До реформи школи долучать експертів з-за кордону

Проект «Нова українська школа» потребує залучення експертів з країн, де зміни вже відбулися

До реформи школи долучать експертів з-за кордону

Реалізація реформи «Нова українська школа» та впровадження змін потребуватимуть залучення міжнародних експертів, зокрема з країн, де подібні зміни вже відбулись. Про це під час зустрічі з міжнародними донорами повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

За її словами, Україні важливо переконатися, що мережа її міжнародних донорів і партнерів є єдиною, усі однаково поінформовані про політику МОН у профільних сферах і можуть координувати участь у реформах як зі своїми урядами, так і з іншими колегами та міжнародними організаціями.

«Ми давно разом працюємо, але це вперше, коли ми збираємо всіх наших партнерів в одному місці. Ми маємо багато проектів і вдячні вам за участь у них, але ми хочемо зібрати їх разом, як пазл, щоб створити загальну картину реформ в освіті та стимулювати продуктивну співпрацю в усіх важливих сферах. Зараз у нас є прогалини між різними проектами, що не дають запрацювати реформам повною мірою. Щоб цього уникнути, ми маємо працювати разом», – наголосила Гриневич.

Вона також наголосила на тому, що Міносвіти продовжує пошук партнерів для створення національної освітньої онлайн-платформи.

«За допомогою цієї платформи ми хочемо створити новий формат у стосунках між батьками, вчителям та учнями. Наразі ми шукаємо партнерів для співфінансування цієї важливої ініціативи, так само як і експертів, які зможуть поділитися досвідом у цій сфері, а також провести експертизу», – зазначила міністр.

Освіта.ua
18.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Одесситка
Чем больше таких "экспертов" привлекать, тем больше повода кататься по заграницам на всякие "конференции и семинары" за счет налогоплательщиков. А что, интересно!
Вчитель
Ваші освітянські "реформи", як вітер в лісі - гілки високих дерев розгойдує, а трава навіть не ворухнеться. Так і в освіті: міністерство впроваджує що не день, то нові зміни, а в школах як не було 100 %-го забезпечення підручниками, як не проводилося поповнення матеріальної бази ще з середини минулого століття, так і не має до сьогодні. Скоро буде 2 десятки років, як працюю в школі, а крім введення 12-бальної системи оцінювання і ЗНО не можу пригадати ніяких починань, які б були доведені до логічного завершення.Правда, ще програми без кінця оновлюєте так, що вже навіть вчитель не розуміє, навіщо все те вивчати, не те що діти і батьки.
Педпрацівник
Для Вчитель: я повністю підтримую Вашу думку - працюю вже 24 роки - вони реформуюто реформоване - попросту відмивають бюджетні кошти під виглядом реформ на нові програми, підручники та ін. А ось програма ЗНО з предметів хімія та біологія в акурат на рівні навчальної програми радянської школи. Питання - до чого ці реформи незрозуміле.
Коментувати
Оксана
Без донорів і координаторів ви(Міносвіти) ніщо. Без їхніх грошей у вас пазл не складається. А в остальном, прекрасная маркиза, всё хорошо...