Osvita.ua Середня освіта Міністр освіти про зарплати освітян (відео)
Міністр освіти про зарплати освітян (відео)

Міністр освіти Лілія Гриневич розповіла про підвищення заробітних плат учителів в 2017 році

Міністр освіти про зарплати освітян (відео)

Міністр освіти України Лілія Гриневич в ефірі програми Сніданок з 1+1 розповіла про підвищення зарплат для педагогів у 2017 році.

Освіта.ua
20.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Так просто
Почула в маршрутці анекдот: Бідкається чолов’яга:"Коли я не знав нічого про золотий батон, то зарплата в мене була триста доларів.Я міг навіть у Турцію з’їздити відпочити. Тепер же я про золотий батон дізнався - і в мене зарплата стала 150 доларів. І що мені з того батона?" А тепер, шановні колеги, порахуйте свої зарплати в доларах . Дуууууууууууже сумно
Алексей
За словами президента України П.О.Порошенка, реалізація програми «Стратегії – 2020» повинна означати для людей «наявність роботи, гідну зарплату, достойну пенсію, високу стипендію, успішну власну справу». В реальності маємо: тотальне скорочення шкіл, масове звільненя викладачів. Щодо достойної пенсії, це суцільний, абсолютний фейк, брехня від Порошенка. Пенсія викладача школи, ПТУ, технікуму рівняється до 2000 грн, викладача ВНЗ, кандидата наук - 2300 грн. Україні непотрібні такий Президент, Міністр - плагіатор Л. Гриневич.
Владне БОЛОТО
Нам підняли заробітну плату на менше 20%! Міністерку в 1 клас, хай вчить арифметику!!!
Дмитрий
Учитель в США (в простой школе(да есть вообще бедные там 37000$)). Доход в год = 45000$. 3750$ в месяц. 3750 -(налог 990$) - (страховка 600$) - (комуналка+интернет+бензин и по мелочи 400$-500$) - (продукты 500$) Остается = 1160$. В год = 13920$ чистого дохода. Обувь(зима, осень, лето):150$-200$ Куртка(зима, осень, лето):200$-250$ Штаны,платье(зима, осень, лето)100$-150$ Кофта(зима, осень, лето)100$ Берем максимум на год из чистого дохода 13920$ - 700$ = 13220$ Отпуск на 10 дней в Маями 2600$. Остаток:10620$ + есть возможность подработать месяц в отпуске + 2000$ - 3000$ чистыми. Учитель в Украине. Доход 2600$ - 3600$ в год. 200$-300$ в месяц. Дожил до отпуска дасть Бог в огороде не помру. Как вспомню начало 2000-Х родители работали в школе, кошмар. Думаю ничего не поменялось. Кесарю кесарево, а украинскому учителю 3 копейки, патриотизм и "клаптик" огорода.
Учитель
Для Дмитрий: 200$-300$ в месяц. и где такие деньги дают???
Дмитрий
Ооо. Не вкурсе был. Явно дела еще хуже чем представлял. В интернете и новостях только информация о россии и украинском патриотизме. О житие народа и экономике одни иллюзии.
Тётя Мотя
да уж! 300 дол в месяц- эка вы хватили! Да вы просто льстите властям!
Коментувати
галина
добре що так все переживають за вчителів а дошкільну освіту хто згадає у вчителя в нинішній час зарплата приблизно 5600 після інституту а у вихователя 2400 нижче ніж у няні скажіть тоді навіщо ця вища освіта коли та що ніде не вчилась миє підлогу має чистими 3000 хороша в нас держава нічого не скажеш за вчителів та медиків переживає а на дошкільну освіту начьхать
учитель
Для галина: И где вы видели учителя после инстиута с зарплатой 5600?Спуститесь на землю. Не каждый учитель с высшей категорией и 20-летним стажем имеет такую зарплату. Ставка учителя высшей категории - 3392 грн.
Коментувати
Богдана
Не розумію, чому мова йде лише про шкільних вчителів? А як же вища школа? Адже людина формується на різних етапах навчання. Школа дає основи знань ,а виші дають фах. Ми всі працюємо на державу, але держава (чи не вперше за всі роки незалежності) посіяла невдоволення в рядах освітян. Чому такий дивний підхід до оплати праці? Ціни і тарифи для всіх однакові і треба якось виживати...
