небесна сотня, з його слів, - всякая єрунда, которую большая часть нормальних житєлєй України нє поняла, нє понімаєт і НІКАГДА НЄ ПОЙМЬОТ! А ще цей "житєль" пише, що лишилося два місяці... Якось ці два місяці схожі на останні шістдесят днів, які Україні лишив Захарченко. Совпадєніє? - Не думаю...... Ой-вей! Люди! Кацапня шось знає! Щось уже, гади, замислили........
Игорь
А может все-таки в школах заниматься образовательным процессом?? а не всякой ерундой, которую большая часть нормальных жителей Украины не поняла, не понимает И НИКОГДА НЕ ПОЙМЕТ!! Даже историки (хоть это вообще псевдонаука), не дали конкретных оценок событиям последних трех лет!! Так зачем травить зверя??? И самое главное - очень-очень скоро и эта тупая Гриневич, и все ее приспешники канут в лету, тут осталось то буквально пару месяцев и все эти инициативы, к счастью, просто исчезнут вместе с ними
Бадя
Мушу нагадати, товариство, що оці... "госпєрєварот наліцо" - не просто так собі дописувачі ЦЕ - ПРОФЕСУРА ! Українська професура ! Накачують у вишах українську молодь путінізмом , під видом науки. " З московської чаші московська отрута..."
Мирослава
Я не розумію для чого МОН розробляти план заходів????Адже є указ президента про встановлення дня пам’яті Небесної Сотні, Школи без вказівок .планів,рекомендацій проводять лінійки ,уроки вшанування. А ПЛАНИ ЗАХОДІВ МОН - прояв бюрократизму,адже на їх план ,будуть "розроблятися заходи на обласному ,районному,шкільному рівні і "Знову паперотворчість" ,яку засуджували !!!!"Невже МОН не має чим займатися.????
Бадя
Для Мирослава: Бадя - ЗА!
Коментувати
Бадя
Ото цікавенько Баді стало. Бачу, що Небесна сотня - такий собі індикатор : гарно підсвічує всяку всячину. Я раніше і не задумувався над тим, що ця тема може так дратувати декого.
Дістали
Та коли ж ми в школі вже уроками будемо займатися?! Самі заходи та річниці! От і виростуть "патріоти", але тупі-тупі
Бадя
Для Дістали: Хто тебе змушує виконувати усі дурниці, що міністерство присилає? Власну думку, амбіції , гідність маєш? Чи плазуєш перед начальством? Ти вчитель, чи ти що? А ти - патріот? А гострий, чи тупий?...
Коментувати
Ось так
Шановні українці! От давайте тільки без емоцій та галасу... От чи згодні ви усі, що нам гарно стало жити після цих даремних (пробачте рідні загиблих) жертв (де дехто навіть не знав, чого туди йшов)? Чи це ми хотіли отримати, коли зрежисований натовп з палаючими коктейлями поліз на хлопців при виконанні службових обовязків? Чи усі раді такому патріотизму, який привів до зубожіння нації та тисячі жертв? Той же Парасюк... Найбвльше рвався у "бій"... А тепер авто міняє тричі в рік. До влади прийшли на крові...
Бадя
Для Ось так: О! заговорило рило. А шо ж тебе так ретуширує адмін? Чи боїться, щоб тебе люди читали? Але ж ти висловлюєш свою думку! Вперед, братан! У повний голос і відкритим текстом. .... Да , між іншим, а що ти, Осьтаче, хотів отримати від майдану? Може розкажеш?
Олекса Позняк
Для Ось так: Не задоволений? Думав за те що вони погинули тобі печеньки полагаються? А печеньок нема - значить зря погинули.Бо вони туди виходили щоб тобі пельку печеньками напхати. А порядні хлопці при виконанні службових обовязків звільнялись або на лікарняний - сам таких знаю.Тому і кримський спецназ до нас пригнали .Ну Путлер і расея в нашому зубожінні невинуваті то все патріотизм винуватий, потрібно було за Крим у путлера чоботи цілувати, Україну віддати і раша дала б хохлу печеньку. Отаких моральних виродків за кілометр до школи не допускати.
Бадя
Так воно ж якби в школі - так у МОНах такі недолюдки засідають. ПЛАН розробляють - ГРУПУ створили. Вата навчає Укрвїну патріотизму. Нічо, нічо. Головне - закінчиться гаряча фаза війни і комбатанти почнуть повертатися додому. А у фронтового покоління - законні претензії до влади - погляньмо на недалеку історію , Після "Великої Вітчизняної". Сидітиме фронтовик в аудиторії і якась професорська морда розказуватиме йому, про переваги путлєровської федералізації України - побачимо куди голова одлетить. Та й до "осьтаків" доберуться, рано чи пізно, і залишиться вата, як мінімум, без омріяної академічної пенсії. Баді можна вірити. Бадя деколи вгадує. Бадя казав, шо кацап на нас війною попре ще до Грузії. Усі приятелі казали мені, шо ненормальний. Шкодую, бляха-муха, що не побивсь об заклад із кожним з них. Хоча б по тисячі баксів. Зараз би потихеньку получав " субсидію". А за фронтовиків, і що вони "чудять" багато написано , і документального й художнього. А історія ж повторюється....
Коментувати
Вася
Кто о чем, а вшивый о бане Больше заниматься нечем
Бадя вже веселий
Для Вася: А шо , Васьок, на хвіст солі тобі насипано, чи шо ? Чи ти цей... - "пазітівний"?
Коментувати
злий Бадя
Рекомендую запросити до розробки плану Дмитра Табачника, котрому багато хто з нинішніх працівників МОН вірнопіддано служив, а то й служить досі, тільки крадькома! Тим більше, що реб Табачник , гадаю, небайдуже ставиться до тих подій...
111
Для злий Бадя: ))))))
Коментувати