Гриневич: дітям-переселенцям потрібна підтримка

Діти трьох вразливих груп конче потребують отримання психосоціальної допомоги в школах

Гриневич: дітям-переселенцям потрібна підтримка

Діти-переселенці, діти, які навчаються у «сірій зоні» поруч із лінією зіткнення, та діти воїнів АТО конче потребують отримання психосоціальної допомоги в школах. Про це зазначила міністр освіти Лілія Гриневич під час прес-конференції, що була присвячена підсумкам проекту «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам та родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні».

За словами міністра, в межах проекту було розроблено курс для підвищення кваліфікації вчителів, який є системним рішенням, оскільки його можна застосовувати для системної роботи з дітьми, які постраждали внаслідок російської агресії.

«Його зможуть читати в інститутах післядипломної освіти по всій Україні. Проблема є, в ситуації, що існує сьогодні, кількість таких дітей може збільшуватися. Саме тому цей курс має пройти кожен український вчитель», – підкреслила Гриневич.

Вона наголосила, що також в рамках проекту 22 викладача з інститутів післядипломної освіти з 20 областей України пройшли тренінг з викладання розробленого курсу.

У свою чергу голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Барберіс зазначила, що в значній мірі успішність проекту залежала від продуктивної співпраці усіх сторін – МОН, ЮНІСЕФ та Києво-Могилянської академії.

Загалом, за сприяння ЮНІСЕФ близько 250 тисяч дітей та батьків на сході України отримали психосоціальну підтримку. Києво-Могилянська академія разом з ЮНІСЕФ підготували понад 4 тисяч фахівців для надання психосоціальної допомоги дітям та сім’ям, які постраждали від конфлікту.

Освіта.ua
02.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів