Чиновник: важливо інтегрувати молодь Донеччини

У Мінмолодьспорті наголошують на важливості інтеграційних проектів для молоді Донеччини

Чиновник: важливо інтегрувати молодь Донеччини

На Донеччині наразі фактично створюється новий формат молодіжної роботи і вкрай актуальними є пошук та створення нових ініціатив для молоді цього регіону. На цьому, за підсумками візиту до Донецької області, наголосив заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

За його словами, необхідно, щоб юнаки та дівчата Донеччини відчували себе інтегрованими в загальноукраїнський простір і, відповідно, отримували більше інформації та можливостей в питаннях реалізації програм як на національному, так і місцевому рівнях.

Також чиновник акцентував увагу на важливості розвитку співпраці між владою та громадськістю у питаннях створення нових можливостей для молоді.

У рамках візиту Олександр Ярема зустрівся з головою Донецької обласної військово-цивільної держадміністрації Павлом Жебрівським та його заступником Ігорем Стокозом. Посадовці обговорили питання взаємодії у сфері реалізації молодіжної політики, зокрема втілення молодіжних проектів та ініціатив на території області та пріоритети співпраці між Міністерством молоді та спорту та ОДА.

Освіта.ua
02.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів