Зарплати вчителів зростуть від 1672 до 2140 грн, - Гройсман

У 2017 році змінять формування заробітної плати для освітян, яку підняли на два розряди

Зарплати вчителів зростуть від 1672 до 2140 грн, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду представив головні пріоритети Державного бюджету на 2017 рік, що був в середу прийнятий Верховною Радою.

"У центрі уваги цього бюджету є людина", - наголосив прем'єр-міністр.

За його словами, уряд прийняв рішення про збільшення удвічі мінімальної заробітної плати з 1 січня в Україні до 3200 грн.

"Це був сміливий, але перший крок за усю історію незалежності країни, коли удвічі підняли мінімальну заробітну плату для працюючих громадян", - зазначив він.

Також змінено формування заробітної плати для українських освітян, яку підняли на два тарифних розряди. Перший тарифний розряд також змінено з 1335 грн до 1600 грн.

"Середня заробітна плата педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів зросте майже на 50%. Зарплати зростуть в середньому щомісячно від 1672 до 2140 грн додатково до заробітної плати 2016 року. З першого дня це питання було пріоритетом роботи уряду", - наголосив Володимир Гройсман.

Бюджетом також запланована зміна підходів до виплати академічних та соціальних стипендій студентам. Гройсман повідомив, що загалом уряд збільшив фінансування видатків на стипендії на 576 млн.

Він висловив переконання, що стипендії мають стимулювати успіхи у навчанні, слугувати додатковою мотивацією отримати якісну освіту і бути конкурентним.

