Osvita.ua Середня освіта Розенко: не можна допустити переходу на півставки
Розенко: не можна допустити переходу на півставки

В уряді мають намір не допустити скорочень працівників або переведення їх на півставки

Розенко: не можна допустити переходу на півставки

Створені обласні міжвідомчі робочі групи із забезпечення підвищення мінімальної зарплати працюватимуть над тим, щоб у жодній бюджетній установі не допустити скорочень працівників, переведення їх на неповний робочий день та «зрівнялівки» в оплаті праці. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

«У кожній області за моїм дорученням вже почали створювати аналогічні урядовій робочі групи із забезпечення підвищення мінімальної зарплати», - наголосив Розенко.

За його словами, завдання цих груп – володіти ситуацією по кожній бюджетній установі.

«Не можна допустити жодних скорочень, переведення на неповні ставки чи скорочений робочий день», - сказав він.

Також він наголосив, що робочі групи повинні працювати над тим, щоб не допустити «зрівнялівки» в оплаті праці.

«Не можна допустити «зрівнялівки», коли низькокваліфіковані працівники будуть отримувати стільки ж, як і висококваліфіковані», - наголосив він.

Павло Розенко підкреслив, що для забезпечення на місцях відповідних рішень Уряд надав необхідні механізми і ресурси.

«Для підвищення оплати праці працівників бюджетної сфери Уряд додатково заклав понад 40 млрд грн у Державному бюджеті України і законодавчо надав право використовувати для оплати праці вчителів, лікарів, працівників соціальної сфери тощо в тому числі кошти місцевих бюджетів», - зазначив віце-прем’єр.

