Випускники мають знати англійську на рівні В1, - Хобзей

Здобутком проведення Року англійської мови є збільшення кількості та якості літніх мовних таборів

Випускники мають знати англійську на рівні В1, - Хобзей

Здобутком проведення Року англійської мови в Україні є збільшення кількості та якості літніх мовних таборів, в яких школярі вчаться спілкуватись англійською. Про це під час церемонії закриття Року англійської мови, що відбулась в Адміністрації Президента, сказав заступник міністра освіти Павло Хобзей.

За його словами, влітку в 127 українських школах відбулися англомовні табори GoCamp, в яких взяли участь 9 тисяч дітей.

«Для проекту було залучено 120 волонтерів із 40 країн світу. Також було організовано виїзні англомовні табори для дітей із Донецької та Луганської областей», - зазначив Павло Хобзей.

«Мета МОН – зробити так, щоб випускники шкіл випускалися зі знанням іноземної щонайменше на рівні В1, а зі спеціалізованої школи – на рівні В2», - додав заступник міністра.

У свою чергу співзасновник Global Office, народний депутат Мустафа Найєм зауважив, що стратегія поширення іноземних мов в Україні лише увійшла в дію.

«2016-ий був роком, коли ми пілотували різні проекти і дивились, які з них дають найбільші результати. Тож у 2017 році ми будемо масштабувати найбільш впливові заходи, охопивши всю країну. Ініціативи будуть продовжуватися до тих пір, поки англійською не заговорить вся Україна», - наголосила директор Global Office Оксана Нечипоренко.

Загалом вже наступного року будуть організовані літні мовні табори GoCamp для 100 тисяч українських школярів із залученням 1 000 іноземних волонтерів. У завданнях на 2017 рік – тестування 5 000 держслужбовців на знання іноземної мови, 2 000 з них матимуть змогу безкоштовно підвищити рівень володіння іноземною мовою.

Крім того, збільшиться кількість кінотеатрів, які показують фільми мовою оригіналу, а до початку «Євробачення» працівників служб таксі та готельно-ресторанного бізнесу безкоштовно навчатимуть англійської.

