Гриневич: 12-річній школі знадобляться приміщення

Після переходу на 12-річну школу місцевій владі знадобляться приміщення, які не використовуються

Гриневич: 12-річній школі знадобляться приміщення

Після переходу на дванадцятирічну школу місцевій владі можуть знадобитися шкільні приміщення. Про це під час візиту до Чернігова сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

За її словами, місцева влада по всій Україні має дуже відповідально поставитися до приміщень шкіл у межах модернізації мережі навчальних закладів, адже під час запровадження трирічної старшої профільної школи Україні потрібні будуть навіть ті приміщення, які нині не використовуються.

«Зрозуміло, що якщо школа закривається, потрібно думати, як використати її приміщення. Є багато варіантів, але не потрібно ці приміщення продавати, змінювати їх цільове призначення», – зазначила Гриневич.

Вона підкреслила, що важливе місце в ході модернізації шкільної мережі під трирічну старшу школу відіграватимуть ті заклади, які вже зараз є хоч недосконалими, але моделями того, якими мають бути академічні та професійні ліцеї.

Зокрема, одним з таких вона назвала Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді, у якому навчається 179 ліцеїстів із 19 районів області та міст Чернігова і Славутича.

Освіта.ua
17.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Переходити до 12 річної профільної середньої освіти треба вже з 2018 р. Інакше буде пізно.
и где комментарии к ЭТОМУ тексту????????????????????????????????================================================
Sofiya
Про яку трирічну старшу школу йде мова? Для обговорення запропоновано навчальний план профільної школи, а там лише 10-11 класи?! Міністр про це знає?
Sofiya
Про яку трирічну старшу школу йде мова? Для обговорення запропоновано навчальний план профільної школи, а там лише 10-11 класи?! Міністр про це знає?
для pasufik
Ваша фраза "Жити потрібно по кишені" говорить або про Вас особисто, або про Ваше відношення до читачів. Прийму останнє, бо не хочу вважати Вас неалекою людиною. А останнє приймаю як роботу, за яку Ви отримуєте грошіі не відаєте як інакше її виконати
pasufik
Для для pasufik: І яку мудру думку Ви так хотіли мені висловити?
),ніякої.
Для pasufik: Лише власне відношення до Ваших слів. Ви проти?
саме до
Для pasufik: ЦИХ слів. Ні в якому разі до інших...
Коментувати
pasufik
Не бачу у виступі міністра ні одного слова проти сільського вчителя, чого стільки ображених пише свої перелякані домисли? Жити потрібно по кишені, якщо вона у нас худенька то і мають бути відповідні дії. Ліцей на 179 учнів і на 500. Де собівартість підготовки спеціаліста буде більшою? Математику всі вчили, порахуйте. А що,на вчителя потрібно навчати у кожному районі або містечку? На область вистачить одного ВУЗу і одного ліцею або коледжу. Хоч би ті, яких випускають хотіли працювати. Якщо громада села хоча утримувати за свої кошти триповерхову школу з 50 учням будь ласка. На церкву ж збирають кожного разу по 100 - 200 гр, чим школа гірша?
школа-школа
Для pasufik: Якщо б Ви працювали і жили в селі,то точно так би змудра не говорили... Все треба відчути на собі,знати становище,жити там,а тоді робити висновки!!! Ви дуже-дуже далекі від села,повірте !!! Говорити можна багато,а толку?
Коментувати
школа-школа
А давайте у звільнених приміщеннях сільських шкіл повідкриваємо бари!!! Нехай сільська молодь спивається,щоб не відставали від міської ... Як вам ця ідея? Для чого ті школи для навчання? Чого вже селові треба? Та нехай зникає...
школа-школа
Закривати сільські школи,звільняти вчителів,ображати їх,що вони добре не навчають учнів,сільські учні мають"слабкі"знання-це все не реформа,а знищення того,що ще залишилося,це просто шукаємо якихось невиправданих причин...це не вихід...
Оксана Шевченко
А на оборудовании этих помещений для "новых трехлетних старших школ" можно такую кучу бабла распилить!
і в мене своя думка
сучасна сільська школа пережила себе років на 50, і ті кволі кроки які пробує робити пані гриневич маленька надія що почнуться все ж зміни і рушимо ми в перед. та 2/3 сільських шкіл вже завтра не обхідно просто закрить, більшість вчителів звільнить бо зарплати гарні хочем а працюювати не дуже. майбутнє сільської школи це опорні школи, кажу як вчитель з 27 роками стажу. не має право на життя школа де в класах менше 15 учнів.
учителька
Для і в мене своя думка: Співчуваю Вашим учням. Учитель, який має 27 років стажу, а скільки помилок. В опорній школі Вам точно не можна працювати!
Коледж
Хто говорить дурниці,що в сільській школі вчителі не працюють добре чи не хочуть??? Краще,щоб кожен говорив про себе особисто... Знання учнів міських шкіл не вищі за сільських. Хто хоче - той вчить!!!
Коледж
Хто говорить дурниці,що в сільській школі вчителі не працюють добре чи не хочуть??? Краще,щоб кожен говорив про себе особисто... Знання учнів міських шкіл не вищі за сільських. Хто хоче - той вчить!!!
Коментувати
Оксана
Дайте їх спочатку 11-річній, а то якось не зовсім зручно двом класам і двом учителям у одному кабінеті. Спробуйте самі проводити засідання, пані міністерко, в одному кабінеті з міністром юстиції.
і в мене своя думка
сучасна сільська школа пережила себе років на 50, і ті кволі кроки які пробує робити пані гриневич маленька надія що почнуться все ж зміни і рушимо ми в перед. та 2/3 сільських шкіл вже завтра не обхідно просто закрить, більшість вчителів звільнить бо зарплати гарні хочем а прауювати не дуже. майбутнє сільської школи це опорні школи, кажу як вчитель з 27 поками стажу.
Оленка
А я бы ликвидировала тот ВУЗ, который подготовил такого "грамотного" учителя с "27 поками стажу"
Коментувати
своя думка
Дякуемо, пані міністр, що Розвалюете сільські школи, а шо з вчителями мае бути вам все одно. Головне для впс РЕФОРМИ:-) :-) :-) :-)