Освіта.ua
13.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
fil.sanya
Я працюю в коледжі викладачем шкільного курсу фізики. Бухгалтер повідомила, що підвищення заробітньої плати нам не буде так як ми є викладачами, а не учителями шкіл, ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації і нас це підвищення не стосується. Можливо з 1 вересня 2017 знайдеться така можливість, тоді і піднімуть нам зар. плату. Брехуни бла-бла-бла Ліля, Грося. Реформатори-руйнівники знищують ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
педагог 0.75
«Не можна допустити жодних скорочень, переведення на неповні ставки чи скорочений робочий день», - сказав він. Та ти шо !!!!!!! А я працюю у новоайдарському профагроліцеї луганської області викладачем на 0.75 ставки, не отримав ще досі авансу по старому розміру зарплатні а він каже: " Створені обласні міжвідомчі робочі групи із забезпечення підвищення мінімальної зарплати працюватимуть над тим, щоб у жодній бюджетній установі не допустити скорочень працівників, переведення їх на неповний робочий день та «зрівнялівки» в оплаті праці. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко. «У кожній області за моїм дорученням вже почали створювати аналогічні урядовій робочі групи із забезпечення підвищення мінімальної зарплати», - наголосив Розенко. У америці чи європі таких "обєщальшіков" уже б закидали судовими ісками щоб відшкодовував мільони за свої неправдиві обіцянки, тим паче що "обєщальщік" не на базарі працює і щось там сказав, а посадова особа-ще й яка !
Відмінник освіти України
Відмінник освіти України Відбувається цинізм вищої категорії... ЯКЕ ПІДВИЩЕННЯ? Зросли ціни, проїзд, комуналка, зросла плата за перебування дітей в днз, за навчання... а зарплата лишилася такою, як була... Я вчитель- логопед в ДНЗ, маю 2 вищих овіти, 35 років стажу, зняли 20% за пестижність, і на тепер у мене ставка 3392... Дуже хочу пояснення про 20% за престижність - я думаю їх потрібно платити всім, або нікому!!!
Викладач
Тоді чому вже переводять на зменшене навантаження у кременчуцькому національному університеті? І як уряд збирається це контролювати?
Бібліотекар
Передзвонила знайома з курсів шкільна бібліотекарка. Крім того, що її переводять на півставки (при наявності 24 класів у школі), з педпрацівників перевели до техперсоналу, "світить" тиждень "відпустки" за власний рахунок. Хіба це прояви реформи? Це прояви цинізму держави!
Наталія
Пан Розенко чи їх і пояснить, адже він не хоче розуміти, стільки зайвої роботи ляже на плечі саме тих працівників, які отримають 3200 за свій "висококваліфікований труд".
Викладач
Нехай пан Розенко пояснить деякі речі, які мені простому смертному незрозумілі. 1. Як не допустити "зрівнялівки", якщо ставка перших десятка тарифних розрядів різна - від 1600 до 3200 грн - але за законом платити мінімальну заробітну плату потрібно всім однакову - 3200??? 2. Як можна не скорочувати людей, якщо фонд заробітної плати не змінився, а заробітна плата зросла?
Відверто:
Держава повинна робити що завгодно, але безчинства повинні припинитись. Інакше користі з тих гарних слів Розенка, Гриневич, Гройсмана, Порошенка не буде жодної.
Кіцмань, Кіцманський р., Буковина
Спочатку нас примусила говорити крикуща ситуація у Кіцманській освіті, а далі потягнулось одне за іншим. Як дивитися на це все? Хто заходив на сайт КРВО добре знає, що більшість наказів районо школи не виконують. "Вказати на недоліки", "Не взяли участь" - це основа їх діяльності. Така ситуація склалася завдяки тому, що більшість перевірок купується. Місця на конкурсах, олімпіадах теж, "Учитель року" так само. Що таке чесна робота на реультат, тут вже десятки років не пам`ятають. Звичайно є багато інших проблем. Але тільки через дуже "якісну" роботу директорів діти кидаються під поїзд і з шкіл все майно давно продали. Хоч справді дивує, які двигуни можуть бути у столярних верстатах. Нажаль тільки в нас діти йдуть не в школу, а обносити магазин. Багато чого замовчується. І про все розповідати теж не будемо.
Кіцмань, Кіцманський р., Буковина
