Пенсія за вислугу років: перелік осіб розширено

Пенсію за вислугу років зможуть отримати керівники дитячих садочків та асистенти вихователів

Пенсія за вислугу років: перелік осіб розширено

Керівники дошкільних навчальних закладів, а також асистенти вихователів, які працюють в інклюзивних групах, отримали право на пенсію за вислугу років. Відповідне розпорядження підписано прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

В уряді зазначають, що таке рішення прийнято з метою забезпечення гарантованого державою права педагогічних працівників інклюзивних груп дошкільних навчальних закладів на пенсійне забезпечення.

Освіта.ua
27.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Serg
Враховуючи той рівень ненависті до вчительства збоку чиновників, а особливо уряду яценка, потрібно визнати правильність їх дій. Якби залишили 25 річний термін "вислуги", то за 5 років школу залишили 80% висококласних спеціалістів. Відвідувачів без педагогічного досвіду прошу не тужитись з коментарями....
Світлана
мені залишався один рік (25Р) до вислуги, і прибрали, а тепер що робити до 30 р вислуги ще ого-го працювати... і школу у селі ось-ось закриють, що робити? То хоч пенсію на кусень хліба принесли б... от і залишились у розбитого корита , і вчителювать не буде де, і на іншу роботу не влаштуєшся (бо в селі її просто нема), а в місті, хто тебе візьме на роботу ,як тобі вже 45??? і жити в місті десь потрібно (що заробиш на квартиру віддаси), а в селі хату бросай, щоб згодом її розібрали бомжі та алкоголіки. Влада про це даже не замислюється!!! Для чого її потрібно хвилюватися за людей, як би їм добре було, країну з кризи вони виводять. Я за те, що потрібно повернути пільгову пенсвю вчителям 25 років!!!
ірина
Для Світлана: Цілком підтримую . у мене станом на 1 січня 2016 року було 25 років 3 місяці. а тепер за вислугою можу піти лище у 55 років . Не вірю , що до них доживу . Ось турбота про людей . А кому турбуватись , якщо у відділах освіти працюють "інваліди , чорнобильці" і пенсію уже мають з 20 років . Забезпечили себе на всякий випадок . І так напевне всюди .
Коментувати
Ol Pozn
У моего директора было сильное волнение когда перед 1 сентября не смогла ко мне дозвониться - думала перешёл в другую школу.А я старенький уже дедушка и молодых кругом валом
а Я вважаю,
що ті, хто пропрацював 25 років, має за що жити (інші надходження в родину не від вчителя), при бажанні має працювати в школі, оскільки принесуть значно більше користі, аніж оті дівчатка-хлопчики, які проплатили (а це відомо всім - платять, платять в столиці, платять в інших містах, хоча вже можна спокійно складати іспити й БЕЗ проплат) контрольні-іспити і навчають за гроші або перед уроками (прямо в школі), або й після уроків...
Ярем
ось тут адвокат розповідає докладніше про пенсію www.uristi.com.ua/pensija.html
Ірина
Я рахую , що всі хто пропрацював з дітьми 25 років, повинен йти на пенсію. Ми всі хочемо щоб діти мали адекватних та розумних педагогів. Якщо ми дивимось на розвинуті країни , то треба перейняти ці пільги для пед.працівників.
Вчителька з 26 років стажу
Для Ірина: Пані Ірино, я, як вчителька з 26 річним стажем, вважаю ( а не рахую, бо рахують курчат, т калька з російської, якою "считают"), що маю ще досить сил, знань, енергії, здорового глузду, люблю свою роботу, щоб продовжувати працювати у школі. Та і не дозволяють тепер йти на вислугу з 25-річним стажем, 30 років потрібно працювати, дякуючи нашій владі, хоча бажання кардинально змінити роботу, пішовши на вислугу у мене було, та не судилося.
Читач
І в мене було бажання піти після 25, бо здоровя вже нема, так допомогла влада, дай Боже допрацювати до вислуги?
Nika
Для Ірина: Не повинен, шановна, а м а є п р а в о піти на пенсію...Ваші б слова - та керівникам у вуха...Але ж ні...Державні мужі потурбувалися про те, щоб працювали, доки не повиносять... А до 2008 року вчитель мав право з 20- ма роками стажу піти на пенсію...
Коментувати