Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр Македонский
Коллеги, родители и все остальные люди Извините, но это просто "АХАХАХА" других слов (цензурных) не нашлось
Anna
Во многих школах информатика преподается на ужасно низком уровне, про программирование и речи не идет. Просто работают в ворде и паверпоинте, это если вообще дойдет до того что дети за компьютеры сядут на уроке. И пока эта проблема не решится, давать ЗНО по информатике не очень справедливо
Інформатик
а за яким критеріями п. Іщеряков визначив що теперішні вузи готують " просто програміста" а з ЗНО з інформатики будуть готувати " класного програміста"?
людмила
В нових навчальних планах 10-11 кл. у інваріативниій частині інформатика і фізика відсутні!!! Див. МОН України започаткувало на своєму офіційному сайті обговорення проекту навчального плану для учнів 10 – 11-х класів на 2018-2019 навчальний рік. http://osvita.ua/school/reform/53679/
Микола
Програми у кожному класі змінюються щороку. До того ж, перед першим вересня оприлюднюють зміни. Не встигаешь готувати матеріал до уроку. 10 і 11 класи йдуть ще по старим програмам. Якщо учень пройде від 2-го до 11-го класу стабільну програму, от тоді можна вводити ЗНО. Зараз програма нагадує ковдру з клаптиків.
Микола
Програми у кожному класі змінюються щороку. До того ж, перед першим вересня оприлюднюють зміни. Не встигаешь готувати матеріал до уроку. 10 і 11 класи йдуть ще по старим програмам. Якщо учень пройде від 2-го до 11-го класу стабільну програму, от тоді можна вводити ЗНО. Зараз програма нагадує ковдру з клаптиків.
Nedolya
Стаття алогічна - якщо ви хочете краще навчати учнів інформатиці - то навчайте. До чого тут ЗНО - вступний іспит до вишу? ЗНО - це спосіб відбору студентів серед вступників і все. Як це пов’язано зі змістом освіти у школі? Хіба що це спроба заробити гроші на репетиторстві з інформатики, що без ліцензії та сплати податків є незаконним видом діяльності.
Vera Rouz
Для Nedolya: Згодна з вами!Інформатика- це "найдорожчий" предмет який є у школі, тому що вивчення цього предмету треба починати з забезпечення !кожної! школи відповідними комп’ютерами.Їх мало і вони старі!Треба щоб міністерство забезпечило школи ліцензійним програмним забезпеченням А головне-потрібні спеціалісти!Зазвичай це вчитель математики,початкової школи..., який пройшов місячні курси.
Коментувати
Зестро
1. Для чого вчити як створювати папки? - Вітповідь: для чого тоді інформатика вивчається з другого класу? 2. Програма застаріла? - Відповідь: скільки не спілкувався з вчителями із за кордону, ніхто не вчить паскаль. У ВНЗ я вчив Бейсік. Питається для чого. 3. Чи нам потрібно піти на новий рівень?- Відповідь: на ІТ-спеціалісти працюють за кордоном і дуже багато. Чому наші стартапи купляють закордонні компанії? -Поки ми не вийдемо пострадянської системи освіти, керування державою ми будемо сидіти на новому рівні у себе вдома.
Хто
Для Інформатик зі стажем: Чому з Індії слабенькі програмісти? Бо більшість з них "тупі" кодери, які використовують готові блоки, а от придумати щось, мат апарат не той. Часто на форумах програмерів бачиш нераціональний код з математичної точки зору, а програмно написано так закручено я с трудом розумію це, але ж я не займаюся промисловим програмуванням. Але промислове програмування є промисловим це не олімпіадне, дайте промисловикам щось з рекурсії, чи на графах.:-) А от коли ти і математику знаєш і вникнеш в конкретну мову тоді і код у тебе чудовий. Зараз наприклад багато сішників вивчають пітона і за звичкою пишуть на ньому як на СІ++. Супротив батьків, ну що ж в них головна ціль вступ дитини, а те що якраз диплом в ІТ грає другорядну роль вони не розуміють цього.
За єдиний стандарт
Якщо ЗНО - тоді всі вчать однакові мови програмування та різні додатки. Тільки офісні програми для почату справді варто пропонувати з старих версій (2000,2003). У дуже багатьох школах і навіть на домашніх комп’ютерах не має можливості встановити 2007. Саме тому. Ну хоч не далі 2007. Якщо є 256 ОЗП і Windows XP 3, ще 7 офіс потягне, але більше ні. Всі розуміють підручники розраховані на міські школи. Там можуть і пропонувати 2010, 2013, 2016 і т.д. Але для ЗНО тільки 2007. Такі моменти треба враховувати вони запорука успіху.
это все класс
Учителя начнут лучше работать. И дети буду иметь выбор. Скорее надо вводить.
інше
Ідея справді гарна. І не тільки у місті, сільські діти теж захоплюються комп*ютерами. Чому не захоплюватися з користю.
ursa major
Скільки працівників міністерства освіти, включаючи міністра, володіють хоч однією мовою програмування?