вихователь
Для Богдана: Я працюю в ДНЗ, так ми, взагалі, виявляється, не педагоги. Не розумію, чому д/садок тоді називати навчальним закладом?Техперсонал заслужив оклад в 3200, а вихователь з вищою освітою 2760. Після сплати всіх податків у техперсоналу 2570, у вихователя без стажу і сміхотворною престижністю 2280. І це ще не все. В травні мін./зп зросте у тих у кого 3200, а у нас - ні. В вересні нам піднімуть на 2 тар.розр. У тех перс. буде з/пл - 3520, а у нас 3300, а потім мінімалку в грудні піднімуть ще раз на 10% і вона буде у техперсоналу 3800, а у вихователів так і залишиться 3300. А на днях наша завідувачка принесла з профсоюзу колдоговір для слухань. Виявляється, що у наших няньок ненормований робочий день і їм додають до відпустки 4 дні за ненормованість.Наче це не ми поза зміною готуємось до занять, а няньки. Ніхто не в курсі, що це за дибілізм?
Коментувати
Felix
Дніпро. Сьогодні 05.02. А зарплатню ми ще не отримали. Та і нарахування по грудню 2016 року за січень. Чи ми не в тій країні живемо, де міністр освіти красиво розказує про наші зарплати та підвищення?
Тіна
Перечитала останні коментарі. Я в іншій державі живу? Зарплату отримуємо вчасно. Останні два роки аванс - 14-16 числа, а зарплата до 30 поточного місяця.Зарплата зросла. Працюю 30-ий рік. Так вона не зростала ще ні разу. Звичайно, ціни високі. Але жити можна. Мені здається, що є люди, які завжди всім незадоволені. Перестаньте порівнювати свої зарплати із польськими. Ви у Польщі були? Ціни їхні бачили? До слова, вставити зіпсовану змійку у взуття там коштує на наші гроші 600-700 гривень. А у нас 60-70 гривень.
Роман
Для Тіна: Може ще згадаєте про те що в Польщі вживана машина коштує 2-3 тисячі доларів, ане 10 - 12, як в нас. І чому це бідні поляки не їдуть до нас взуття ремонтувати і продукти закуповувати?
Інна
Для Тіна: Виживати, а не жити. За ці гроші Ви купите квартиру, машину, відпочинете, вивчите дітей???
Роман
Можу погодитись, що це добре, що індексували хоч частину зарплати вчителям, яка зменшилась в кілька разів за останні роки, але цього недостатньо щоб вчитель відчував себе забезпеченим, міг лікуватися, тощо.
Коментувати
Молода вчителька
У нас у всіх учителів різна зарплата надійшла. Наприклад, є 2 учителя з однаковою кількістю годин, однаковим досвідом роботи. Але перший отримав 3100 грн., а другий - 5100 грн. Технічки отримвли по 2800 грн. Постійно затримки із зарплатою. Роздруківок ще немає, перевірити не можем. Якщо почнемо запитувати у відділу освіти, то ми ще й винні вийдемо. У нашому відділі освіти немає бухгалтера, і зп нараховують всім відділом.
Арго
Для Молода вчителька: оце ви розпустили свій відділ освіти, що боїтеся щось спитати. Як це вони без бухгалтера нараховують вам зарплатню????? Це нонсенс.
Хм
Для Молода вчителька: Або Ваш відділ освіти треба розганяти (як мінімум), або Ви у чомусь не розібрались.
Коментувати
Директор
Директор Працюю директором у школі 2 рік і тільки в цьому році почалися проблеми із заробітною платне. Міністр говорить про підвищення, а ми у цьому місяці не бачили ні авансу, ні зарплати і дли розпорядження нараховувати зарплату вчителям по грудню. І виходить, що деякі вчителі отримать менше ніж техперсонал. Ось вам і підвищення. І працюємо в школі об’єднаної громади, яка начебто, по словам міністра, може щей доплачувати і підвищувати зарплату вчителям. Хоч би за власний рахунок не відправили. І, взагалі складається враження , що міністер освіти не бачила тарифну сітку в очі. А щодо вчителів на селі: ви вважаєте, що їм не потрібні гроші, в нас нема дітей-студентів, яких треба вчити,одягати, кормити, та й самі ще хочемо і їсти, і все інше.
Тетяна
В пекло Гройсмана!!!!!!! Ви знущаєтесь????? Чому немає підвищення викладачам коледжу??? училища??? Хто ми для ВАС? В чому різниця?! Обгрунтуйте ваші "дії"!!!!!! Чому цілий рік говорять лише про підвищення зарплати вчителів? Чому не обговорюєте підвищення держслужбовців???? Що за реклама? Ми, що мільйони отримуємо!!!!!! В мене пропозиція до пана Гройсмана: міняємось на 1 місяць посадами, ви ідете викладати в коледж на зарплату 3200, з якої 1800 потрібно заплатити комуналку, коли ти живеш сама!!! А я на ваше місце з зарплатою яка в десятки разів перевищує мою. Ви думали за що ми живемо?? ото від нині - яка зарплата - такі і пари!!!!!! самі вчіть нове покоління нашої держави!!!!!!!!
