Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
переживаю
Можно узнать таксу перепродажи ??? ПрИдупрИдите нас о грабеже !!! Вдруг нам продадут подороже
С Другой стороны
Для переживаю: Неужели "И" вместо "Е" такой вызвало переполох? Да ОНО правда.
Коментувати
переживаю
Можно узнать таксу перепродажи ??? ПрИдупрИдите нас о грабеже !!! Вдруг нам продадут подороже
)),те данные, которые имею Я,
говорят о том,что в МОНе остались те же,кто работал и с Табачником.Как Вы считаете, КАК они поступят?Далее.Что означает по-Вашему "не даст списать"? Он ПОЗВОЛЕТ использовать телехфон.А детки, они хитрые,а есчё и уЧИТЕЛЬ хочет "не ударить лицом в грязь" (вот только где у нас типеричи грязь"), так что - ОНЕ получат то,что и хотят получить - ВЫСОКИЕ результаты обучения по "новым", БЕСТОЛКОВЫМ программам. Это ж надо 6-летним детям считать десятками в пределах сотни, читать до октября месяца и читать по-аглицки...
Светлана
прЕдупрЕждения!!! - поважайте себе, хоча б пишіть без помилок!
))
Для Светлана: он(а) приказывается
С Другой стороны
Для Светлана: В указах МОН можно найти ошибки. Что Вы заладили?
Коментувати
ДЛЯ ))
Знать и изменить это совсем другие вещи. Если человек с МОН без придуприждения приедет и не дасть списать это будет правдивый результат. Если задания за неделю попадут в районо, а те перепродадут их школам. Совсем друга история.
мама
Ті чиновники,які придумують оту нісенітницю,краще би працювали над реальним спрощенням програм і доступністю подання нового матеріалу.Я не могла пояснити своїй дитині тему з природи (5 клас) про метан,каучук і складні речовини,а все це було звалене в один параграф.Про які реформи і моніторинги йде мова,якщо підручники складені ніби на п’яну голову.У підручнику з історії не те,що послідовності подій немає,а ще й не зрозуміло чому така важка термінологія для десятирічної дитини. Про жахливі підручники початкової школи згадувати навіть не хочеться!Чиновники хочуть взяти щось потроху з систем освіт інших країн,а наші діти як піддослідні кролики мають втілювати їхні дурні ідеї в життя. Візьміть ,нарешті,у міністерство освіти компетентних вчителів,а не людей,які не мають вчительського досвіду і уявлення пра реальний стан матеріальної бази більшості шкіл,про зміст підручників і розумової здатності певних вікових груп!
))
то же самое касаемо мониторинга.КТО стремится ЗНАТЬ реальное положение дел, тот МОЛЧА мониторит.Так,чтобы НИКТО ни сном,ни духом НЕ знал ЗАЧЕМ проводят тесты,ЧТО хотят выяснить и чтобы НИКТО специально НЕготовился. Теперь учителя(а это самые боязливые люди территории) станут натаскивать своих учеников на тестирование.Натаскиваине детей НЕ даст не то,что полной картины,но даже приблизитольной картины происходящего.Это тривиальность. И очень грустно,что такого НЕ знают ребята в МОН.А раз НЕ знают принципа получения РЕАЛЬНЫХ данных,то ЧТо они способны сотворить? А ничего
для 123
Выполнение администрациями школ двойной работы есть то же самое РАБСТВО,как и в случае с 74летней женщиной,МОЛЧА обрабатывающей 3 огорода,чтобы не умереть с голоду. Рабство-оно в крови.В то время,когда европейцы пришли к собственному состоянию через ТРЕБОВАНИЯ и ОТКАЗ от глупостей,приучив таким образом собственных рулевых к необходимости ДУМАТЬ о последствиях ДЛЯ себя-любимых,украинцы ТУПО выполняют требования начхальства,обрабатывая клюкой по 3 огорода.Не,ну не тупость ли? Отправляйте и дальше
Лариса Киловатая
Для для 123: Ох, как Вы правы!...
Коментувати
реаліст
І не те що би я проти моніторингу. Але таке ми вже проходили. Причому, не дуже давно. МОН видало збірки з варіантами завдань, всі батьки купили їх, вчителі з учнями терміново перерозвязували всі варіанти. Результат: видавництва і автори непогано заробили, вчителі і діти отримали стрес і тиждень не проводили нормально уроків, батьки потратили гроші на збірки і зустріч перевіряючого, який буде присутнім на тестах, представники з районо отримали кілька пакетів з кавою і цукерками і кучу головного болю по пакуванню і пересилці робіт. Може ще якийсь результат був??? А, був - ще вчитель і завуч робили кучу звітів по результатах...Не памятаю більше жодного результату... А потім ще довго думали куди ж приліпити оцінку за тести. Тим більше, що вона відрізнялась від фактичного рівня знань учнів.
Лариса Киловатая
Для реаліст: Это-точно! Согласна!