Але назви "Проблемний район" ми не хочемо. Повірте дуже важко було витягувати слово за словом з педагогів щоб дізнатися атмосферу на олімпіадах та конкурсах. Ще важче було вдертись в довіру деяких працівників районо. Як говорять в народі "Крутять по чорному". Бухгалтерія - це своєрідний общаг. Там і неіснуючі вакансії можуть бути. Ліві премії видаватись. Навіть маючи 2 можна гроші за вищу категорію отримувати. Тільки все схавчено! Серйозних перевірок в них вже декілька років не було. Тут не писати треба, а йти на Майдан і кричати. Вони в дурні батьків, учителів, учнів та кого завгодно можуть "пошити". Оскільки ми є авторами цього коменту то маємо право де завгодно його додавати.
Хм....
Цей коментар здубльований з порталу БУКІНФО. Все одно супер! Так тримати.
Добрый Эльф
Для Кіцмань, Кіцманський р., Буковина: Спорю все это можно сочинить за пол часа. Или у них есть филолог. А вообщем - так держать.
Коментувати
Наталия
Так как техперсонал финансируется с местных бюджетов, то сегодня уже объявили, что будем брать бесплатные отпуска, каждый месяц. З/п еще не видели, но в бесплатный уже идите! Класс! Учителям тариф.разряды повысили, по минимальной сейчас пересчитают оклады, а за счет техперсонала можно и сэкономить, как же уровняли!
Вася
Для Наталия: Вельмишановний "знавець", оклади перераховуються не по мінімальній зп. Ви, мабуть, мрієте про однакову зарплату і вчителя і техпрацівника?
Местный
Тех.персонал уже получать будут практически как преподаватели, которые учат студентов и занимаются научной деятельностью. Зачем 5 лет и универа и продолжения учёбы...
берите бесплатные отпуска
Для Наталия: раз мозгов не хватает не брать
Коментувати
школа, Кіцманський р., Буковина
А нас дійсно районо має за дурнів. Корішки на зарплату від часів Ющенка не давали. Директори шкіл тримають своїх родичів на 2, 3 ставки техперсоналу. Прибиральниць, сторожів, лаборантів, гардеробниць, електриків. Якщо скорочують то скрізь однаково. А не кого хочу.
Хм....
Для школа, Кіцманський р., Буковина: Молодці народ. Вам ЛАЙК.
Добрый Эльф
Для школа, Кіцманський р., Буковина: Браво!!!!!!!!! Тоже Лайк.
Коментувати
Ирина
Никакого повышения зарплаты пока не предвидится, т. к. нету необходимых документов, которые должно сделать руководство. Мало того, да же аванс "по-старому" задерживают, т. к. нет финансирования. И это после праздников, когда уже все ресурсы исчерпаны.
Carter Collins
Чи є потребують фінансової допомоги? Видаємо позику на 2% з інтересом ставка, якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами по електронній пошті: (Cartercreditunionoffer.link@gmail.com) для більш докладної інформації. * Комерційні кредити. * Персональні кредити. * Бізнес-кредити. * Інвестиції Кредити. * Розвиток кредити. * Придбання кредитів. * Будівельні кредити. * Бізнес-кредити і багато іншого: Г-н Картер Коллінз
пана
Где справедливость? Качество знаний уч. и у всех учителей приблизит. одинаковое, а категории-разряды разные. Кто это творит? Дир-задира, ясно. Но виним все кого? МОН!!! А бес прячется и працует рядом с нами. Мы все имеем высшее образование - так? Почему диры, роно, ... нас делят? Мы не рабы, чтобы получать за 18 часов разную оплату, плюс дискриминацию по СТАТУСУ внутри школы и вне ее. Мой сын служил в НАц Гвардии УКраины(при Кучме), у зама и дира моего ... промолчу. За что?- вопрос, терпим мы все учительство...
Николай
Все стало понятно еще в конце декабря. Как и кому повышают зарплаты. Школы и преподаватели общеобразовательных дисциплин в ПТУ, техникумах и колледжах, которые финансируются за счет субвенций из госбюджета получают повышение с 1 января и перескакивают на два рязряда вверх в тарифной сетке. Все остальные получают повышение с 1 января только за счет повышения 1 тарифного разряда, т.е. примерно оклады выростут на 15-19%. Продвижение по тарифной сетке для ПТУ, ДУЗ, техникумов будет с 1 сентября. Дальше. Внимание школьникам и общеобразовалке! Размер субвенции предусматривает выплату Вам надбавок в 20%, оздоровительных и даже 13 зарплаты!!! Если Вам говорят, что этого нет, то выясняйте почему. Деньги заложены на это! А вот, что будет на местах - уже вопрос. Всем остальным: преподаватели, мастера п/о, воспитатели - теребите местную власть, именно они могут принимать решение о повышении разрядов досрочно, т.е. до сентября 2017 года.
Вчителько