Освіта.ua
29.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nedolya
А заступники міністра мають знати англійську на рівні С3 у такому разі і друкувати наукові статті у закордонних наукових журналах з імпакт-фактором.
ШБ
А як можна вчити іноземну мову коли в класі 25 дітей з них на високий і достатній рівень вчаться 10 а інші слабкі діти не всім дається іноземна мова
Вчитель
ЗНО з іноземної потрібне, але не в такому форматі,яким воно є зараз. Хто-зна які тексти, хто-зна звідки витягнуті, а який % невідомої учням лексики,жах. Дайте доступні, програмні завдання і нехай вони залишаються. Адже тести перших років, коли було введено ЗНО цілком нормальні, ось таким способом можна перевірити знання учнів 01.01.2017 в 17:43
Юрій
Нереально. Крапка. З багатьох причин. По-перше, порівняно мало вчителів знають англійську на рівні В1. По-друге, дибільні підручники a la Несвіт. По-третє, вкрай низька мотивація самих учнів. І так далі... Одним словом, це нереально.
Іван
Згоден з коментарем,де вноситься пропозиція звільними випускників від ЗНО з англійської,якщо є сертифікат IELTS або TOEFL.Якщо,щодо останнього,то тут немає питань,його надважко отримати,то щодо IELTS ,тут потрібно взяти 8 балів і вище.І рівень С1 та С2 з інших іноземних можна звільнити від ЗНО (це ріаень носія) А так,за останні 2 роки ПОВНІСТЮ знівелювались мовні сертифікати,вони не дають пільг,бо ЗНО поєднали з ДПА.
Прикро
А на якому рівні знають англійську випускники внз, які йдуть працювати в школи? Хто їм видає сертифікати? Впевнена, що лише одиниці знають на відповідному рівні, бо якщо дитина добре володіє англійською, то вона в школу не піде.
Вчитель
Пропоную звернути особливу увагу на іноземну мову в інваріантній складовій. Інтеграція в мовний простір світу з 2 годинами? На рідну мову 2 год. і на іноземну 2? А яке ЗНО? Яка в ньому лексична насиченість, чому немає тематичних текстів, пов"язаних з програмними темами і матеріалом підручника? Ми перевіряємо знання чи свідомо " валимо" учнів? Переможці олімпіад, конкурсу-захисту МАН взагалі розчаровані: вчили, вчили, знали, знали і, в результаті,бали нікудишні. Волонтери-носії мови не в усіх випадках розуміють підходи щодо вибору правильної відповіді (в завданнях 1-4).А як щодо основного завдання навчання ІМ- комунікативної спрямованості навчання?
Денис
МАЮТЬ ЗНАТИ!!!!!!! От забезпечти школи кваліфікованими педагогами, підручниками, сучасними мультимедійними засобами. інтернетом!!!!!! І будуть знати. А ВИ ЩО ДАЛи?????????
батьки
пане Хобзей! зробіть так, аби діти, що мають сертифікати Кембріджу чи IELTS від рівня В2 і вище не складали ЗНО. Це не тільки логічно, зекономить гроші державі, але й стимулюватиме наступні випуски готуватися до іспитів не в останній рік з репетитором, а протягом всього навчання.
Цікаво, ..
Для батьки: як це зекономить гроші державі? Але якщо так зроблять, то це дуже посприяє економічному процвітанню усіляких «Кембріджських» мовних курсів, як і репетиторів. У кожному під’їзді відкриються курси, які будуть стверджувати, що вони справжні за доступну ціну. Не всі ж у нас знають (навіть вчителі, не те що батьки), які вони справжні, і як виглядають справжні сертифікати.
батьки
Капець. До вашогот відома Кембріджські курси існують із 20-хх років минулого сторіччя. На них навчають англійській мові по всьому світу за однією і тією ж програмою. Рівень знання аглійської мови також перевіряється за одними і тими ж вимогами. До речі, рівні В1, В2 і т.д. - ц етакож Кембрідж. Кеммбріджські істпити складають у сертифікованих центрах, а перевіряються у Кембріджі. Є онлайн-варіант (комп"ютрений) і письмовий. Саме по Кембріджу і діляться частини іспиту - говоріння, письмо, читання, слухання. На рівень В2 іспит триває близько 4,5 годин.
Коментувати
Саша
Таке враження, що ми живемо не в Україні, а в америці. Тут добре, якщо діти будуть знати добре українську-я вже не кажу за англійську.
людмила
2 години англ мови на тиждень!!! 1 година другої іноземної!! --здобутки нової політики з вивчення мов. літні табори --профанація, сміх та й годі....
Друзілла Галицька
Для людмила: У нас в звичайній (не спеціалізованій) школі 4 години англійської на тиждень. правда немає другої іноземної. Всім відомо що години іноземної виділяються "всього" і справа школи та батьків віддати всі години під одну мову чи розділити на декілька. В іншій школі в межах тих же 4-х годин нам зробили 3,5 на тиждень англійської і 0,5 - російської (бо треба було забезпечити вчительку зарубіжної літератури і російської мови навантаженням). До речі 4 а не 3 як у вас години іноземної за рахунок варіативної складової (у вас можливо директор віддає цю годину під інший предмет).
Матильда
Большинство школ, вокруг меня, убрали второй иностранный, здраво рассудив, что лучше выучить один, чем ни одного.
Anna
английскому не научат в школе)) это нереально. Либо дети учат его сами ( не обязательно на курсах и с репетитором, в интернете есть множество материалов в свободном доступе) лиюо они не будут знать аглийский.
Коментувати
Лана
цікаво, а Хобзей знає? Чи так, просто писюльки пише
Вчитель
А який сенс держслужбовцям знати англійську, вона ніяк не оплачується. Пора уже від феодалізму робити поступові кроки до капіталізму
Олекса Позняк
Для Вчитель: Ну знатиме голова сільради у Задрипанську англійьку .І ШО?
Вчитель
А еуроінтеграція, а еуропейські цінності. за які ратквали на майдані, ні бе англійської ніяк
Вчитель
непогано б як на фесбуці, залишити можливість редагувати помилки
Коментувати