Анна Заречная
Да, подняли зарплату на 50%! Вам самим не смешно????? Получили первые распечатки. За январь на 1000 гривен получила меньше чем в декабре!!! Поубирали маницыпалку. Ставку увеличили просто на 500 гривен, приблизительно 20% от ставки. ПОЗОР!!!!!!!! Не верим уже никому!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nora
Для Анна Заречная: Извините, я понимаю, что тема животрепещущая, но мимо пройти не могу: "маницыпалка" - это что за зверь? И Вы какой предмет преподаете?
Еля
Для Nora: ++++++++++
Анна Заречная
Для нора, даже не пойму, что это за имя!!!!! Муницыпальная добавка, просто быстро писала и ошиблась. Или вам было это принципильно? Не к чему прицепится? Вам видно проблемы учителей не надо, поэтому выискиваете что-то............ не понятно что.
Коментувати
Наталія
м.Біла Церква, Київської області. Аванс отримали, зарплату .... . Сьогодні директор повідомив, що за престижність зняли 10%.
mr. second
Нашим людям немає чогось - погано. Виправилися, додали - ще гірше, бо не так дали, не тоді дали і т. д
Арго
Для mr. second: бесит другое - не надо так жестоко людям врать!вы внимательно слушали министра? Если внимательно иесли вы человек из освиты, то есть чему возмущаться.
Одесситка
Для mr. second: На фоне ну очень европейских цен все эти "повышения" ничего не значат, гиперинфляция на дворе.
mr. second
Для Одесситка: Ви маєте рацію - то не ті гроші. Має бути мінімум як у Польщі 1 тис. Євро
Коментувати
учитель-2
Волинська обл. Аванс отримали 12 січня, зарплату - 27 січня. За місяць нараховано приблизно на 30% більше.
Одесситка
Для учитель-2: А нам ничего не дали. Мы живем в самом дорогом городе Украины, нам не нужны деньги, все равно ничего не купим.
Коментувати
Учитель
В Днепре нащитали зарплату учителям по старому (без повышения на 2 тарифных разряда). Ставка учителя высшей категории - 3392 грн. Почему?
Анна Заречная
Для Учитель: Да, это точно! Еще и муницыпалку забрали. Позор!
Коментувати
Учитель
Брешуть,брешуть і ще раз брешуть,зуби і мізки засерають своєю лапшеюучителям
!
За єдиною тарифною сіткою оклад учителя спеціаліста з вищою освітою (9 тарифний розряд) у грудні 2016 року складав 2 310, ІІ кат. (10 т.р.) - 2430, І кат. (11 т.р.) - 2630, вища кат. (12 т.р.) - 2830. З 1 січня 2017 р. оклад учителя спец. (11 тарифний розряд) став 3152, ІІ кат. (12 т.р.) - 3392, І кат. (13 т.р.) - 3632, вища кат. (14 т.р.) – 3872. Отже, підвищили на: спец. - 36,5%, ІІ кат. - 39,6%, І кат - 38,1%, вища - 36,8%. Всі розрахунки зарплати "відштовхуються" від окладу. Майже у всіх з 1 січня суттєво знизили оплату за престижність. Тому підвищення у кращому випадку складає 35%. Але ж ніяк не 50%. При цьому 20 січня по телебаченню було чітко озвучено, що оклад спеціаліста складатиме 3960. Це є і у представленому відео.
Анна Заречная
Для !: я учитель второй категории ставка 2912 приблизительно! Вот вам и все повышение. Обещали на два тарифа повысить - ничего нет!
Коментувати
ЧЕЛОВЕК
Я, от собі міркую: якщо організувати забастовку педагогів, відчутніше буде коли припинять заняття в школах, чи коли мами з малюками побіжать на свої роботи, бо ДНЗ забастують? Нам з/плати ще не дали, бо немає ще чогось. а відділ освіти"корешки" вже видав і там нянька на руки отримує 2600, а вихователь з педучилищем та університетом - 2800. Чи може не бастувати, а тупо спостерігати аби малеча лише не подряпалась, а востальному працювати на рівні няньки? А стосовно міністра... Це не міністр, це, навть, не пастух. Бо пастух, який піклується про своє стадо, ніколи не скаже, я цій вівці даю їсти, а ця нехай почекає. А тим більше не підтримає такого ганебного підвищення зарплат: техперсоналу ставку 3200.00+10% за горшки чи деззасоби, а вихователю 2800+ (кому 10, кому 20. кому 30%) за стаж, престижності, вважаймо, що вже немає, бо те що називають престижністю - вже не престижність, а ганебність.
Банду геть!
Вместо заявленного повышения на 50 % повысили на чуть больше 30. Правительство обязано было привязать нашу зарплату к курсу доллара, как оно привязало к нему тарифы, цены на продукты питания, лекарства, одежду. С февраля новый виток грабежа - почти на 60% повышается плата на воду, с марта снова на электричество. Уже 27 число, а зарплатой не пахнет!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!