Коментувати
Учитель
Вже один раз таке проходили при міністрові Табачнику. І що? На цьому всі наближені до нього і він сам гарно заробили гроші, для батьків це були додаткові витрати, а головне - діти, про яких так всі так "турбуються" - отримали додатковий стрес. А в результаті що? Пшик! А тепер знову до цього самого "додумалися" високі розуми з МОНу. Навіщо цей так званий моніторинг? Ви дійсно спочатку проведіть кардинальні реформи в освіті (не тільки зміна кольору пасти для перевірки зошитів), змініть зміст освіти, позакривайте так звані "університети", що є майже в кожному районному центрі і вже потім через кілька років проводьте моніторинги. Таке враження, що про дітей в МОН ніхто думати й не збирається: з 18 квітня по 15 травня моніторинг, з 15 травня - ДПА, потім так звані "асфальтові" ніби-то відпочинкові дійсно що "табори" для хорошої звітності. На мою думку те, що робиться у МОН, ГУОН, ОІПОПП, райво можна назвати коротко так: "ІМІТАЦІЯ, ПРОФАНАЦІЯ, СИМУЛЯЦІЯ".
Лариса Киловатая
Для Учитель: Клааассный ответ! Согласна!
Коментувати
123
Почему бы не промониторить МОН и всех остальных чиновников относительно проведённых реформ? У нас создали объединённую территориальную громаду,при ней типа районо. Так вот теперь мы по первому требованию дублируем те же документы,которые подавали предыдущему районо. Типа штатний розпис, списки учнів школи, списки дітей пільгового контингенту и еще много-много чего... Причём в бумажном виде.Хотя можно как-то в электронном виде всё это взять в предыдущем районо.Интересно,МОН и те,кто придумал эти громады,знают о подобном бардаке? И это на фоне крика об уменьшении бумаготворчества...Не бред ли это???
Лариса Киловатая
Для 123: Бред-это точно подмечено!
Коментувати
Родион
Якщо ці моніторинги проводитимуть місцеві відділи-управління з методкабінетами - зароблять непогано.
побажаю
Для Родион: Щоб ти завжди ТАК заробляв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І більшого не треба !!!
Вчитель і мама
Ще й як заробляють. Спочатку відповіді продають, а тоді аж завдання. Відмовитися не можна та й одну книжку на 2-3 учнів не дозволяють купувати, має бути 100% забезпечення. І цим розповсюдженням займаються райво.
1
Тоді видавництво, яке друкувало збірки з тестами належало жінці Кременя. І цілком зрозуміло, чому виникла гостра потреба в такому тестуванні. Цікаво, у кого зараз козирна карта?
Коментувати
Яна
а як же психологічне навантаження на учнів,стрес і все таке...
Олена
Таке відчуття, що в МОН більше зайнятись нічим, окрім організації ще одного нікому непотрібного моніторингу. Адже толку ж від цих моніторингів - ніякого! А навіщо тоді ДПА в початковій школі? Це що діти повинні здавати і ДПА, і моніторинг?
Якщо здатні
його провести чесно - проводіть. А для галочки краще не робіть цього. Не варто повторювати помилки попередників.
Гость
Такое впечатление, что МОН потрудился над реформой начальной школы, а теперь хочет промониторить результаты. Поскольку никаких реформ не было, в чем смысл этого, наверняка, не дешевого мониторинга. Мониторинг не нужен, чтобы понять, что в классах 35-40 человек высоких результатов не будет даже у гениального учителя. Вся надежда на родителей. Как в шутке: раньше детей в школе учили читать, писать и считать. А теперь проверяют, как их научили этому родители.
Вчителька початкових класів
Для Гость: Повірте, якщо у класі і 10 учнів, які мають низький рівень розвитку, то навчити їх на високий та достатній рівень дуже важко, практично неможливо. Ви кажете, як батьки навчили. Та мої батьки були б щасливі, якби у школі дітей тримали б до вечора, вчителі б купали та обпирали б їх, а потім, чистеньких та нагодованих, відправляли додому, щоб матері- одиночки з 3-4 дітьми та громадянськими чоловіками могли б спокійно отримувати матеріальну допомогу і не морочити собі голови вихованням та навчанням своїх дітей - а за що тоді вчителі отримують гроші?
Гость
Вчительці начальних класів - конечно, я Вам верю и понимаю, как трудно учить не обучаемых. Но согласитесь, когда в классе 10, а не 35, то учитель может уделить им больше внимания. Не будем трогать многодетные семьи, некоторые из которых считают, что им все и все должны. Возьмем обычную семью. Родители работают, а как сегодня иначе. Приходит ребенок домой из школы (приводят за плату) в 15.30 (шестиклассник) с огромным количеством домашнего задания, которое он самостоятельно выполнить не может, да и не хочет. Он целый день провел в школе, теперь до ночи он будет делать уроки. Эти уроки ложатся на плечи родителей. Учитель что-то объяснил, а Вы, родители, садитесь с ребенком и закрепляйте материал. Ничего, что Вы сами пришли домой в 18.00 часов. А когда ему дышать свежим воздухом, не говоря уж о какой-то секции?
Vira Hlushko
Для "гость". Згідна і з Вами, і й попереднім дописувачем. Ось тому і потрібно вносити реальні (!) зміни до системи освіти. Відкинути непотрібні предмети, а у тих, що залишаться - непотрібні НІКОЛИ В ЖИТТІ теми, тоді і часу у дітей буде більше, але не для байдиків, а для свого розвитку, для навчання. В коледжах США умовно 1 година занять у закладі автоматично додає 2 години самопідготовки, тому там студенти (та, власне, й учні в школах) обирають кількість, як вони кажуть, класів самостійно, притому обов’язково розвиваються культурно і духовно.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!