Для Николай: Очень интересно услышать про 20 процентов на оплату престижности ( в Харькове уже несколько лет выдают только 5%) и особенно удивило про 13 зарплату!? Если даже премии ко Дню учителя 3 года выписывают всему коллективу школы по 100 гривень. Город - Харьков.
Николай
На 2017 заложено в субвенции, но только для школ и общеобразовалки по другим уч.заведениям, а вот что будут делать с этим..... ведь доплата за престижность не обязательна(((. А за счет экономии можно и премии платить, не учителям конечно))) а кому надо.
Коментувати
простоктото
Рожа уже не больше чем экран... и на каждом шагу одно вранье со стороны этого т.с. министра.
викладач
Для простоктото: Не варто про "рожу". Подивіться, наприклад, на фото сучасного Дієго Марадони. Бачите, як його "розтаскало", але ніхто не говорить про його "рожу". Це може бути і з медичних причин. Не треба звертати уваги на фізичні проблеми.
Коментувати
Вчитель
У мене таке враження, що всі хто пише коментарії, мають велику образу на вчителя. Комусь поставили - 2, а мусили - 5, когось змушували навчатись, а не байдикувати. Когось хотіли виховати, привити духовні цінності, прищепити вміння думати, а він цього категорично не хотів. Ви працювали в таких умовах: в класі 35 учнів, у всіх підлітковий вік - в голові що зовгодно, але не навчання, вдома кажуть - вчитель такий-сякий, мотивація до навчання лише у 20%? А вчитель, незважаючи на це, працює. Для атестації ти повинен мати місця на олімпіаді, участь і перемогу в різних конкурсах (для залучення купуєш призи за свої гроші!!!), статті в газетах і журналах (щоб надрукуватися потрібно заплатити гроші, або перетплатити), знаходити контакт з неадекватними батьками, виконувати функції соціальних служб і поліції у справах дітей. Цей список можна продовжити. В рядах вчителів зустрічаються випаткові люди, але їх мало. Доки суспільство буде рахувати гроші вчителів, а не бачити ту роботу, яку вони виконують, воно приречене. Бо вчитель...
викладач
Для Вчитель: Мені здається, що Ви зрозуміли все з точністю до навпаки. Застосували, так би мовити, метод інверсії. Коли я починав цей "висококультурний ср...ч" запитанням про мотивацію, я зайвий раз хотів сказати тим, хто не вчителі, але читає цей сайт, що РОБОТА ВЧИТЕЛЯ НЕДООЦІНЕНА ЩОНАЙМЕНШЕ НА ПОРЯДОК. Я порівнюю свою роботу викладачем у ВНЗ із роботою учителя середньої школи і можу сказати, що у ВНЗ звичайні викладачі (порівняно з вчителями) працюють в "тепличних умовах". Якщо цікаво, я можу більш детально розповісти, яку роботу (крім викладання) має виконувати викладач ВНЗ, щоб вкладатися в нормативи і бути на непоганому рахунку у керівництва. А стосовно ваших категорій, то думаю, що аналогічна ситуація з військовими званнями "за вислугу років". Ще мене дивує, що саме вчительські профспілки досить "кволо" відстоюють права своїх "підопічних".
викладач
Стосовно згаданих Вами 20%. Так це нормально, так і має бути! На це є декілька емпіричних законів. По-перше, "Одкровення Стерджона" - "90% будь-чого є дурницею" або "шедеврами стають щонайменше 10% мас-культури". По-друге, "Принцип Парето" - "80% всієї роботи виконують 20% співробітників" і так далі в такому ж роді... Так що 20% "цінної речовини серед 80% порожньої породи" - то ще дуже добре.
Коментувати
вч.
для ОЛЕНА. Єдина тарифна сітка на 2017 рік (вчителі 10-14 розряд) http://www.salary.net.ua/downloads/--/--/1801---2017-excel.html
ОЛЕНА
Вже вкотре знаходжу в інтернеті таку табличку Ставка вчителя без категорії -3960 з 01. 01. 2017 ІІ категорія - 4853 І категорія - 5047 Вища категорія - 5266 Поясніть - це кому , я вчитель вищої категорії - 3872 , так сказала бухгалтер
Спеціаліст
Я не знаю, кому зарплату підвищили на 50%! У нас, підвищення розбили на 3 етапи: 10% -січень, 20% -травень; 20% -грудень. Я не бачу сенсу такого підвищення, коли я маю ІІ категорію,молодий спеціаліст, буду ( бо я їх ще не отримав) грязними отримувати 2912 гривень (січень), а ви підіть у магазин і уже зараз подивітся як піднялися ціни? А ще послухайте, що люди кажуть у цих же магазинах "Звичайно ціни розраховані для вчителів, бо вони отримують зарплату 5-6 тисяч гривень (так було сказано телевізору)". Тому я вважаю, що таке підвищення - це є чергове знущання над народом!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!