Освіта.ua
22.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сашко
Житомирські коледжі теж не отримали підвищення зарплати,оскільки це комунальні заклади і підпорядковані обласній раді.А рада не прийняла закон про підвищення зарплат.Знову викладачів ошукали.Для чого було навчатись у вузі маючи повну вищу освіту,і отримувати заробітню платню меншу ніж у прибиральниці.Ганьба.
виктор федорыч
Субсидии оформлять? Помогать ворам-олигархам в их коррупционных схемах? Меньше красть надо и выводить в оффшоры ввп Украины год за годом, тогда и на достойные зарплаты хватит, и на соц. выплаты. Тупорылые "швондеры" дорвались до власти, никак не нажерутся)
Евгения
Герои!Подняли зарплату!Аж смешно!!!!!В январе аванс 1100, зарплата 1900!!!!А ком.услуги 2800!!!!И с весны опять их поднимают!!Цены всё выше и выше!!!С нинешними ценами, даже 7000 тис грн. не хватит!!!!!
ТАРАС
Для Евгения: Субсидії оформляти треба, а не плакати!!! А мені (кол. провідному інженеру- технологу заводу) пенсії 1347 (1247+100) грн. вистачає?
Коментувати
karasik
Ніхто не піднімав ніяких розрядів. Все на місці.
fil.sanya
Я працюю в коледжі викладачем шкільного курсу фізики. Нам повідомилИ, що підвищення заробітньої плати не буде так як ми є викладачами ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, а не вчителями шкіл, і нас це підвищення не стосується. Можливо з 1 вересня 2017 знайдеться така можливість, тоді і піднімуть нам зар. плату. Брехуни бла-бла-бла Ліля, Грося.
Роман
Хто заставляв вчителів, пенсіонерів і взагалі бюджетників регіоналів і комуністів вибирати президентами і депутатами? День виборів мав би бути другим Майданом, де мало б вийти мільйон пенсіонерів та й і вчителів і сказати, що бандити до влади більше не пройдуть. Учень каже "я вчитися не буду стану шофером, який заробляє в два рази більше вчителів" і не треба 5 років трудитися здавати екзамени в університеті, а потім терпіти бездарних, захланних і ненажерних чиновників від освіти, купляти за свої гроші ноутбуки, прінтери, папір для контрольних і так далі.І нікого не цікавить що заплата мінімальна, ти вчитель значить повинен!!!
смішно
Для Роман: Тю ! Аби ото в роті не засмерділося . До чого тут комуністи і регіонали ???
Роман
А ви подивиться хто засновник партії регіонів і скільки насення зараз підтримує опозиційний антиукраїнський блок і всі питання зникнуть.
Коментувати
просто вчитель
просто вчитель "Підвищення зарплат???" Це так уряд показав спосіб відмивання бюджетних грошей. Адже, отримавши навіть 7000 тисяч заробітної плати назад треба віддати 6000 (сплативши тарифи, купивши елементарні продукти) а ділі сидіти і дивитися як дах протікає, і вітер гуляє?????
ТАРАС
Для просто вчитель: Далі ниєш, вчитель всраний ? "Рахуєш"...., розумник. І чого дітей навчиш? Хоч 100 тисяч давай, а все незадоволений. Глянь, яку пенсію більшість має, а тобі все мало.
Роман
Для Тарас: А вас пенсіонерів хто заставляв регіоналів і комуністів вибирати президентами і депутатами? День виборів мав би бути другим Майданом, де мало б вийти мільйон пенсіонерів та й і вчителів і сказати, що бандити до влади більше не пройдуть.А тепер не треба бурчати.А щодо навчити то підіть в школу навчіть, коли учень каже "я вчитися не буду шофером, який заробляє в два рази більше вчителів" і не треба 5 років трудитися здавати екзамени вмуніверситеті, а потім терпіти бездарних, захланних і ненажерних чиновників від освіти, купляти за свої гроші ноутбуки, прінтери, папір для контрольних і так далі.І нікого не цікавить що заплата мінімальна, ти вчитель значить повинен!!!
Коментувати
молодий вчитель
1. Зняти надбавку за престижність в розмірі 20% з 01.03.2017 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України « Про встановлення надбавок» № 373 від 23.03.2011 року . Оце підвищення зарплати вчителів у Ярмолинецькому районі Хмельницької області
Правдолюб
А мінуси напевно сам Гройсман ставить )))) бо хто ще буде не згідний з голосом народу? Правда в очі коле?
Ната
Уже на 10% "підняли" в грудні....брехуни. І так само буде в 2017 році. Хай би самі попробували прожити місяць за 3100 ( це їм на один день) + свята якось відбути треба. Про одне завжди прошу і дякую - лиш би на ліки ця зарплата не йшла.
Сергей Лимонов
Ставка вчителя вищої категорії з 01.01.17 : 3872, а не 3221 (1600 * 2,42) на 680 гривень ( близько 35 %) збільшення! 2,42- коефіцієнт 14 тарифного розряду (з 12- підняли до 14) Вчителі- а такі тупі нездари й панікери! Фу!
Людвіг
Для Сергей Лимонов: Ставка вчителя вищої категорії в 1,21 раза більша від мінімальної зарплати. БРАВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сергей Лимонов
ВАМ НЕ УГОДИШЬ!
Серёжа, ну
Для Сергей Лимонов: мыслите шире. Или просто - мыслите. Не думайте...
Коментувати
справедливість
По нових ставках вчитель вищої категорії з 01.01.17 має 3221 гривню. І де ж престиж роботи вчителя? Не дуріть народ. Не налаштовуйте батьків проти вчителів. Скажіть правду " Ну не вистачило на вчителів після того як себе наділили." Ми звикли розуміти і працювати за копійки. А принижувати нас не варто.
hahaha
Знову брехня, бо поки що ніякого підняття по тарифній сітці не підписано. Це все бла-бла-бла, аби не протестували. Директор школи і технічка матимуть практично однакову зарплату. А якщо у неї ще й "особлива" робота, то й більшу.
справедливість
По нових ставках вчитель вищої категорії з 01.01.17 має 3221 гривню. І де ж престиж роботи вчителя? Не дуріть народ. Не налаштовуйте батьків проти вчителів. Скажіть правду " Ну не вистачило на вчителів після того як себе наділили." Ми звикли розуміти і працювати за копійки. А принижувати нас не варто.
hahaha
Знову брехня, бо поки що ніякого підняття по тарифній сітці не підписано. Це все бла-бла-бла, аби не протестували. Директор школи і технічка матимуть практично однакову зарплату. А якщо у неї ще й "особлива" робота, то й більшу.
Сергей Лимонов
Для hahaha: розпорядження підписано і заівізовано Постановою КМУ від 28 грудня 2016 року!
Коментувати
профтех
Ця Постанова пряме порушення Конституції та закону про оплату праці. Це невілювання будь-яким норм моралі. Викладачів зрівняли з техперсоналом., а майстри однаково будуть отримувати меньше... Потрібно щось робити
Вендор
Может, сук@ уже пора провести настоящий страйк тех кого обделили, а не жаловатся тут?
Арго
Що за ху@ня творится, що викладачі ПТЗН і коледжі не отримають ніякого підвищення, а вчителі загально-освітніх закладів отримають?
Горе-країна
Читаю, колеги, Ваші коментарі і такий сум, такий сором за наш "уряд". Бо яким це нелюдем треба бути, щоб довести людей до такого відчаю. А ще взяти і ось так Постановою КМ 974 від 14.12.2016 ще й натравити людей проти людей. У школі директор і завуч не підніметься по тарифній гілці на 2 розряди, а лише вчителі. У ПТУ - тільки вчителі, які здійснюють загальноосвітню підготовку, а не всі інші. Дошкільні, позашкільні заклади - ні. Гризіться тепер між собою і заздріть один одному, ненавидьте тех.персонал. Ось тепер так будемо жити з 1 січня.
Директор школи
Для Горе-країна: "У школі директор і завуч не підніметься по тарифній гілці на 2 розряди, а лише вчителі". Звідки Ви це взяли? В мене зараз ставка директора = ставці вчителя вищої категорії = 12 розряду (бо дітей в школі трохи більше сотні), а з 1 січня буде дорівнювати ставці вчителя другої категорії?
Викладач ПТНЗ
Викладачів ПТНЗ і ВНЗ конкретно здурили!!! Хто буде вчити дітей професії? Може вчитель християнської етики чи екології? За яку зарплату має працювати майстер виробничого навчання і викладач спедисциплін? Уряд - АУ-УУ!! Хтось думає про престижніситьробітничих професій?
Коментувати
ВИКЛАДАЧ
Шановні викладачі, ніхто вам посадовий оклад з 1-го січня 2017 р. не підвищить!!!! Чекайте 01.09. 2017 р. Якщо хто дочекається! Маразм в дії!!!!! https://buhgalter.com.ua/news/oplata-praczi/uryad-priynyav-rishennya-pidvishchennya-rivnya-oplati-pratsi/ ПОСТАНОВА від 14 грудня 2016 р. № 974 Київ Кабінет Міністрів України постановляє: Підвищення посадових окладів педагогічних працівників навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, здійснюється з 1 січня 2017 року. Підвищення посадових окладів педагогічних працівників усіх інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, здійснюється з 1 вересня 2017 року. Органи місцевого самоврядування можуть приймати власне рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, до 1 вересня 2017 року.