Накипелов
Починати треба з них. Нехай покажуть і учням, і вчителям, що вміють не тільки пости в соціальних мережах строчити.
Коментувати
Накипелов
Якщо в школах не буде підручників, нормальних програм (а не тих, що переписуються без кінця-краю) і врешті решт сучасних персональних комп’ютерів із встановленим сучасним програмним забезпеченням, то ніяке ЗНО ситуацію не змінить!!!
інше
Для Накипелов: Які сучасні засоби потрібні для вивчення алгоритмів? А Офіс для початку навіть XP підійде.
Юрий
А что, офис, даже ХР Майкрософт уже дарит???
Накипелов
Для інше: вивчення алгоритмів без практичної реалізації - пуста трата часу!!!
Коментувати
Skeleton
По-моему, это очень плохая идея... Особенно сейчас.
Інформатик зі стажем
"ЗНО буде вирішальним фактором для подолання батьківського опору" - а хіба не батьки мають право вирішувати що треба їхнім дітям ? що значить батьківський опір? дітей вже що - одержавили ?
Марія
Для Інформатик зі стажем: Коли йде вибір профілю в класі, значна частина за інформаційний профіль. Решту - "ні, інформатики не треба зно нема! Давайте мовний профіль, хімію, фізику!" А в результаті з класу 10 дітей вступають на ІТ спеціальності та споріднені з ними, 0- на фізику, 1 на українську філологію ( і то як запасний варіант, якщо на престижніші спеціальності не пройшла). А 10 чоловік, які хотіли вивчати інформатику та програмування, читають стоси художньої літератури, пишуть твори, маючи в тиждень по 12 уроків мови та літератури. А ті знання щонайбільше пригодяться на одному ЗНО!
Інформатик
п. Іщеряков (автор статті) насправді не піклується про дітей, а просуває в школи власну програму Інформаційного профілю з вивчення мови Java, проти якої якраз і бунтують батьки. Насправді - це не програма навчання ,а Сертифікаційний курс., який здають по завершенні одиниці. всі інші учні його проходять а сертифікат не отримують. Щоб оправдати перед батьками введення даного курсу в школу (без результату, бо здати його надзвичайно важко) - п. Іщерякову потрібне ЗНО. Але ж ЗНО з інформатики - це не JAva. Тому - це все профанація.
Коментувати
Інформатик зі стажем
"ЗНО буде вирішальним фактором для подолання батьківського опору" - а хіба не батьки мають право вирішувати що треба їхнім дітям ? що значить батьківський опір? дітей вже що - одержавили ?
Учитель информатики
А почему бы и нет. Притом близится профильная школа - вот для тех ребят у которых 5 часов инф. в неделю и нужно ЗНО, Это ведь не обязательно для всех. И не нужно ни физику ни математику. Пройдя тот материал, который в профильных классых на данный момент мозг станет на место и физика и математика будет пониматся с полоборота. И я бы с удовольствием работал с мотивированными учениками, а не просто с классом из которого 1-2 идет в направлении физики или матерматики. Реально, кто знаком с практикующими девелоперами?? Спросите у них о Мат и Физ. Они получають от 500 у.е. и не сильно вспоминают школьную программу. А если на проекте нужны будут знания по тригонометрии, то эти люди за неделю освоят школьный курс. Проверено. ;)
Якщо нема кому,
то для чого стільки годин? Насправді інформатиків дуже мало. І достатньо напевно не буде. Людей зі сторони (без пед освіти) МОНУ не дозволяє брати. Який тоді сенс у всьому цьому? Це дисципліна дуже унікальна. Галузь "Технології". Дуже часто можна зустріти такий випадок, коли здебільшого педагогічні ВНЗ пишуть в дипломі "учитель фізики, математики, інформатики". Зокрема фахових дисциплін з кожного предмету, насправді самий мінімум. З однієї сторони "крутий учитель", а з іншої рівень інколи не доходить до шкільного. Здебільшого такі учителі навіть за наявності кваліфікації не можуть всі теми якісно викладати. А як може такий учитель знати інформатику, якщо він учив єдиний предмет "методика викладання інформатики". Все інше таке саме, що вчать фізики, а інколи навіть математики в залежності від навчального плану ВНЗ. Тут відчувається безпосередня вина університету, який думає про себе і зовсім не про рівень випускників.
Хто
Для 1: Чому за кордоном майже поголовно працюють програмістами індуси, араби, а от наших ну дуже рідко зустрінеш. Індія у нас передова країна?
Інформатик зі стажем
Для Хто: "ЗНО буде вирішальним фактором для подолання батьківського опору" - а хіба не батьки мають право вирішувати що треба їхнім дітям ? що значить батьківський опір? дітей вже що - одержавили ?
Інформатик зі стажем
Індія - дешева країна, їхні коди далеко не найкращі
Коментувати